Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 23:21:50
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zabil sa bubenik z Chinaski  (Prečítané 8347 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #15 kedy: 27. Júl , 2008, 21:47:40 »

pozrite, ci mu niekto nedal prednost, alebo proste siel rychlo... to je jedno... motorka je pre dobrovolnych darcov organov.... Smútim
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #16 kedy: 27. Júl , 2008, 22:05:49 »

R.I.P. (ci uz si za to mohol sam alebo nie)
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #17 kedy: 27. Júl , 2008, 22:14:15 »

neni to jedno. niektorych ta rychlost a predbiehanie proste bavi len nemyslia na to ze v tej hre maju len jeden zivot.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 28. Júl , 2008, 00:39:51 »

no mne staci, ked ideme po dialnici 160 a motorkari nas ofukuju, jak keby sme stali   ?§!. v takej chvili cloveku aj "doprajes" nech sa doranta.

nic proti tomuto pripadu, podrobnosti / okolnosti neviem... viem si predstavit, ako sa "tesia" chalani z tej kapely... (nie len oni)
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #19 kedy: 28. Júl , 2008, 10:39:05 »

no mne staci, ked ideme po dialnici 160 a motorkari nas ofukuju, jak keby sme stali   ?§!. v takej chvili cloveku aj "doprajes" nech sa doranta.

nic proti tomuto pripadu, podrobnosti / okolnosti neviem... viem si predstavit, ako sa "tesia" chalani z tej kapely... (nie len oni)

160 je uplny normal, kamarati chodievaju cez 200, podla mna je to zuzo tak sa previezt a uz nic viac. Ale co uz ked mas 190 koni na motorke co ma ledva 200 kilo tak nenasere ta to  Žmurk. S takou rezervou vykonu tomu musi predsa kazdy jebat. Ja na motorke ako spolujazdec som najviac dosraty jak to ide, nerad som ked chodievam viac ako 100.  Pomoooc! . V kazdom pripade na motorke nieje otazka  "či" sa zabije ale "kedy" sa zabije motorkar.
« Posledná zmena: 28. Júl , 2008, 10:42:56 od Tomino » Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #20 kedy: 28. Júl , 2008, 10:41:56 »

ja by som na taku jebu ani nesadol, na motorke mam respekt. viac ako 100 by som si to isto nejebal...
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 28. Júl , 2008, 10:47:48 »

ja by som na taku jebu ani nesadol, na motorke mam respekt. viac ako 100 by som si to isto nejebal...
Par krat skusiš a už neodolaš. Na zdravie!
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 28. Júl , 2008, 10:47:56 »

ja som raz kamosovi jednu motorecku rozbil.. taky maly prototyp, najebal som si vajca a prejebal som sa cez predok. tyzden bolesti  Nechajte ma vydýchať nikdy viac som potom nesadol za motorku.. ked som najebal autom, nestalo sa mi nic a to som isiel podstatne rychlejsie..
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #23 kedy: 28. Júl , 2008, 10:51:47 »

ja by som na taku jebu ani nesadol, na motorke mam respekt. viac ako 100 by som si to isto nejebal...

ja si tu rychlost neviem ani predstavit. Brat ma take sportovejsie auto a ked som isiel na nom 280 mal som dost. Si predstav ze este sedis na motorke. Napr ta nova kawasaki ninja zx-10 - 190 koni 170,1 kg. Ta cicina to taha nad tristo. kurna nechapem jak to moze niekto psychycky zvladnut.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #24 kedy: 28. Júl , 2008, 11:07:54 »

ja tiez, ja vzdy ked idem rychlejsie si predstavim, ze co keby Ti nejaka vec ( je jedno aka aj vtak, macka....) preletela pred kolesami. vies - zazmatkujes zacnes brzdit uz tak intuitivne a vtedy je to zle. na motorke neni stabilita a este brzdenie je tiez o niecom inom.
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 28. Júl , 2008, 11:13:08 »

ja som raz kamosovi jednu motorecku rozbil.. taky maly prototyp, najebal som si vajca a prejebal som sa cez predok. tyzden bolesti  Nechajte ma vydýchať nikdy viac som potom nesadol za motorku.. ked som najebal autom, nestalo sa mi nic a to som isiel podstatne rychlejsie..

