Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 22:45:19
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: jenseny vs eminence  (Prečítané 21839 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« Odpoveď #90 kedy: 18. Júl , 2008, 22:02:35 »

Hej, len musím dávať bacha, lebo keď sa rozožeriem, robí sa mi pneumatika  Smútim ... teraz som ju takmer celú krvopotne zhodil a začal som sa korčuľovať, aby som to dokončil a udržal sa vo forme.

neviem kolko mas rokov, ale nezabudaj na to ze chlap po 40ke co nema brucho je bud teply alebo blby        ......bacha na to Žmurk
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #91 kedy: 18. Júl , 2008, 22:09:50 »

No ja ešte nemám 40, teraz 15. augusta oslavujem 34  :) takže pneumatika musí minimálne 6 rokov počkať ...  Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #92 kedy: 18. Júl , 2008, 22:19:41 »

metalista informatik sa nezaprie.....ponozky v sandaloch Bavím sa skvele
dajme tomu, ze som metlak.. index hovori, ze uz styri roky som informatik, ale take foo paa, ako ponozky v sandaloch by som si nedovolil  :)
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #93 kedy: 18. Júl , 2008, 22:21:14 »

Ani ja by som si to nedovolil, ale poľahčujúca okolnosť bola, že v ten deň bolo dosť horúco  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #94 kedy: 18. Júl , 2008, 22:33:18 »

Ani ja by som si to nedovolil, ale poľahčujúca okolnosť bola, že v ten deň bolo dosť horúco  Bavím sa skvele
dlhe nohavice a ponozky v sandaloch tomu nenasvedcuju  ha ha ha
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #95 kedy: 18. Júl , 2008, 22:37:19 »

Dobre, vyhral si, bolo to faux pas jak sviňa. Vyhrávaš pivo a slávnostnú fotku s našou kapelou Universum pred rozostavenou pódiovkou  ha ha ha
« Posledná zmena: 18. Júl , 2008, 22:39:29 od Predator » Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #96 kedy: 18. Júl , 2008, 22:51:20 »

Však hovorím, moja 4x12 má niečo cez cca 45 kilo a v pohode si ju vláčim sám ...  Na zdravie!
kua ty si chlap jak hora Je to frajer
moja kysna vazi 44kg Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #97 kedy: 18. Júl , 2008, 22:52:22 »

Dobre, vyhral si, bolo to faux pas jak sviňa. Vyhrávaš pivo a slávnostnú fotku s našou kapelou Universum pred rozostavenou pódiovkou  ha ha ha
Na zdravie!
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #98 kedy: 19. Júl , 2008, 00:05:57 »

A tu ma niekto pohotový odfotil, ako vlečiem bedňu basákovi - dnes som na túto fotku náhodne narazil na nete



A basak bol kde? na pive?  Na zdravie!
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #99 kedy: 19. Júl , 2008, 08:20:21 »

Predy, dobre, ze sa s tebou ten KuboKe nedostal do konfliktu, lebo ako vidim sancu by nemal.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #100 kedy: 19. Júl , 2008, 08:31:44 »

A basak bol kde? na pive?  Na zdravie!

Basák nosil drobnejšie veci, vtedy to bolo naponáhle, lebo dve kapely neprišli načas a tak sme museli zrazu hrať neplánovane skôr, každý bral čo vládal a utekali sme s tým na pódium. Ináč je to dosť hrôza, utekať na pódium s nástrojovkou, šlapať si po hlave s predošlou kapelou, ktorá práve balí, soundcheck 1 minúta, v podstate iba na to, aby sme zistili, či nám mašiny hrajú alebo nie, odohrať dve pesničky a potom sa rýchlo zbaliť a druhá kapela ti šliape po hlave. 15 minút na výmenu kapiel bolo málo. Keby aspoň to pódium malo dve schodiská, z jedného by kapela odchádzala a na druhé by už nosila nasledujúca ... ale takto sa odchádzajúca a prichádzajúca kapela potkýňali o seba.
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #101 kedy: 19. Júl , 2008, 08:37:14 »

