Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 15:38:55
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Behringer SL2442FX-PRO + 2 x B1220DSP  (Prečítané 9120 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
predator
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 20. Júl , 2008, 16:19:48 »

fuha to je jaka referencia Bavím sa skvele

O to nejde, skôr mi ide o tú referenciu na spoľahlivosť.  Bavím sa skvele Keď on ako profík s tým behá po celom Slovensku z estrády na estrádu, zarába s tým peniaze a funguje mu to, prečo by sa mala toho báť amatérska kapela?
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #16 kedy: 20. Júl , 2008, 16:22:07 »

fuha to je jaka referencia Bavím sa skvele

Otto zaraba love a nechodi na forum takze ani nevie o tom aky ma napicu aparat  :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
predator
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 20. Júl , 2008, 16:22:54 »

Otto zaraba love a nechodi na forum takze ani nevie o tom aky ma napicu aparat  :)

Tak tak, tu by mu to miestni majstri sveta rýchlo vysvetlili  Bavím sa skvele
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 20. Júl , 2008, 16:27:20 »

Aj som s ním hodil reč o aparáte, že prečo si taký vybral, a povedal mi, že je to malé tak akurát do auta, silné (čo môžem potvrdiť, kraválu to urobí hodne), zvuk to má čistý, zatiaľ sa mu to nevysralo a keby aj, nebude ho to až toľko mrzieť ako keby to bol trebárs Yamaha pult za 70 litrov a RCF PA za 500 litrov Bavím sa skvele Svoj účel to splní a to je hlavné, treba hrať a nie špiritizovať o ničom.
« Posledná zmena: 20. Júl , 2008, 16:27:54 od Predator » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 20. Júl , 2008, 17:11:10 »

BTW, keď už sa bavíme o veciach typu Uli vs. profi sound, v Muzikuse pred pár rokmi mali seriál o rôznych profi zvukárskych českých firmách, čo zvučili kadekoho, trebárs aj B.B. Kinga atď ... a by ste sa divili, koľkokrát sa v setupe objavili názvy ako MultiCom, IntelliGate, UltraCurve, Virtualizer, Dualfex .... proste netreba podceňovať ani tieto mašiny, ony sa v praxi často používajú. Výnimku tvorí iba pár hi-end firiem ako trebárs PragoSound, kde majú vecičky od Klark Technics a Meyer Sound .... ale v drvivej väčšine prípadov o Uliho mašiny zakopneš všade.
Samozrejme,ved je rozdiel dat 5000 za Uliho a dat 50 000 za T.C. Electro. Na zdravie! A ten druhy rozdiel zbadaš,ked si tie mašinky porovnaš v praxi.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #20 kedy: 20. Júl , 2008, 17:37:11 »

Samozrejme,ved je rozdiel dat 5000 za Uliho a dat 50 000 za T.C. Electro. Na zdravie! A ten druhy rozdiel zbadaš,ked si tie mašinky porovnaš v praxi.

uplne najsamlepsie je dat 5000 za Uliho B. a zarabat na nom ako na T.C.  Popiskujem si
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 20. Júl , 2008, 17:43:23 »

uplne najsamlepsie je dat 5000 za Uliho B. a zarabat na nom ako na T.C.  Popiskujem si
Jasnačka. Naj.....ý fanušik aj tak nič nepočuje.Zvlašt,ked  trieska hlavu o podium. Bavím sa skvele A v pripade Otika je to uplne jedno. Jeho fans-dôchodcovia su aj tak väčšinou hluchi.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 20. Júl , 2008, 18:08:35 »

Jasnačka. Naj.....ý fanušik aj tak nič nepočuje.Zvlašt,ked  trieska hlavu o podium. Bavím sa skvele A v pripade Otika je to uplne jedno. Jeho fans-dôchodcovia su aj tak väčšinou hluchi.  Bavím sa skvele

ak maju parkinsona, tak to mozno budu tiez mykslovat hlavami ako ozrati pubertiaci :)
« Posledná zmena: 20. Júl , 2008, 18:11:32 od MageZ » Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 20. Júl , 2008, 18:55:12 »

Jasnačka. Naj.....ý fanušik aj tak nič nepočuje.Zvlašt,ked  trieska hlavu o podium. Bavím sa skvele A v pripade Otika je to uplne jedno. Jeho fans-dôchodcovia su aj tak väčšinou hluchi.  Bavím sa skvele

No jasné, amatérskej kapele do skúšobne v pivnici treba prinajmenšom FBT Modus Line Array a k tomu ako FOH Digidesign Venue konzolu  Bavím sa skvele Alebo stačí Neve?
« Posledná zmena: 20. Júl , 2008, 18:55:51 od Predator » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #24 kedy: 20. Júl , 2008, 19:03:51 »

Ináč raz asi tak pred 2 rokmi som zvučil Otta Weitera a vieš, čo používa? Mobilné PA od firmy HK a Behringer 24 kanálový mixák. A hraje to dosť dobre.


fuha to je jaka referencia Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 20. Júl , 2008, 19:08:11 »

No jasné, amatérskej kapele do skúšobne v pivnici treba prinajmenšom FBT Modus Line Array a k tomu ako FOH Digidesign Venue konzolu  Bavím sa skvele Alebo stačí Neve?
No tak predator.Ved to tak nepreživaj. Am. kapele do skušobne stači barzčo./ a netreba ani 16-kanal. Behri/. Len ked  vytiahneš na podium "lacny" aparat,tam pri velkom zosileni zbadaš všetky tie "neduhy".
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 20. Júl , 2008, 19:21:38 »

No tak predator.Ved to tak nepreživaj. Am. kapele do skušobne stači barzčo./ a netreba ani 16-kanal. Behri/. Len ked  vytiahneš na podium "lacny" aparat,tam pri velkom zosileni zbadaš všetky tie "neduhy".

