Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 01:07:25
Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gitarová vysielačka  (Prečítané 27343 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« kedy: 02. Júl , 2008, 20:23:53 »

Ahojte. Chcel by som is znovu po rokoch kúpiť nejakú vysielačku na gitaru. Poslednú som používal NADY URR-10, ale už sa nevyrába. Čo používate Vy a aké sú skúsenosti a odporúčania? Prosím, napíšte len tí, ktorí to vlatníte a používate, tí čo o tom čítali, nepíšte a čítajte ďalej... Ďakujem.  Na zdravie!
Zaznamenané
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #1 kedy: 02. Júl , 2008, 20:34:20 »

ja som si nedavno tuto kupil: mala lahka, uhf, daju sa frekvencie menit, nespini zvuk

http://www.thomann.de/gb/the_tbone_ews_16gt.htm

za tie prachy som spokojny
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #2 kedy: 02. Júl , 2008, 20:42:51 »

Díky. Ďalšie návrhy ?  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 03. Júl , 2008, 15:48:28 »

ja som si nedavno tuto kupil: mala lahka, uhf, daju sa frekvencie menit, nespini zvuk

http://www.thomann.de/gb/the_tbone_ews_16gt.htm

za tie prachy som spokojny

dost lacne nie ? fakt to stoji za to ? ked to porovnas s kablom, je to ten isty zvuk ?
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 03. Júl , 2008, 15:58:20 »

AKG WMS 400 alebo 4000 (ale tato uz je hodne draha), porovnaval som kabel/vysielacka (mam WMS400) , je tam drobny pocutelny rozdiel (kabel hra samozrejme kusok lepsie), ale nic zasadne, na koncerte si urcite nikto ani nevsimne. S inymi nemam skusenost.
Zaznamenané
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #5 kedy: 03. Júl , 2008, 16:03:49 »

Niekde sem som smeroval. Dík. Ja používam Gibson Les Paul Custom. Ako to je s vysielačom. Pasuje do Gibsona aj do fendera napr. ? Premýšľam nad týmto alebo ešte nad SAMSON AIRLINE.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 03. Júl , 2008, 16:07:10 »

Niekde sem som smeroval. Dík. Ja používam Gibson Les Paul Custom. Ako to je s vysielačom. Pasuje do Gibsona aj do fendera napr. ? Premýšľam nad týmto alebo ešte nad SAMSON AIRLINE.

Pasovat by to malo do vsetkeho, normalny vysielac urcite, ten ich maly Guitar bug mozno nie (ten ale nemam a ani nechce, takze neviem). Samson tiez urcite nebude zly, len by som to na tvojom mieste dopredu vyskusal ak mas moznost.
Zaznamenané
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #7 kedy: 03. Júl , 2008, 16:08:16 »

Díkes.  Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #8 kedy: 03. Júl , 2008, 16:18:46 »

robo mam jednu novu zavolaj ked budeš mat time
Zaznamenané

matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #9 kedy: 03. Júl , 2008, 21:18:33 »

dost lacne nie ? fakt to stoji za to ? ked to porovnas s kablom, je to ten isty zvuk ?

hmmm zatial som sa s tym moc nehral... ale ked som to zapojil som bol prekvapeny, cakal som za tu cenu ovela menej, prenasa to celkom spolahlivo. neviem preco, ale basa sa mi na tom velmi pacila.

skusim spravit pre porovnanie nahravku - zvuk kabel a zvuk vysielacka (dufam cez tento vikend)
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #10 kedy: 03. Júl , 2008, 21:24:15 »

mna by zaujimalo ako sa sú na tom vysliečky s prenašanim nizkych frekvencii  ked si podladim gitaru na C alebo nebodaj H  Fuuha zíram ha ha ha ha ha ha ha ha ha tiež rozmyšlam že si kupim vysielačku lebo ma v skušobni sere kabel....
Zaznamenané

matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #11 kedy: 03. Júl , 2008, 21:35:17 »

dojdi na jamku a vyskusaj :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 04. Júl , 2008, 00:44:12 »

mna by zaujimalo ako sa sú na tom vysliečky s prenašanim nizkych frekvencii  ked si podladim gitaru na C alebo nebodaj H  Fuuha zíram ha ha ha ha ha ha ha ha ha tiež rozmyšlam že si kupim vysielačku lebo ma v skušobni sere kabel....

Hram na sedmicky a obcas aj na osmicky (ladenu od F#) cez vysielacku a uplne v pohode.
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 06. Júl , 2008, 08:50:54 »

ja mam bayer dynamic Opus myslim 200 dal som za to 31. ale vcera som hral na mojho voxa ac 50 v cechach a dal som radsej kabel, ale asi ju mam rozhasenu... do line 6 som rozdiel nikdy navidel, ale fakt musim pozriet ci to nie je rozhasene...ozaj, nevyznate sa v tom niekto??? myslim v nastaveni vysielacky...
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #14 kedy: 11. August , 2008, 17:21:25 »

tiez prave riesim problem spolahlivej vysielacky..

povodne som chcel taku istu ako ma Semi.. (AKG WMS 400)

ale pocas poslednej navsteve mady mi Gabo tvrdil, ze odporuca Shure SLX .. ze porovnavali s desmodakmi s AKG 400vkou a vraj Shurka jednoznacne lepsi prenos mala. (btw desmodaci mali na scene 14 vysielaciek).

viem, ze najlepsia vysielacka je kabel a vysielacka zbytocnu kompresiu robi a reze vysky a ja neviem co ale uz mi ten neustale motajuci sa kabel pod nohami lezie na nervy. mam pocit, ze sa don zauzlujem a ze sa zje$#%m na zem dlhsi nez som :-) a chcem kapanek vacsiu slobodu na podiu bez stresu, ze sa zapletiem do zvysku kapely :-)

ak nahodou ma niekto lepsi typ na vysielacku v rozmedzi 20-30 papierov, budem povdacnikom   ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 22 otázok.