Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 06:44:50
Strán: [1] 2 3 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 7 struna  (Prečítané 32589 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Inferno
Hosť
« kedy: 18. Júl , 2008, 10:35:00 »

Neviem ci tu uz takato tema bola ak hej nekricte hned, mozte to zmazat a odkazat ma na tu a tu temu. Ale nenasiel som takuto vseobecnu temu. Ide o to ze chcem, som rozhodnuty, ze si 7cku kupim. Ci uz je viac zaporov ako kladov a tak to zistim samozrejme az sam lebo je to individualne ale 1 taku mat chcem. Bavil som sa aj s ludmi z tohto fora aj s inymi ludmi cize co to uz viem ale ak mate niekto nake postrehy osobne ci neosobne ohladom kladov a zaporov sem s nimi. Peniazkov investovat sa nebojim lebo ked si nebudem odkladat na gitaru tak to preslopem a nic z toho takto budem pit menej este sa posanujem a budem mat nieco nove. Cize mala by mat tensi krk (tie 7cky maju zvacsa take polena to je ale pochopitelne) moze/nemusi mat tremolo tam si niesom este celkom isty lebo menit struny na 6ke s tremolom je pre mna nocna mora natoz to 7. cena nie je podstatna ale tak hranicu si mozme dat 50 cca....Jedna ma strasne oslovila ale neviem ci sa predava nikde ju nemaju a taktiez ked uz take prachy za to dat tak si to chcem aj vyskusat co moze byt dost problem nie len na slovensku ale aj v rakusku.



tato gitarka tohto skveleho pana.
cize ak sa mozete vyjadrit na tuto temu tak len smelo popripade nejake linky na vas top model.

diky  Na zdravie!

edit: Ibanez nie, tato znacka je mi neskutocne nesympaticka.
« Posledná zmena: 18. Júl , 2008, 10:35:40 od Inferno » Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #1 kedy: 18. Júl , 2008, 16:51:17 »

Citácia: Krtko
mne su zase maximalne nesympaticke gitary dean
Smiem vedieť dôvod?  Žmurk
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 18. Júl , 2008, 17:26:12 »

Trosku nechapem ze preco ti je Ibanez nesympaticky a paci sa ti Rustyho Dean (Rusty ma aj tych Ibanezov celkom hodne), tvarovo je to predsa hodne podobne. Na tiez na 7strunovych gitarach nevidim ziadne negativa, dokonca sa mi na nich hra najlepsie, 8 strun uz je trosku moc a 6 mi uz pride take nejake ako detska balalajka :). Ale to bude asi tym ze hravam uz dlhe roky skoro vyhradne na sedmicky. Podla mna ti barytonka nenahradi sedmicku, pretoze sedmicka nie je len o tom podladeni ale aj o rozsirenom rozsahu. Inak mam aj sedmicku barytonku a to je maso Si píš!!! :)
A btw, Ibanez mi je maximalne sympaticky :), ale to je vec osobneho vkusu.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 18. Júl , 2008, 17:31:26 »

predbehol si ma :D ibanez su vcelku univerzalne nastroje a henten dean rastikuli model to je cisto superstrat alal ibanez..  u mna vedu asi momentalne schectery (C-7 hellraiser, jeff loomis signature a pod.)
Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #4 kedy: 18. Júl , 2008, 17:32:44 »

s decentnymi povrchovymi upravami.
To su ake? Cierne a cierne Huh!

Keby mam peniaze, tak c-7 hellraiser urcite beriem.
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #5 kedy: 18. Júl , 2008, 17:34:24 »

čiernu gitaru by som nikdy nechcel... už iba z princípu že takú má každý dindaj  Na zdravie!
A mne sa zrovna deany veľmi páčia...  Žmurk a schectery, to je jasné...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 18. Júl , 2008, 17:35:58 »

Schecter je podla mna dobra kvalita za rozumnu cenu, aj som spekuloval na nejakych Hellraiserom alebo takym niecim, ale kedze som zvyknuty na ten Ibanez tak to nechcem. Nie je ze by to boli zle gitary, to nie, ale proste maju ine profily krku a inak sa proste na to trochu hra.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 18. Júl , 2008, 17:37:35 »

čiernu gitaru by som nikdy nechcel... už iba z princípu že takú má každý dindaj  Na zdravie!
A mne sa zrovna deany veľmi páčia...  Žmurk a schectery, to je jasné...