No však áno, ale nikto s tým predsa nejde ozvučovať Wembley ani Pasienky  :) ono aj tie Behringery, ba dokonca aj Soundkingy hrajú dobre, keď užívateľ  vie s tým robiť, dobre to nastaví a odhadne správne vhodnosť aparátu do danej situácie. Trebárs slabinou týchto lacných kompaktov je nedostatok basov pri veľkých zosilneniach. Aparát hraje v klube krásne, nahlas a čisto, a keď ho vytiahneš vonku, tak počuť, že spodok nestíha a aj zvyšok melie z posledného. Ale to nie je vina aparátu, ale toho magora, čo si myslel, že aparát navrhovaný pre sálu s 200 ľuďmi zvládne aj open air. To proste malý klubový aparát nemôže stíhať.

A ani výkon a kvalita neni všetko, keď za tým sedí magor ... neznášam zvukárov, ktorí sa snažia na každej pesničke dokazovať, aký je ten ich aparát silný, ako tlačia basy, a tak z PA lezie len dunenie, potom nič, potom hromada huhlavých spodných stredov, potom ďalej nič a potom kdesi okolo 10 kHz cinkanie činelov. Proste bum, huuuu a tssss, zvyšok muziky nikde. Nerozumieť spev, gitaru, klávesy, hučí basa, trieska kopák a rinčia činely, to je všetko, čo je počuť. A samozrejme celý ten hukot je tak nahlas, že je zvuku rozumieť ešte menej.

Ja na takých týpkov vtedy hovorím, že nech idú zvučiť gayparty a nie rockový koncert, tam patria a zaslúžili by si, aby ich celé osadenstvo pretiahlo  Bavím sa skvele. Ešte dobre, že teraz sa prijali normy EU na hlasitosť zvuku na koncertoch, aspoň takýchto honibrkov ubude a začnú zvučiť ľudia, čo používajú aj uši.
« Posledná zmena: 20. Júl , 2008, 19:22:12 od Predator » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 20. Júl , 2008, 19:55:33 »

Prečo zas "extremy" Pasienky,Wembley.....  mal som doma dake rackove veci od Behri. vratane mixpultu. Ale načo to tolko rozoberat. Každy nech si kupi na čo ma,čo sa mu pači,čo mu vyhovuje. A hlavne, na čo to bude použivat.  Na zdravie!
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 20. Júl , 2008, 19:58:49 »

No však áno, ale nikto s tým predsa nejde ozvučovať Wembley ani Pasienky  :) ono aj tie Behringery, ba dokonca aj Soundkingy hrajú dobre, keď užívateľ  vie s tým robiť, dobre to nastaví a odhadne správne vhodnosť aparátu do danej situácie. Trebárs slabinou týchto lacných kompaktov je nedostatok basov pri veľkých zosilneniach. Aparát hraje v klube krásne, nahlas a čisto, a keď ho vytiahneš vonku, tak počuť, že spodok nestíha a aj zvyšok melie z posledného. Ale to nie je vina aparátu, ale toho magora, čo si myslel, že aparát navrhovaný pre sálu s 200 ľuďmi zvládne aj open air. To proste malý klubový aparát nemôže stíhať.

A ani výkon a kvalita neni všetko, keď za tým sedí magor ... neznášam zvukárov, ktorí sa snažia na každej pesničke dokazovať, aký je ten ich aparát silný, ako tlačia basy, a tak z PA lezie len dunenie, potom nič, potom hromada huhlavých spodných stredov, potom ďalej nič a potom kdesi okolo 10 kHz cinkanie činelov. Proste bum, huuuu a tssss, zvyšok muziky nikde. Nerozumieť spev, gitaru, klávesy, hučí basa, trieska kopák a rinčia činely, to je všetko, čo je počuť. A samozrejme celý ten hukot je tak nahlas, že je zvuku rozumieť ešte menej.

Ja na takých týpkov vtedy hovorím, že nech idú zvučiť gayparty a nie rockový koncert, tam patria a zaslúžili by si, aby ich celé osadenstvo pretiahlo  Bavím sa skvele. Ešte dobre, že teraz sa prijali normy EU na hlasitosť zvuku na koncertoch, aspoň takýchto honibrkov ubude a začnú zvučiť ľudia, čo používajú aj uši.

Zas ked ozrata skupina hra na sracky, tak sa to da zachranit jedine poriadnou hlasitostou.  Bavím sa skvele Normy, nenormy, decibely musia byt.  :)
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #29 kedy: 20. Júl , 2008, 20:02:10 »

profesionalita zvukara je druhorada ked sa ti v polke setu odpali aparat. asi by som na seriozne veci viac doveroval overenym znackam, ako ich lacnejsim kopiam, kde sa ocividne neusetrilo len na oddeleni vyvoja. ktovie kolko hrkotania tie masiny znesu. osobne som sa uz velakrat presvedcil ze za logo sa obcas oplati priplatit.
predator ty to tahas do extremu ked sa ti to hodi, rudy to pekne spomenul. keby som to mal potiahnut do extremu, tak to rozumne vyuzitie je uplne v pici, lebo behringer si na svoje veci pise nezmysli. skusal som par basovych aparatov a bolo to velmi divne, vobec som nemal dojem nejakeho vykonu, iba velkeho hluku.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 22 otázok.