Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
05. Júl , 2024, 16:46:41
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké káble používate?  (Prečítané 168018 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #405 kedy: 23. Jún , 2010, 10:04:02 »

lebo kazdy, co s tymi vlastnymi usami naozaj pracuje vie, ako to je s tym "pocut VLASZNYMI usami"  Žmurk

Porovnavas neporovnatelne. Zvukar ma stale ine kapely, musi sa prisposobovat atd. On je aktivny a v podstate vysledok tvori.

Hifista si potrebuje vypocut hudbu a zrelaxovat pritom, stale zhruba opri rovnakej hlasitosti a v rovnakej miestnosti. Ci myslis, ze aj on pocuje kazdu hodinku inac?  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #406 kedy: 23. Jún , 2010, 10:04:23 »

lebo kazdy, co s tymi vlastnymi usami naozaj pracuje vie, ako to je s tym "pocut VLASZNYMI usami"  Žmurk

...ludské ucho je oklamatelné a každy počujeme ináč  :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #407 kedy: 23. Jún , 2010, 10:07:05 »

kolko stoja take tie uplne najlepsie reprakove kable ? myslis, ze presne take su aj v tych najdrahsich pultoch ?
  a na čo by boli reprákové kable v mixpulte ? :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #408 kedy: 23. Jún , 2010, 10:07:30 »

Ci myslis, ze aj on pocuje kazdu hodinku inac?  :)

podla toho aku picovinu mu prave tlacis  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #409 kedy: 23. Jún , 2010, 10:07:59 »

Porovnavas neporovnatelne. Zvukar ma stale ine kapely, musi sa prisposobovat atd. On je aktivny a v podstate vysledok tvori.

Hifista si potrebuje vypocut hudbu a zrelaxovat pritom, stale zhruba opri rovnakej hlasitosti a v rovnakej miestnosti. Ci myslis, ze aj on pocuje kazdu hodinku inac?  :)

pockaj, co je neporovnatelne ? niekto umixuje nahravku na retazci, v ktorom ma kable obycajne a potom niekto iny na tom skuma a ochka, ze ake rozdiely pocuje pri zmene kablov. ten, co to umixoval na tych obycajnych kabloch vlastne ani nemal sajn, co tam vsetko este moze pocut ? to naznacujes ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #410 kedy: 23. Jún , 2010, 10:10:25 »

  a na čo by boli reprákové kable v mixpulte ? :)

vsak dobre, nie zrovna reprakove... ked teda slovickarime, tak Progac pisal o kabloch medzi CD playerom a nejakym zosilovacom, cize asi linkovy signal a taky je aj v tom mixpulte...
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #411 kedy: 23. Jún , 2010, 10:15:29 »

ja by som navrhoval spravit test, progac bude pokusny kralik, spravi sa test kablov a test lespaulov, kvoli tomuto som ochotny osobne prist do ba  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #412 kedy: 23. Jún , 2010, 10:16:43 »

to by bolo skodoradosti, napriek tomu ze progac ma ozaj nepopieratelne skusenosti a svojsky vysmirglovane ucho
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #413 kedy: 23. Jún , 2010, 10:25:04 »

Ma nepodcenujte, prvy test gitar som ako jediny uhadol vsetko a to velmi rychlo. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #414 kedy: 23. Jún , 2010, 10:27:08 »

ten, co to umixoval na tych obycajnych kabloch vlastne ani nemal sajn, co tam vsetko este moze pocut ? to naznacujes ?

No ked mas zlu zostavu, tak z toho co Ti ten umixoval aj na lacnom mixpulte, budes pocut este menej. :)

Dalsia vec su nahravky klasiky, ale srat na to, tu je niekedy skoda nieco nacinat, lebo nabehnu hordy relativistov a spochybnia vsetko. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #415 kedy: 23. Jún , 2010, 10:45:39 »

No ked mas zlu zostavu, tak z toho co Ti ten umixoval aj na lacnom mixpulte, budes pocut este menej. :)

Dalsia vec su nahravky klasiky, ale srat na to, tu je niekedy skoda nieco nacinat, lebo nabehnu hordy relativistov a spochybnia vsetko. Bavím sa skvele

ale ty zase prekrucas. nikto nehovori o lacnych mixpultoch. velke stare analogove mixpulty boli milionove ciastky. ale zabudni, ze tam boli vnutri take prepojovacie kable, za ake sa biju militantni audiopomylenci  Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #416 kedy: 23. Jún , 2010, 10:59:41 »

ale ty zase prekrucas. nikto nehovori o lacnych mixpultoch. velke stare analogove mixpulty boli milionove ciastky. ale zabudni, ze tam boli vnutri take prepojovacie kable, za ake sa biju militantni audiopomylenci  Bavím sa skvele
Isto nepochybuješ o tom,že tam boli najkvalitnejšie kable aké tej dobe na trhu existovali.  :)  A keby vtedy boli kable,za ake sa dnes bijú militantní audiopolemici,tak určite su tam naletované.  :)
« Posledná zmena: 23. Jún , 2010, 11:00:17 od udry » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #417 kedy: 23. Jún , 2010, 11:01:22 »

Isto nepochybuješ o tom,že tam boli najkvalitnejšie kable aké tej dobe na trhu existovali.  :)  A keby vtedy boli kable,za ake sa bijú militantní audiopolemici,tak určite su tam naletované. Žmurk

vies co ? aj by som pochyboval ...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #418 kedy: 23. Jún , 2010, 11:04:12 »

vies co ? aj by som pochyboval ...
  takže to nevylučuješ  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #419 kedy: 23. Jún , 2010, 11:23:51 »

  takže to nevylučuješ  :)

to je tazka otazka, naozaj neviem, ako odpovedat  Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.