Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
06. Október , 2024, 20:24:28
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké káble používate?  (Prečítané 168823 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #510 kedy: 02. September , 2010, 20:25:30 »

to vino pili praveze ludia, co bezne piju drahe vina, to neboli bezdomovci :)

tu nejde o to, ci rozoznas rozdiely medzi tymi kurcatami, ale ci povies, ze to najdrahsie ti chuti najviac a to tescove najmenej :)
k tym vínam-že to degustovali ludia,čo pijú drahé,kvalitné vína,tak to ti neverím,ledaže by ich najskor nadrbali s tym tescovým  Bavím sa skvele   a kurčatá- jako može niekomu chutit tescové kurča?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #511 kedy: 02. September , 2010, 20:28:07 »

asi som nahluchly, pocujem rozdiel medzi 30eurovym planet waves a na kolene letovanym drôtom, ale nie medzi 30E planet waves a 100E Monster Pomoooc!


PW je horsi, ale nie kvoli cene, je horsi aj ako elixir v porovnatelnej cene. Rozoznam ich na serioznom ampe zapnute po sebe.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #512 kedy: 02. September , 2010, 20:29:15 »

to vino pili praveze ludia, co bezne piju drahe vina, to neboli bezdomovci :)




Neverim, dobry vinar by ta vysmial.
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #513 kedy: 02. September , 2010, 20:33:16 »


Neverim, dobry vinar by ta vysmial.

ja netvrdim, ze dobry vinar nerozozna vina, aj ked o tom nie som na stopro presvedceny, ze dajme tomu z 10tich vin, kde bude 5 drahych a 5 lacnych presne rozozna tie lacne od drahych, ale mozne to je.

lenze kolko ludi dajme tomu z 10tis je dobrych vinarov? jeden? to mas presne ako s tymi kablami
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
MMM
Hosť
« Odpoveď #514 kedy: 02. September , 2010, 20:36:36 »

S kablom je to jednoduche, je dobry, alebo nie je. A ked ich porovnam a pocujem ze tento hra lepsie, lebo ma viac dynamiky, je plnsi zvukovo (a to pocujes, nie si predsa hluchy) tak preco by som mal kupit lacny. 


Pridi niekedy, urobis si nazro. Verim, ze povies: Co ti jebe, toto som necakal.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #515 kedy: 02. September , 2010, 20:39:32 »

ja netvrdim, ze dobry vinar nerozozna vina, aj ked o tom nie som na stopro presvedceny, ze dajme tomu z 10tich vin, kde bude 5 drahych a 5 lacnych presne rozozna tie lacne od drahych, ale mozne to je.


lenže aj nekvalitné vino sa može predávat draho-na slovensku bežný jav  Na zdravie!  lenže labužník ovonia a rozozná Na zdravie!
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #516 kedy: 02. September , 2010, 20:46:26 »

S kablom je to jednoduche, je dobry, alebo nie je. A ked ich porovnam a pocujem ze tento hra lepsie, lebo ma viac dynamiky, je plnsi zvukovo (a to pocujes, nie si predsa hluchy) tak preco by som mal kupit lacny. 


Pridi niekedy, urobis si nazro. Verim, ze povies: Co ti jebe, toto som necakal.

ak si si vsimol, tak na zaciatku tejto debaty som pisal,  ze u gitarovych kablov je to ine, tam je to podla mna ovela lahsie rozoznat, ako u tych hifi kablov, o tom bola povodne tato debata.
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #517 kedy: 02. September , 2010, 20:54:23 »

... dokonca pocujem aj rozdiel medzi normalnym diskom a japan cdckami.
...takze nejake placebo mozes kludne vylucit

Placebo nevylučujem, alebo žeby japonské CD mali nejaké iné nuly a jedničky Huh!

K tým káblom: lepší je ten, ktorý má menšiu kapacitu (dá sa zmerať prístrojom). Ak ten s menšou kapacitou je lacnejší, tak čo?
U hifi je to úplne jedno, ak niekto tvrdí, že je v tom rozdiel, tak mi je ho ľúto.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #518 kedy: 02. September , 2010, 20:55:49 »

 a kurčatá- jako može niekomu chutit tescové kurča?  Bavím sa skvele

vino to pochopim, to je ako dobre a zle pivo, ale kura ? nikdy som nad tym ani neuvazoval, ze v tom je rozdiel... ale ked maso, tak z billy
Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #519 kedy: 02. September , 2010, 20:57:28 »



K tým káblom: lepší je ten, ktorý má menšiu kapacitu (dá sa zmerať prístrojom). Ak ten s menšou kapacitou je lacnejší, tak čo?



Tak koko*t,..... vsetci sme hluchi, len ti si kosmodisk.


Asi bude lacnejsi vzdy na pecko, lebo to robia z kadecoho. Este som nepocul dobry lacny kabel a to nehovorim o tom, ze su to jednorazovky.
« Posledná zmena: 02. September , 2010, 21:00:09 od MMM » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #520 kedy: 02. September , 2010, 20:59:42 »

ono to tak ale skutocne je a tu sa nebavime o nejakych pseudorozdieloch, ale o zasadnej zmene, ktoru bez vahania evidujes. dokonca pocujem aj rozdiel medzi normalnym diskom a japan cdckami. mam x titulo v normalnej edicii a v japan edicii a ten rozdiel tam proste pocut a to by clovek povedal, ze je nemozne kedze sa stale hovori "len" o cedecku, teda nosici.
mojej hluchej mame som raz zo srandy pustil Rain Tree Crow (taky Sylvianov projekt) najprv na normalnom disku a potom na japan edicii a pocula zmenu, nevedela opisat co pocula, ale zmenu postrehla; takze nejake placebo mozes kludne vylucit

ale to boli mozno inak upravene nahravky a potom napalene. rozdiel v CD ako nosici byt proste nemoze  Bavím sa skvele myslim, ze napalim tu pesnicku na drahsi disk a potom na lacny ... nemoze byt proste rozdiel, je to digitalne tam neni priestor na omyl, bud to pojde alebo nie... v tom je ta genialita, ze analog sa pokazi hocijakym rusenim, ale 2 logicke urovne to dokazu uplne vykrit vsetko a operovat zo signalom ako sa chce a pritom sa to aj da krasne skontrolovat napriklad paritou
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #521 kedy: 02. September , 2010, 21:00:09 »

dokonca pocujem aj rozdiel medzi normalnym diskom a japan cdckami. mam x titulo v normalnej edicii a v japan edicii a ten rozdiel tam proste pocut a to by clovek povedal, ze je nemozne kedze sa stale hovori "len" o cedecku, teda nosici.

Tak tam je dost velky rozdiel veru. Tiez menim kopu veci z povodnych vydani za japonske.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #522 kedy: 02. September , 2010, 21:01:37 »

ale to boli mozno inak upravene nahravky a potom napalene. rozdiel v CD ako nosici byt proste nemoze  Bavím sa skvele

tak ale potom ako vysvetlis to, ze mn tam proste pocuje rozdiel  Huh!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #523 kedy: 02. September , 2010, 21:02:41 »

Pridi niekedy, urobis si nazro. Verim, ze povies: Co ti jebe, toto som necakal.

Ja som ho uz tiez volal ohladom gitar. Bavím sa skvele Ale on nie a nie...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #524 kedy: 02. September , 2010, 21:03:02 »

ak si si vsimol, tak na zaciatku tejto debaty som pisal,  ze u gitarovych kablov je to ine, tam je to podla mna ovela lahsie rozoznat, ako u tych hifi kablov, o tom bola povodne tato debata.

Vobec nemas pravdu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 23 otázok.