Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 08:44:10
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bassgitara do 25000 Sk  (Prečítané 3734 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
steven
nováčik
*
Príspevkov: 11


« kedy: 26. Jún , 2008, 17:58:15 »

caute, uvažujem o kupe basy do 25000 Sk. Uvažoval som nad niekoľkýmy typmi. Uvazoval som nad modelom od Ibanezu http://kytary.cz/ibanez-btb-555-5-ti-strunna-aktivni-elektronika/85685/?SE4758:0:0:1:0
Mate niekto skusenosti s tymto alebo podobnym modelom od Ibanez?Pripadne co by ste radili v tej kategorii do 25000?
Dik za odpovede.
Zaznamenané
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #1 kedy: 26. Jún , 2008, 18:02:59 »

Máme na predaj basu SPECTOR 5.
Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #2 kedy: 26. Jún , 2008, 18:07:06 »

urcite FENDER PB Si píš!!! Na zdravie!
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #3 kedy: 26. Jún , 2008, 20:31:19 »

Máme na predaj basu SPECTOR 5.

rozpis to trochu - aky je to model, cena...

do 25? nekupoval by som novu ale pouzivanu, to mas potom velmi dobry vyber za este lepsie ceny. tato ibaneza nemusi byt zla, ale mojou volbou by rozhodne nebola.
popis trochu ze aka by ta basa mala cca byt - 4/5 strun, aktiv/pasiv, ako by mala zniet...lebo do 25 to mozu byt diametralne odlisne nastroje. ja osobne by som si vybral 4 strunovy jazz ak by som nemal ziadnu basu a do sucasnej zostavy by som za tu cenu snoril po music mane sterlingu.
Zaznamenané

o-yep sro
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #4 kedy: 26. Jún , 2008, 20:52:03 »

sterling za 25? sice sa v cenach bas az tak neorientujem, ale zda sa mi ze zvykli lietat drahsie.... alebo sa mylim?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #5 kedy: 26. Jún , 2008, 20:54:03 »

sterling za 25? sice sa v cenach bas az tak neorientujem, ale zda sa mi ze zvykli lietat drahsie.... alebo sa mylim?

da sa najst  Som frajer
Zaznamenané

o-yep sro
steven
nováčik
*
Príspevkov: 11


« Odpoveď #6 kedy: 07. Júl , 2008, 12:19:39 »

No ja mám momentálne Ibanez GSR 205, je to 5-strunovka. No o novej base uvažujem 4-strunovke. niečo so zvukom viac do jazzu. Tvrdú hudbu nemusím.  V poslednom čase som sa začal prikláňať viac k Fenderu. Chcel by som konkrétne sa dozvedieť niečo viac o rade Musicman. Potreboval by som aj napríklad vedieť, ako ovplývňuje zvuk, keď je basa aktívna alebo pasívna.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #7 kedy: 07. Júl , 2008, 12:22:57 »

ked sa priklanas k Fender, tak Jazz Bass je klasika klasik a do 25 litrov musis kupit taky model, ze STRACH ! Precision je skorej pre brnkatkovych pankacov. Musicman je urcite vyborna volba, ale to su modernejsie zvuky podla mna, teda oproti Fender zvuku. aktivita / neaktivita - neviem, nevyznam sa, mne to v gitare ani base nechyba.
Zaznamenané
steven
nováčik
*
Príspevkov: 11


« Odpoveď #8 kedy: 08. Júl , 2008, 11:34:09 »

A len tak pre zaujímavost, kto mi vie niečo viac povedať o basach zn. HK? (Ide o robené basy) Videl som ju totiž na ňu inzerát na stranke Muzikeru.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #9 kedy: 20. Júl , 2008, 22:18:48 »

No ja mám momentálne Ibanez GSR 205, je to 5-strunovka. No o novej base uvažujem 4-strunovke. niečo so zvukom viac do jazzu. Tvrdú hudbu nemusím.  V poslednom čase som sa začal prikláňať viac k Fenderu. Chcel by som konkrétne sa dozvedieť niečo viac o rade Musicman. Potreboval by som aj napríklad vedieť, ako ovplývňuje zvuk, keď je basa aktívna alebo pasívna.

aktivita je maly preamp v base, pridavas si basy, vysky, stredy. lacne aktivity su pre male deti, poriadne aktivity su fajn vec. mne osobne v poriadnej base aktivita nechyba, ale inym moze vyhovovat. treba aby to uz ale bola poriadna aktivita, inac hra iba ona a vobec nie nastroj.
v mm som tu aktivitu celu nejako nepochopil,ale je su to fajn znejuce nastroje. jazz je z ineho sudka a tiez je to fajn koncepcia. treba porovnat a co sadne aj kupit.
HK...hm,nic mi to nehovori. jedine KK tusim.
Zaznamenané

o-yep sro
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 21. Júl , 2008, 13:06:53 »

na predaj v bazaroch bol K&K bass (karol krajíček) na predaj...je to kvalitny handmade ako vsetci tvrdia ale specificky tvar ktory sa mi vobec nepaci-take krive mi to pride ...zaujmali ma tie basy a chcel som sa o nich dozvedieť viac ale K&K nema ani len web takze fok

napr...ak sa nemylim basak zo Signu ju predava
http://www.inzerat.sk/inzerat447729-k-amp-k-bass-na-predaj-k-amp-k-bass-na-predaj.html

a basak z antropoidu ju uz davno predal..ale preco  neviem:)
http://antropoid.bind.eu.org/randal%20057.jpg

http://antropoid.bind.eu.org/randal%20060.jpg
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #11 kedy: 21. Júl , 2008, 15:22:31 »

ja poznam Lojza Krajicka a ten ma design pekny. Karol Krajicek je niekto iny este ?
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 21. Júl , 2008, 15:35:53 »

skus si pozret nejaky warwick jazzman...samozrejme nejaky obohrany, ne novy...mas v pici, ze to uz niekto mal pred tebou a kupis mozno aj o triedu-dve lepsiu basu Zdravíčko
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 22. Júl , 2008, 09:42:55 »

ja poznam Lojza Krajicka a ten ma design pekny. Karol Krajicek je niekto iny este ?
pomylil som sa ta značka K&K ma zmylilo...
Zaznamenané

hego-bass
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 125



« Odpoveď #14 kedy: 25. September , 2008, 12:42:37 »

Ak chces cinkavy zvuk tak ibanez K5
Zaznamenané

I'm Bassist.
The best of: Sam Rivers, John Myung, Robert Trujillo
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 24 otázok.