Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
07. Október , 2024, 16:26:15
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ORAVAROCKFEST  (Prečítané 7615 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
predator
Hosť
« Odpoveď #45 kedy: 04. August , 2008, 14:33:15 »

No keď to bolo tak, tak úprimnú sústrasť kapelám, čo boli nútené fungovať za takýchto podmienok.  Smútim A klobúk dolu tým, čo to ustáli a napriek tomu dali svoj plný výkon.

Aj ja som si užil svoje posledne na Jazere v KE ... zvukár mi stiahol gitaru a išla viac z môjho aparátu ako z PA. O odposluchoch sa nemá cenu baviť, radšej som mu povedal, nech mi v nich gitaru stiahne. A on ju stiahol všade  Bacha na vec kamo!
« Posledná zmena: 04. August , 2008, 14:35:36 od Predator » Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 04. August , 2008, 14:39:02 »

dalsie fodgy z prveho dna

 http://www.livemusic.sk/index.php?mode=fotky&id=11&strana=&p_fotiek=0
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 04. August , 2008, 14:43:45 »

...aj som sa zasa najebal tam jak taky maly debil.. mnam Beeee

ZVUKAR mal stastie, ze som nesiel a jednu mu neprijebal a to sme chceli s typkom z EMOR vazne vykonat Si píš!!!

1. A R O G A N C I A Si píš!!!
2.PA islo na 5% svojej sily, pokial kapela nemala vlastneho zvukara
3. Si píš!!!! Ludia z publika mi pocas songu hovoria, ze nejde spev vobec z PA.. POCAS SKLADBY SOM ICH V POHODE POCUL NA STAGE  A ONI MNA ZAS DOLE A TO BEZ MIKROFONU Si píš!!!
4.Ked som poziadal o kabel kanon~kanon (lebo pouzivam efekt na mic.) mi bolo povedane "CO MI HADZES MIKROFON O ZEM?!?"
5.Komunikacia medzi stage zvukarom a hlavnym bola posunkova rec ! (ruky~nohy)
6.Abolutna ignoracia na stage (odposluchy tam boli skorej na skodu ako na uzitok...)

inak super bolo.. Beeee gulas bol mnam, salvia a ganja tiez a o alkohole nehovorim ... :)

Velke plus bola vazne super bezproblemova organizacia a ochota ludi z organizacneho stabu..
K tomu bodu 3.: Ved mas odohrane dost, tak vies, ako to chodi. Minule som len tak skusmo amatersky nahraval jeden koncert, takze som sa dost motal okolo zvukara, lebo som tam mal svoje veci a sem tam sme aj nieco predebatovali atd... A kolko krat sa stalo, ze spevakovi niekto z prvej rady krical, ze spev vobec nejde z PAcka a pritom siel. Lenze chalan bol niekde v prvej rade hned bol reprakmi, takze mal uplne skreslenu predstavu. Je jasne, ze to ozvucenie v klube nebude vsade 100%. Lenze to nebranilo spevakovi, aby sa toho VIACEJ SPEVU Z PA dozadoval Žmurk Podobne to bolo s "odstredenou" gitarou, klasika.

A ked toto zvukar zaziva furt, tak je jasne, ze sem tam aj rozumne poziadavky koncia v kosi. Hej, o profesionalite to moc nesvedci.

Ja som vas videl a toho spevu sa mi zdalo akurat, bol som v prvej rade. Ale mal som uz co-to vypite. Aj hlasitost bola podla mna ok.
Zaznamenané

adrx
nováčik
*
Príspevkov: 30



WWW
« Odpoveď #48 kedy: 04. August , 2008, 14:52:02 »

K tomu bodu 3.: Ved mas odohrane dost, tak vies, ako to chodi. Minule som len tak skusmo amatersky nahraval jeden koncert, takze som sa dost motal okolo zvukara, lebo som tam mal svoje veci a sem tam sme aj nieco predebatovali atd... A kolko krat sa stalo, ze spevakovi niekto z prvej rady krical, ze spev vobec nejde z PAcka a pritom siel. Lenze chalan bol niekde v prvej rade hned bol reprakmi, takze mal uplne skreslenu predstavu. Je jasne, ze to ozvucenie v klube nebude vsade 100%. Lenze to nebranilo spevakovi, aby sa toho VIACEJ SPEVU Z PA dozadoval Žmurk Podobne to bolo s "odstredenou" gitarou, klasika.

A ked toto zvukar zaziva furt, tak je jasne, ze sem tam aj rozumne poziadavky koncia v kosi. Hej, o profesionalite to moc nesvedci.

Ja som vas videl a toho spevu sa mi zdalo akurat, bol som v prvej rade. Ale mal som uz co-to vypite. Aj hlasitost bola podla mna ok.

:DD Vsak jasnee.. :DD Alkohol je najlepsi zvukar :DDDD ..To ze to bolo potichu von som samozrejme nemohol objektivno posudit, pokial som nevidel kapelu po nas.. Tento zaner proste vyzaduje "GULE" (v rozumnej miere samozrejme) pretoze to potom uplne straca energiu a celkove to znie ako sracka..  Ale vravim.. ten idiot na stage mal vazne radsej predavat cukrovu vatu.. Ale to je fuk.. hlavne, ze bolo fajn Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 23 otázok.