Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 10:31:58
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall nastavenie...  (Prečítané 5116 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #30 kedy: 07. September , 2008, 19:52:19 »

                                                                                                                                                                              Aký typ fendra si mal?


Mal som starší fender harward... ale elektronky neboli staré
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 07. September , 2008, 19:54:07 »

No to je pravda... viem sám aké to je na SG a aké to je ked ma človek namiesto humbeckerov iba single
No vidiš. A teraz si ešte zober rôzne modely aparatov,techniku hrača a dalšie okolnosti . Tak len krutit,krutit .A prideš na to,ako čo ovplyvnuje zvuk a potom to už bude pre teba "hračka" nakrutit si čo sa ti pači. Na zdravie!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 07. September , 2008, 19:59:03 »


Mal som starší fender harward... ale elektronky neboli staré
Taketo niečo
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #33 kedy: 07. September , 2008, 21:00:46 »

dík chlapci... skúsim, ale vážne aby som bol úprimný, tak skor som chcel vaše skúsenosti a názory... lebo predsalen každý to rád inak...


myslis sex ?  henten marshall co mas mozes nastavit ako chces fut to bude hrat na p.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #34 kedy: 08. September , 2008, 12:39:00 »

cele "nastavenie" korekcii na tomto aparate je iba o farbe vysledneho zvuku, charakter to ma vzdy rovnaky, cize neni o com teoretizovat. je to totiz jedno.

mas pocit, ze nejako zanika zvuk Tvojej gitary v kapele ? tak skus trochu pridat vysky. mas pocit, ze ten zvuk zneje nejako tenko v kapele ? tak skus pridat stredy. mas pocit, ze Tvoj zvuk je nejaky plytky ? tak skus pridat basy. mas pocit, ze je prilis gulaty alebo naopak prilis pieskovy ? tak skus to nastavit gombikom contour.

o nic ine nejde - toto je naozaj uplne jednoduchy zosilovac s jednym zvukom, takze neni co radit, ani spekulovat.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #35 kedy: 08. September , 2008, 12:40:37 »

cele "nastavenie" korekcii na tomto aparate je iba o farbe vysledneho zvuku, charakter to ma vzdy rovnaky, cize neni o com teoretizovat. je to totiz jedno.

mas pocit, ze nejako zanika zvuk Tvojej gitary v kapele ? tak skus trochu pridat vysky. mas pocit, ze ten zvuk zneje nejako tenko v kapele ? tak skus pridat stredy. mas pocit, ze Tvoj zvuk je nejaky plytky ? tak skus pridat basy. mas pocit, ze je prilis gulaty alebo naopak prilis pieskovy ? tak skus to nastavit gombikom contour.

o nic ine nejde - toto je naozaj uplne jednoduchy zosilovac s jednym zvukom, takze neni co radit, ani spekulovat.
myslim ze toto je dostacujuce vysvetlenie Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #36 kedy: 08. September , 2008, 13:01:37 »

marshall sa nenastavuje na marshall sa hra,nastavuje sa len vzdialenost a vyška Bavím sa skvele
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #37 kedy: 08. September , 2008, 13:52:31 »

marshall sa nenastavuje na marshall sa hra,nastavuje sa len vzdialenost a vyška Bavím sa skvele
ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.