Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
30. Apríl , 2024, 03:44:02
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Slipknot  (Prečítané 33932 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #15 kedy: 03. Júl , 2008, 11:51:19 »

poznas francuzsku newschoolovu kapelu gojira? ja som z posledneho albumu dost na kasu. ma to napadlo ze asi to by bolo pre teba zaujimavejsie ked je slipknot kontrolovany bordel Bavím sa skvele  (ja som v slipknote nepocul nic co by mi pripadalo ako bordel)

Gojira je namakaná vec Na zdravie! Kurna normálne si ma navnadil  Žmurk tak to už je iná káva  Zdravíčko Myslím že som ich videl na Brutale 2006, teda ak sa niekde nepilo  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 03. Júl , 2008, 11:53:36 od damned13 » Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #16 kedy: 03. Júl , 2008, 11:56:01 »

Vidíš Krtko, ešte sa ta chcem spýtať....od tej doby nemali Gojira nič nové??  Fuuha zíram
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #17 kedy: 03. Júl , 2008, 12:06:25 »

myslim ze nemaju, uz by sa o tom vedelo.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 03. Júl , 2008, 14:02:31 »

poznas francuzsku newschoolovu kapelu gojira? ja som z posledneho albumu dost na kasu. ma to napadlo ze asi to by bolo pre teba zaujimavejsie ked je slipknot kontrolovany bordel Bavím sa skvele  (ja som v slipknote nepocul nic co by mi pripadalo ako bordel)

Dik za tip, viem ze existuju, pocul som o nich ze su dobri, ale zatial som nemal prilezitost ich pocut. Idem to zmenit :). Tym kontrolovanym bordelom som myslel to, ze je tam fakt obcas toho moc, chlapci sice vedia ze co hraju, ale obcas je to fakt dost zvukovy "bordel ":). Niektore songy keby neboli tak zlozite a nedialo sa v nich tak vela, tak by uplne inak slapali. Ale zasa ked som nasraty, tak si kludne zahulakam taky People=shit a podobne vypalovaky :). Nazivo som ich sice nevidel, len na DVD a to je fakt narez, asi by som skapal keby som mal taky koncert odohrat :).

Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #19 kedy: 03. Júl , 2008, 14:25:27 »

na zivo to je show ako sa patri  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 03. Júl , 2008, 14:53:17 »

k teme... Slipknot ma vyborny vizual a vyborne zneje. Iowa bola smrt, ine nepoznam. toto nove bolo fasa prve 2 minuty, zvysne 3 uz nuda.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 03. Júl , 2008, 15:16:40 »

k teme... Slipknot ma vyborny vizual a vyborne zneje. Iowa bola smrt, ine nepoznam. toto nove bolo fasa prve 2 minuty, zvysne 3 uz nuda.

Rastik, opocuj aj ten zatial posledny album Vol.3 - The Subliminal Verses, take songy ako Duality, Pulse of the maggots, Vermillion, Before I forget a podobne stoja za to.
Akurat mi do usi huci Pulse of the maggots, aaaaargh!!!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #22 kedy: 03. Júl , 2008, 20:55:51 »


inac u mna od slipknotov vedie before I forget  Na zdravie! na koncert by som sa siel pozriet. corey vie s ludmi celkom slusne narabat  :)
« Posledná zmena: 04. Júl , 2008, 12:36:30 od mario bross » Zaznamenané
MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #23 kedy: 03. Júl , 2008, 21:02:13 »

ja mam rock am ring 2005 koncert a je to veľmi slušné, corey je showman  Popiskujem si a joey jordison ako bubenik je extra trieda
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #24 kedy: 03. Júl , 2008, 21:07:19 »

mne sa strasne paci prvy album, velmi originalny podla mna. Iowa uz je viac taka roadrunnerovska.
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 04. Júl , 2008, 09:51:51 »

slipknot mam rad len a len kvoli bubenikovi, lebo ten je dost kvalitny...nebudem sem davat slavne video, ako hra dolu hlavou, lebo ste to vsetci videli, ale ked ich budete nabuduce sudit, tak si to predtym pozrite a vyjmite aspon joeyho jordisona z vasej kritiky, lebo chalan si to vazne nezasluzi Žmurk Na zdravie!
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #26 kedy: 04. Júl , 2008, 09:54:01 »

slipknot mam rad len a len kvoli bubenikovi, lebo ten je dost kvalitny...nebudem sem davat slavne video, ako hra dolu hlavou, lebo ste to vsetci videli, ale ked ich budete nabuduce sudit, tak si to predtym pozrite a vyjmite aspon joeyho jordisona z vasej kritiky, lebo chalan si to vazne nezasluzi Žmurk Na zdravie!

Ako som už písal inej teme killya182- Matúš...zdravý nazor na danú vec  Na zdravie!
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #27 kedy: 04. Júl , 2008, 09:58:58 »

Videl som naživo MURDER DOLLS, čo je časť SLIPKNOTU ak sa nemýlim a bol to v celku náter. Hrali predkapelu IRON MAIDEN, na koncerte v Zlíne pred pár rokmi, bubeník je monštrum.
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #28 kedy: 04. Júl , 2008, 10:03:09 »

Videl som naživo MURDER DOLLS, čo je časť SLIPKNOTU ak sa nemýlim a bol to v celku náter. Hrali predkapelu IRON MAIDEN, na koncerte v Zlíne pred pár rokmi, bubeník je monštrum.

Mne sa MURDER DOLLS dako nepáčili, ked som sa rozhodol že im dam šancu a vypočujem si to ( možno niekedy skúsim znova). A Joeyho Jordisona??? Nie je zlý, to netvrdím. Len poznám aj leších makačov ako je on. Netreba to mať len v nohách, ale aj v rukách  Žmurk A rýchlo nie vždy znamená dobre. Zdravíčko
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #29 kedy: 04. Júl , 2008, 10:14:23 »

ja som zazil slipknot ako predkapelu metallicy a bol to  fajny nasup. verim, ze keby to bol ich samostatny koncert, tak by to bolo este lepsie  Ja som čert..
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.109 sekund, 22 otázok.