A nie je to skoro jedno aku mas farbu gitary? A co ked to ma kazdy "dindaj"? (neviem sice co to je, ale asi som to aj ja kedze mam aj ciernu gitaru, a asi aj tri :) ).
Skor ide o to ci sa ti na gitaru dobre hra a nie o farbu (ale jasne , chapem, ruzovu by som asi nechcel : ) ).
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 18. Júl , 2008, 17:40:20 »

to suhlasim... minule som mal tu cest pohrat sa s Blackjack atx s duncanmi tu aktivneho uzivatela miso_kolo a neveril som aky pevny zvuk mala ta gitara v basoch..ocka mi svietili jak po.. dlhom dni  praci.. ten krk je naozaj velmi siroky, az som bol prekvapeny ze len tak tak dociahnem na struny :) ale po chvilke si na to clovek zvykne..  kazdopadne snad uz coskoro bude cerveny C-7 zo serie diamond aj u mna v stajni.. som zvedavy na tie aktivne emg707 ako to cele bude zniet
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 18. Júl , 2008, 17:41:57 »

viem o jedinom jednom dovode preco by som uz nechcel ciernu gitaru... je an tom vidiet kazdy jeden caaaapanec.. a ked na to este zasvieti svetlo tak zbohom to vyzera ako keby som nosil gitaru v podpazusi cele leto.. a to sa vcelku staram o svoj nastroj..
Zaznamenané

Krtko
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 18. Júl , 2008, 17:45:29 »

To su ake? Cierne a cierne Huh!

nie, to su cierne, biele, zelene, modre, cervene a ine alebo nejaky priehladny farebny lak ako tato a nie blesky, komety, odkvapy, mliecna draha, prijebane lebky a ine pitchoviny

a tiez mozem ostriekat hovnom aka je farba, treba hrat a nie bulvar riesit. ja mam ciernu gitaru len preto lebo bola len cierna alebo maskacova a ta sa mi nepaci a stym finishom je drahsia asi o 8 litrov

/PISEM JA, ON, KRTKO/

Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #11 kedy: 29. Júl , 2008, 14:21:29 »

keby mal niekto zaujem prave som nadabil na jedneho chalana, co sem dovaza schectery o cca 1000-2000 Sk lacnejsie nez by vysli cez napr. thomann.de .. ak ma niekto zaujem o kvalitnu schecter za co najmenej penazi. tu mu staci napisat.. asi do 5 minut mi odpisal: ksecrew@gmail.com

toto mi napisal:

Cau!

Pozrel som na to a povedzme ze kazda z nich by bola o 1000-2000SKK menej zalezi od dopravy aku vybavim....a mas na Slovensku! od thomanna chcu za gitaru okolo 50 euro dopravu!
urcite budes spokojny:)
ide o to ze u thomann to maju na stranke ale dodat to nevedia v realnom case iba ak na objednavku! :)
ja to viem dodat skor ako thomann!

Dakujem

tak zatial

Mike
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #12 kedy: 29. Júl , 2008, 14:29:34 »

To má nové alebo dováža použíté?  Fuuha zíram Keby som mal teraz prachy, tak nevaham... Ale schectera budem mať aj keby tatrofky padali  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 29. Júl , 2008, 15:03:37 »

nove priamo zo skladu.. ked som to tak ratal tak C-7 Hellraiser by mohol vyjst tych 19 litrov.. mozno aj otrosku menej.. ved uvidim snad uz coskoro.. a prave mi odpisal ze doba dodania ja cca 2 tyzdne pokial su veci v USA na sklade.. takze paradicka.. uvidime..
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #14 kedy: 29. Júl , 2008, 15:15:18 »

No, pekna cena... Len kedy tolko budem mať, uf... Mne sa veľmi páči aj BlackJack ATX... To je vyššia alebo nižšia rada ako Hellraiser?  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.112 sekund, 22 otázok.