Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 23:19:19
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guitar Heroes (2007)  (Prečítané 10322 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #30 kedy: 29. September , 2008, 11:05:31 »

ale sak to je nejaky metal, tam sa predsa nehraju nejake prudke filingove sola, ale poriadny shredding, do tohto stylu proste rychle sola patria

Sak jasne, ja nehovorim ze tie sola su tam nevhodne Taky zaner si rychle sola vyzaduje..... Mne sa len celkovo nepaciu to nahananie sa za rychlostou na ukor invencie, kreativity a feelingu.
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #31 kedy: 29. September , 2008, 11:08:32 »

Mne tie reči ohľadne kydania na rýchlych gitaristov, že sú neinvenční, hrajú to isté, nemajú nápady, feeling atď ...pripadajú ako pindanie chlapov v krčme pred televízorom na tému hokejový zápas. Každý z nich má plnú hubu kritiky na hráčov, všetko by robil lepšie ako oni, ale  pritom ak by ktorémukoľvek z nich obliekli výstroj, na nohy natiahli korčule, do ruky vrazili hokejku a "ukáž sa, jak si dobrý, či dáš ten gól", neurobí na tom ľade ani krok a už padne na hubu.

suhlas Na zdravie! alebo este jedno prirovnanie tu ktosi spomenul, a to ked vodici autobusov fundovane kritizuju jazdu pilotov F1...
takisto suhlasim so Zakkym, do metalu proste patri shredding inak sa to neda... a neviem kto z tych co tu kritizuju ma aspon z tretiny taky dobry ton ako ti metlaci...
Zaznamenané
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #32 kedy: 29. September , 2008, 11:14:26 »

suhlas Na zdravie! alebo este jedno prirovnanie tu ktosi spomenul, a to ked vodici autobusov fundovane kritizuju jazdu pilotov F1...
takisto suhlasim so Zakkym, do metalu proste patri shredding inak sa to neda... a neviem kto z tych co tu kritizuju ma aspon z tretiny taky dobry ton ako ti metlaci...

Stale ten isty argument dokola, pripada mi to ako keby ste vobec necitali co pisem. Ja nepisem ze metlacky gitaristi zu zli a ze su kok*ti, ja len pisem ze gitarista ktory uprednostny rychlost nad feeling, kreativitu a invenciu ma nezaujima a nudi. Bohuzial pre zaner...v metale je takychto gitaristov pozehnane. Ale to tam asi patri.

Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
predator
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 29. September , 2008, 11:33:54 »

To znamena ze kto nevie hrat futbal ako Ronaldo sa moze na zapas v telke pozerat len potichu, bez toho aby nieco povedal?
 To co bolo? červená-von

Hovorim len vlastny nazor na zaklade mojho osobneho vkusu....pokial sa ti to zda nespravne tak potom je cele toto forum uplne zbytocne.

Nie tak celkom, trebárs môžeš povedať, že sa ti zápas nepáči ... alebo že sa ti nepáči samotný šport, jeho pravidlá atď. To je v pohode, nie každý je futbalový fanda, alebo Ronaldov fanda. Ale ak začneš kritizovať Ronalda, že to robí zle a že vieš, ako sa to má robiť lepšie, to je trošku onéééé ....  No hanbím sa..

A taktiež neviem, odkiaľ si vyhrabal, že rýchlosť a technika sú na úkor feelingu, melodiky a kreativity ... túto mantru čítam od začiatočníkov často a pritom sa dá vysypať len tak z brucha celá kopa ľudí, čo hrajú technicky, rýchlo, a pritom muzikálne, kreatívne a invenčne. Nechápem, skade na tieto frázy chodíš ...
« Posledná zmena: 29. September , 2008, 11:37:52 od Predator » Zaznamenané
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #34 kedy: 29. September , 2008, 11:40:02 »

Nie tak celkom, trebárs môžeš povedať, že sa ti zápas nepáči ... alebo že sa ti nepáči samotný šport, jeho pravidlá atď. To je v pohode, nie každý je futbalový fanda, alebo Ronaldov fanda. Ale ak začneš kritizovať Ronalda, že to robí zle a že vieš, ako sa to má robiť lepšie, to je trošku onéééé ....  No hanbím sa..

V zivote som nepovedal ze to viem robit lepsie ako oni.
Len som komentoval ktora stranka ich hry sa mi nepaci. Je to cisto vyjadrenie vkusu, ziadne mudrovanie.
Ak si  tolerantny tak budes respektovat moj nazor (tak isto ako ja respektujem ten tvoj bez toho aby som sa ti ho snazil vyvratit ) bez toho aby si s nim suhlasil  Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
predator
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 29. September , 2008, 11:41:19 »

Však v pohode, neni problém  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #36 kedy: 29. September , 2008, 11:42:15 »

Však v pohode, neni problém  Na zdravie!

Vitaj.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #37 kedy: 29. September , 2008, 11:45:18 »

Však v pohode, neni problém  Na zdravie!

THX, much appreciated  Som za vodou kámo Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #38 kedy: 29. September , 2008, 11:50:09 »

chalani každy mele dokola svoje a akoby nepočuval druheho len sa chytal nejakeho slovička čo mu nesedi a na nom si postavi nejaku svoju teoriu,ste ako politici chodte sa prejst je pekne,šak každemu sa pači čosi ine a ked povie prečo neznamena, že je to na hovno a on to vie lepšie,ja tie kapely ani nepoznam a ani ma to netrepi a ani ich nechcem počut,treba si brnkat svoje a hotovo
vy ste ako moja farba je žlta ,ja mam radšej zelenu a on čo maš proti žltej prečo tvrdiš že je škareda hahahaha Zdravíčko
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #39 kedy: 29. September , 2008, 15:36:42 »

Však v pohode, neni problém  Na zdravie!

cau predy, som rad ze si naspet!  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
I_hate_beata
nováčik
*
Príspevkov: 6


« Odpoveď #40 kedy: 06. November , 2008, 20:09:53 »

Vďaka za post, tento album by som asi inak nenašiel... heh, Tolkki a Kupiainen na jednom výbere, som zvedavý.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.