Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 21:08:40
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: PLATOBNA ALEBO BANKOVA KATRA DO ZAHRANICIA  (Prečítané 3162 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« kedy: 24. Jún , 2008, 07:31:21 »

Zdravim pani, potreboval by som od vas jednu radu, kedze vlea z vas bolo alebo je na dlhsie v zahranici Žmurk
Ja nemam ani ucet ani nic:) a asi budem potrebovat, neviete mi poradit co by bolo najvyhodnejsie pre studenta, aku kartu mat do zahranicia?:) Dakujem Žmurk
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 24. Jún , 2008, 07:36:34 »

Zdravim pani, potreboval by som od vas jednu radu, kedze vlea z vas bolo alebo je na dlhsie v zahranici Žmurk
Ja nemam ani ucet ani nic:) a asi budem potrebovat, neviete mi poradit co by bolo najvyhodnejsie pre studenta, aku kartu mat do zahranicia?:) Dakujem Žmurk

Vybav si kreditnu Visa kartu, ta je asi najuniverzalnejsia, ale ucet k tomu urcite budes tiez potrebovat :).
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 24. Jún , 2008, 07:39:26 »

Vybav si kreditnu Visa kartu, ta je asi najuniverzalnejsia, ale ucet k tomu urcite budes tiez potrebovat :).

oni maju tu EURO26, ze? to som kukal, ze to je celkom ok.
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #3 kedy: 24. Jún , 2008, 08:18:12 »

chcem vidiet ako budes v andaluzii platit visou  ha ha ha Kazdopadne vo VUBke ti vystavia embosovanu visa kartu do 2 tyzdnov.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
zakky
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 24. Jún , 2008, 08:33:19 »

ja by som si dal mastercard tu ti daju aj ako studentovy myslim v unicredit banke ......visu ti casto krat nedaju kvoli tomu ze tam musis prijem nejakych 20litrov mesacne.

a myslim ze v europe je ajtak lepsie mastercard v amerike visa
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 24. Jún , 2008, 08:33:33 »

ty bracho toto co si vybral? osadu medzi horami pri granade?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #6 kedy: 24. Jún , 2008, 08:41:51 »

ja by som si dal mastercard tu ti daju aj ako studentovy myslim v unicredit banke ......visu ti casto krat nedaju kvoli tomu ze tam musis prijem nejakych 20litrov mesacne.
neviem ako to je s Visou Electron, ale taku kartu vyfasovala holka pri studentskom ucte v CSOB, prijem nema zdaleka 20 litrov mesacne. (ak sa to Visy Electron netyka, tak som nic nepovedal Beeee )
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 24. Jún , 2008, 08:46:01 »

neviem ako to je s Visou Electron, ale taku kartu vyfasovala holka pri studentskom ucte v CSOB, prijem nema zdaleka 20 litrov mesacne. (ak sa to Visy Electron netyka, tak som nic nepovedal Beeee )

Nie, netyka sa to karty Visa Electron :), ale kreditnej Visa karty. Aj ked par krat som bol prekvapeny co vsetko sa da zaplatit normalnou Visa Electron :), v USA v obchodoch vacsinou uplne bezne (dokonca to nepyta ani PIN :) ), v londynskom metre som platil za listok a ten a nechcel zobrat ani Master, ani Visa, ani Amex, nakoniec som zaplatil Visa Electron :).
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #8 kedy: 24. Jún , 2008, 12:54:33 »

Nie, netyka sa to karty Visa Electron :), ale kreditnej Visa karty. Aj ked par krat som bol prekvapeny co vsetko sa da zaplatit normalnou Visa Electron :), v USA v obchodoch vacsinou uplne bezne (dokonca to nepyta ani PIN :) ), v londynskom metre som platil za listok a ten a nechcel zobrat ani Master, ani Visa, ani Amex, nakoniec som zaplatil Visa Electron :).


najlepsie ked platis s visa electron v azii. tam ti ju prebehnu a neni embosovana takze platba ti nikdy nepride  Bavím sa skvele Bavím sa skvele  ale beru ju v pohode  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #9 kedy: 05. Júl , 2008, 01:28:41 »

ja by som si dal mastercard tu ti daju aj ako studentovy myslim v unicredit banke ......visu ti casto krat nedaju kvoli tomu ze tam musis prijem nejakych 20litrov mesacne.

a myslim ze v europe je ajtak lepsie mastercard v amerike visa

Visu dostanes k akemukolvek uctu vo vubke stale, elektron ako zaklad, embosku za poplatok na urcite obdobie. (tusim 500sk na rok alebo dva; v zahranici sa ponuka ako standard). Do europy sa odporuca Visa, do ameriky mastercard. Na elektronicke sandy ako bankomaty staci elekctron, emboska vacsinou na neelektronicke platby (tie co nejdu cez masinu).
Zaznamenané
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #10 kedy: 05. Júl , 2008, 06:49:18 »

chod do Tatrabanky, tam ti spravia kreditnu Visu a nemusis mat ani ucet. ked to vybavis dnes v piatok ju uz aj mozes mat

jedine co ti treba ak si student tak tu ciastku ktoru chces mat na kreditke musis mat na terminovanom ucte
« Posledná zmena: 05. Júl , 2008, 06:50:58 od matkosafko » Zaznamenané
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #11 kedy: 06. Júl , 2008, 09:49:51 »

prave visu electron niektore el. platby beru menej radi, ako klasicku embosku, btw k studentskemu uctu v CSOB je emboska , neemboska za PRIPLATOK, skoro ma z nich trklo..:D
Zaznamenané
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #12 kedy: 07. Júl , 2008, 00:30:38 »

prave visu electron niektore el. platby beru menej radi, ako klasicku embosku, btw k studentskemu uctu v CSOB je emboska , neemboska za PRIPLATOK, skoro ma z nich trklo..:D
takto to je vonku, bud za priplaok, alebo vobec. emboska je standard, u nas nie.. Ja som si ju dal spravit koli zahraniciu, ale nebol som nuteny ju pouzit, electron stacil.
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #13 kedy: 12. Júl , 2008, 09:45:53 »

keby som bol Mato Durinda tak zalozim banku TUBLABANKA.
K uctu by si dostal kartu Matocard.
« Posledná zmena: 12. Júl , 2008, 09:47:06 od Viktor » Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #14 kedy: 12. Júl , 2008, 10:45:42 »

keby som bol Mato Durinda tak zalozim banku TUBLABANKA.
K uctu by si dostal kartu Matocard.
OT: A rytmus by mal Kontrabanku, nie? :) Potom este IMT Horizont Smile. Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 22 otázok.