Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 00:29:02
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guitar Heroes (2007)  (Prečítané 10323 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jozef sivák
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164



« Odpoveď #15 kedy: 04. Júl , 2008, 16:09:38 »

mne sa to nepaci vobec....
Zaznamenané
Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #16 kedy: 07. September , 2008, 19:39:12 »

Mne kapely ako children of bodom, Nightwish a stratovarius... absolutne nevyhovujú... laiho je šmirak a ma techniku nečistú a skresľuje ju tými svojími zvukmi.... nightwish ma gitaristu, ktorý je neoriginalny a stratovarius je nuda príšerná... a asi aj tento album bude nuda
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #17 kedy: 07. September , 2008, 19:53:19 »

skus si to aspon vypocut (predtym ako budes hodnotit), neni cely album len mydlenica  Zdravíčko
Zaznamenané
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #18 kedy: 25. September , 2008, 18:31:10 »

najdu sa aj dobre kusky na tomto  Na zdravie!
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #19 kedy: 28. September , 2008, 14:32:16 »

Mne kapely ako children of bodom, Nightwish a stratovarius... absolutne nevyhovujú... laiho je šmirak a ma techniku nečistú a skresľuje ju tými svojími zvukmi.... nightwish ma gitaristu, ktorý je neoriginalny a stratovarius je nuda príšerná... a asi aj tento album bude nuda
stratovarius je nuda? laiho nema techniku? hmm dobre Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #20 kedy: 28. September , 2008, 22:44:01 »

stratovarius je nuda? laiho nema techniku? hmm dobre Bavím sa skvele

Podla mna jedine co tito gitaristi maju je technika. Maju velky skill ktory sa im neda upriet, hraju naozaj rychlo ake hudba nieje sport. V hudbe neplti ze rychlejsie solo=lepsie solo. Takito gitaristi ktori sa len predhanaju v rychlosti ma absolutne nudia a ich kreativita sa rovna bodu mrazu. Stale hraju to iste dokola. cest vynimkam
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #21 kedy: 28. September , 2008, 22:45:38 »

Podla mna jedine co tito gitaristi maju je technika. Maju velky skill ktory sa im neda upriet, hraju naozaj rychlo ake hudba nieje sport. V hudbe neplti ze rychlejsie solo=lepsie solo. Takito gitaristi ktori sa len predhanaju v rychlosti ma absolutne nudia a ich kreativita sa rovna bodu mrazu. Stale hraju to iste dokola. cest vynimkam
tak napriklad porovnavat stratovarius a children of borom....neni moc vhodne, neni metal ako metal, ale tak ked niekto napise ze laiho nema techniku tak uz ma to predsa len trosku zarazilo, ale tak jasne, nech kazdy pocuva co sa mu lubi Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 29. September , 2008, 01:53:49 »

Podla mna jedine co tito gitaristi maju je technika. Maju velky skill ktory sa im neda upriet, hraju naozaj rychlo ake hudba nieje sport. V hudbe neplti ze rychlejsie solo=lepsie solo. Takito gitaristi ktori sa len predhanaju v rychlosti ma absolutne nudia a ich kreativita sa rovna bodu mrazu. Stale hraju to iste dokola. cest vynimkam

Osobne si myslim ze Laiho nema len techniku, ale je aj muzikalny (pravda je ze sa COB zacali dost vykradat sami seba), urcite to nie je len "gitarovy pretekar", vacsinu sol ma vystavanych zaujimavo a vkusne.
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #23 kedy: 29. September , 2008, 06:47:54 »

Mne kapely ako children of bodom, Nightwish a stratovarius... absolutne nevyhovujú... laiho je šmirak a ma techniku nečistú a skresľuje ju tými svojími zvukmi.... nightwish ma gitaristu, ktorý je neoriginalny a stratovarius je nuda príšerná... a asi aj tento album bude nuda

chlapce sa spamataj  Žmurk laiho nema techniku  ha ha ha
a reci typu priserna nuda... kazdemu nieco reze....
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #24 kedy: 29. September , 2008, 07:08:49 »

mna by zaujimalo, ze kolky z tych, co tu pindaju, si ten album aspon vypoculi, pretoze nie je cely album len o pretekoch a su tam naozaj skvele momenty (a tie prave nie su rychle)  Žmurk
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 29. September , 2008, 07:23:50 »

Mne tie reči ohľadne kydania na rýchlych gitaristov, že sú neinvenční, hrajú to isté, nemajú nápady, feeling atď ...pripadajú ako pindanie chlapov v krčme pred televízorom na tému hokejový zápas. Každý z nich má plnú hubu kritiky na hráčov, všetko by robil lepšie ako oni, ale  pritom ak by ktorémukoľvek z nich obliekli výstroj, na nohy natiahli korčule, do ruky vrazili hokejku a "ukáž sa, jak si dobrý, či dáš ten gól", neurobí na tom ľade ani krok a už padne na hubu.
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #26 kedy: 29. September , 2008, 08:23:46 »

Mne tie reči ohľadne kydania na rýchlych gitaristov, že sú neinvenční, hrajú to isté, nemajú nápady, feeling atď ...pripadajú ako pindanie chlapov v krčme pred televízorom na tému hokejový zápas. Každý z nich má plnú hubu kritiky na hráčov, všetko by robil lepšie ako oni, ale  pritom ak by ktorémukoľvek z nich obliekli výstroj, na nohy natiahli korčule, do ruky vrazili hokejku a "ukáž sa, jak si dobrý, či dáš ten gól", neurobí na tom ľade ani krok a už padne na hubu.

presne ako pises Na zdravie!
Zaznamenané
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #27 kedy: 29. September , 2008, 10:08:47 »

Mne tie reči ohľadne kydania na rýchlych gitaristov, že sú neinvenční, hrajú to isté, nemajú nápady, feeling atď ...pripadajú ako pindanie chlapov v krčme pred televízorom na tému hokejový zápas. Každý z nich má plnú hubu kritiky na hráčov, všetko by robil lepšie ako oni, ale  pritom ak by ktorémukoľvek z nich obliekli výstroj, na nohy natiahli korčule, do ruky vrazili hokejku a "ukáž sa, jak si dobrý, či dáš ten gól", neurobí na tom ľade ani krok a už padne na hubu.

To znamena ze kto nevie hrat futbal ako Ronaldo sa moze na zapas v telke pozerat len potichu, bez toho aby nieco povedal?
 To co bolo? červená-von

Hovorim len vlastny nazor na zaklade mojho osobneho vkusu....pokial sa ti to zda nespravne tak potom je cele toto forum uplne zbytocne.
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
zakky
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 29. September , 2008, 10:24:33 »

ale sak to je nejaky metal, tam sa predsa nehraju nejake prudke filingove sola, ale poriadny shredding, do tohto stylu proste rychle sola patria
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #29 kedy: 29. September , 2008, 10:47:27 »

ale sak to je nejaky metal, tam sa predsa nehraju nejake prudke filingove sola, ale poriadny shredding, do tohto stylu proste rychle sola patria

presne... ved predsa pozerajme na celkove prevedenie.. to nie je len o sole..
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 22 otázok.