Predy, dobre, ze sa s tebou ten KuboKe nedostal do konfliktu, lebo ako vidim sancu by nemal.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Ale no tak  :), ja som mierumilovný dobrák a nezvyknem ľudí mlátiť len preto, že mi dakto vynadá. To je proti mojim zásadám. Samozrejme ak by niekto chcel fyzicky ublížiť mne, rodine alebo kamarátom, tak je to o inom a neserem sa. Ale v bežnom živote mám dosť ďaleko od agresívneho týpka, som pokojný, ústretový a veselý.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 19. Júl , 2008, 08:39:19 od Predator » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #102 kedy: 20. Júl , 2008, 20:27:32 »

metalista informatik sa nezaprie.....ponozky v sandaloch Bavím sa skvele

na to som veru nechcel reagovat, aby som nebol opat za hnidopicha, ale sak predator vysvetlil opat  ha ha ha bolo teplo, tak si si jebol sandal, ale nie tak teplo aby bola hola noha? ale sak to je jedno.
ta hartke nieje ziadna extra tazka bedna, mal som ju, viem o com. na 8x10 mam zakkyho  ha ha ha
inac predator, ked tak velmi pises ze fyzika je fyzika, tak preco potom nemaju gitarove bedne tie iste technicke specifikacie ako hifi bedne? videl som niekolko bedni co boli drahsie ako dost a mali vnutro vypiplane ako prasa, kdezto gitarova bedna vnutri veru neposobila tak profesorsky. tie tlmenia a podobne. keby vsetko zaobstaravala fyzika, tak sa klepe na ozvucne drievka a vsetci by mali nejaky buster v pici, ved pointa samotnej skreslenej gitary je fyzika hore nohami.
Zaznamenané

o-yep sro
predator
Hosť
« Odpoveď #103 kedy: 20. Júl , 2008, 20:40:55 »

na to som veru nechcel reagovat, aby som nebol opat za hnidopicha, ale sak predator vysvetlil opat  ha ha ha bolo teplo, tak si si jebol sandal, ale nie tak teplo aby bola hola noha? ale sak to je jedno.
ta hartke nieje ziadna extra tazka bedna, mal som ju, viem o com. na 8x10 mam zakkyho  ha ha ha
inac predator, ked tak velmi pises ze fyzika je fyzika, tak preco potom nemaju gitarove bedne tie iste technicke specifikacie ako hifi bedne? videl som niekolko bedni co boli drahsie ako dost a mali vnutro vypiplane ako prasa, kdezto gitarova bedna vnutri veru neposobila tak profesorsky. tie tlmenia a podobne. keby vsetko zaobstaravala fyzika, tak sa klepe na ozvucne drievka a vsetci by mali nejaky buster v pici, ved pointa samotnej skreslenej gitary je fyzika hore nohami.

Veď tá Hartke neni moc ťažká, tá je v pohode, zato tá moja 4x12 je o dosť viac  ha ha ha

Ináč fyzika je fyzika a platí na všetkom ... a že prečo gitarová bedňa nemá dnu tlmenie, bassreflexy, zvukovody atď ...  Huh! No lebo to nepotrebuje na rozdiel od celopásmových riešení, HiFi, LineArray komponentov atď. Neprenáša tak široké pásmo frekvencií, máš tam iba jeden druh reprákov pre rovnaké pásmo, netreba tam riešiť fázové posuny medzi jednotlivými pásmami atď atď ... ale to neznamená, že tu neplatí pravidlo, že bedňa má byť čo najtuhšia, to platí pre všetky prípady.
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #104 kedy: 20. Júl , 2008, 20:43:01 »

tak potom preco sa nedavaju menice nad seba 4x1, ale takto pridrbane 2x2 aby to tam hrebenovalo?  :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 22 otázok.