Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 10:44:36
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Behringer SL2442FX-PRO + 2 x B1220DSP  (Prečítané 9116 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #30 kedy: 20. Júl , 2008, 20:12:05 »

predator, ty na mna posobis ako firemny hrac Behringeru. sorry, ale z Tvojich prispevkov to srsi. uz hned z toho prveho, co si sem poslal  :)
Zaznamenané

martin1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 224


« Odpoveď #31 kedy: 20. Júl , 2008, 20:36:13 »

Neznášam slovo Behringer.Minule som bol na OLIMPIK a celé PA-cko bolo na koncakoch Behringer. Popiskujem si
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 20. Júl , 2008, 20:39:39 »

Neznášam slovo Behringer.Minule som bol na OLIMPIK a celé PA-cko bolo na koncakoch Behringer. Popiskujem si

Aj napriek tomu, ze setrili na PA, tak Olympicu nevyplatili ziadne honorare za tie koncerty v SR a je z toho pekna hanba.  :)
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #33 kedy: 20. Júl , 2008, 20:46:39 »

Neznášam slovo Behringer.Minule som bol na OLIMPIK a celé PA-cko bolo na koncakoch Behringer. Popiskujem si

na tomto fore som sa za posledny tyzden dozvedel ze ESP je napicu, Behringer je napicu, Malmsteen nevie hrat, Griglak si nevie naladit gitaru som rad ze na slovensku je tolko mudrych ludi nebojim sa o jeho buducnost  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 20. Júl , 2008, 20:48:14 »

na tomto fore som sa za posledny tyzden dozvedel ze ESP je napicu, Behringer je napicu, Malmsteen nevie hrat, Griglak si nevie naladit gitaru som rad ze na slovensku je tolko mudrych ludi nebojim sa o jeho buducnost  Bavím sa skvele Na zdravie!


vsak aha, uz ma skoro 50%, dobre bude  ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #35 kedy: 20. Júl , 2008, 20:49:10 »

na tomto fore som sa za posledny tyzden dozvedel ze ESP je napicu, Behringer je napicu, Malmsteen nevie hrat, Griglak si nevie naladit gitaru som rad ze na slovensku je tolko mudrych ludi nebojim sa o jeho buducnost  Bavím sa skvele Na zdravie!

a niekedy to vravis ty, ako prvy Žmurk
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #36 kedy: 20. Júl , 2008, 20:50:25 »

a niekedy to vravis ty, ako prvy Žmurk

este som zabudol na poucku ze ked jebnes o zem hociaku elektronku sa rozbije.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #37 kedy: 20. Júl , 2008, 20:50:59 »

este som zabudol na poucku ze ked jebnes o zem hociaku elektronku sa rozbije.

to bola dobra poucka. vymyslel som ju sam  Som frajer a mala trosku iny podtext
« Posledná zmena: 20. Júl , 2008, 20:51:24 od mario bross » Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 20. Júl , 2008, 20:52:14 »

predator, ty na mna posobis ako firemny hrac Behringeru. sorry, ale z Tvojich prispevkov to srsi. uz hned z toho prveho, co si sem poslal  :)

Ubezpečujem všetkých, že mne Behringer nič neplatí. Ale zasa nebudem podporovať pľuvanie na veci len kvôli značke. Väčšina negatívnych postojov k tomu výrobcovi pochádza z jeho prvých produktov a odvtedy je to módou istej časti muzikantov a zvukárov, nadávať na túto značku. Tak sa to vžilo a veľa ľudí si neuvedomuje, že ak chce Behringer predávať aj naďalej, a keď jeho veci sa začínajú objavovať aj u profi užívateľov, s tou kvalitou sa nutne muselo niečo poriešiť a aj sa poriešilo.

Dnes nie je rok 1999 a Behringer je kvalitou a prevedením svojich výrobkov kdesi úplne inde ako v časoch, keď vznikal. Týmto netvrdím, že všetky veci má super. Sú menej podarené aj viac podarené výrobky, často existujú vedľa seba v jednej rade, viď napr. gitarové bedne, slušný model s Jensenmi vs. cenovo podobný podpriemerne hrajúci model z tej istej rady osadený mizernými reprákmi Shark. Ale tvrdiť, že majú všetko len zlé alebo ešte horšie, to je zaujatosť. Buďme spravodliví ...  Na zdravie!
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #39 kedy: 20. Júl , 2008, 21:02:16 »

.... Ale tvrdiť, že majú všetko len zlé alebo ešte horšie, to je zaujatosť. Buďme spravodliví ...  Na zdravie!

A tvrdi to tu niekto?  :)  Na zdravie!

Zas tiez netreba pestovat opacny extrem, ze ak chce clovek nieco lacnejsie, tak Berhinger je jedina cesta...  Na zdravie!
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 20. Júl , 2008, 21:03:28 »

Však jasné  Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #41 kedy: 20. Júl , 2008, 21:19:08 »

vies predator lenze pri tom ako ich obhajujes sa sam stavias na stranu prave toho druheho extremu, aspon na mna to tak casto posobi  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #42 kedy: 20. Júl , 2008, 21:20:37 »

vies predator lenze pri tom ako ich obhajujes sa sam stavias na stranu prave toho druheho extremu, aspon na mna to tak casto posobi  Na zdravie!

pripajam sa.
Zaznamenané

komar99
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #43 kedy: 20. Júl , 2008, 22:11:12 »

dakujem za odpovede, tato tema splnila ucel, idem do toho, este raz diki.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 22 otázok.