To si mal vidieť, čo sú to bolesti, keď beháš mesiac s polámaným rebrom a fičíš na tramale, aby si mohol vôbec dýchať ... prípadne ak ťa sekne škorpión do chodidla, páli to jak sviňa a neobuješ žiadnu topánku, doktor ti okamžite, keď to zbadá,  narve dve injekcie a týždeň ti obkladajú nohu ľadom, aby ti nezhnila ... a po tom týždni keď sa na ňu postavíš  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #26 kedy: 28. Júl , 2008, 11:22:35 »

To si mal vidieť, čo sú to bolesti, keď beháš mesiac s polámaným rebrom a fičíš na tramale, aby si mohol vôbec dýchať ... prípadne ak ťa sekne škorpión do chodidla, páli to jak sviňa a neobuješ žiadnu topánku, doktor ti okamžite, keď to zbadá,  narve dve injekcie a týždeň ti obkladajú nohu ľadom, aby ti nezhnila ... a po tom týždni keď sa na ňu postavíš  Nechajte ma vydýchať

predy ty si proste kral  Žmurk uz velakrat si presvedcil ze tvoja gitara, auto, aparat su naj, ale teraz si presvedcil opat, ze aj ty si naj - PREDATOR (neber to ako provokaciu, len take posteklenie, nech je ti po dovolenke veselsie  Na zdravie! )
oproti tomu mi pride ako nedelna selanka ked mi na pohotovosti vyberali kamienky a hlinu z rozseknuteho kolena starou draplavou gazou, tiez ked sa mi do rany vopchal doktor prsty s odovodnenim ze musi skontrolovat ci niesu nejake skryte pod masom a ci su slachy ok. zasivanie bola uz len ceresnicka na torte. ani drievko do ust mi nechceli dat  Beeee  posunuty ramenny klb tiez suvix, na pohotovosti sa neseru.

ad motorkari, ked si to chcu strielat 200 nech sa paci, kludne aj 300. vyhoda motoriek je v drvivej vacsine ta, ze motorkar na druhy svet zvycajne neberie tolko obeti ako motoristi. dlhorocny kamarat je na voziku, paradoxne pri najvecsich picovinach sa mu nestalo nic.
Zaznamenané

o-yep sro
predator
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 28. Júl , 2008, 11:24:00 »

predy ty si proste kral  Žmurk uz velakrat si presvedcil ze tvoja gitara, auto, aparat su naj, ale teraz si presvedcil opat, ze aj ty si naj - PREDATOR (neber to ako provokaciu, len take posteklenie, nech je ti po dovolenke veselsie  Na zdravie! )
oproti tomu mi pride ako nedelna selanka ked mi na pohotovosti vyberali kamienky a hlinu z rozseknuteho kolena starou draplavou gazou, tiez ked sa mi do rany vopchal doktor prsty s odovodnenim ze musi skontrolovat ci niesu nejake skryte pod masom a ci su slachy ok. zasivanie bola uz len ceresnicka na torte. ani drievko do ust mi nechceli dat  Beeee  posunuty ramenny klb tiez suvix, na pohotovosti sa neseru.

ad motorkari, ked si to chcu strielat 200 nech sa paci, kludne aj 300. vyhoda motoriek je v drvivej vacsine ta, ze motorkar na druhy svet zvycajne neberie tolko obeti ako motoristi. dlhorocny kamarat je na voziku, paradoxne pri najvecsich picovinach sa mu nestalo nic.

Ale no tak .... je mi ľúto, že si to zobral takto  Fuuha zíram ja len píšem o veciach, čo sa mi stali.  Na zdravie! A to som ešte nepísal, ako som si roztrhol motorovou pílou nohu a museli mi ju šiť. Čakal som 3/4 hodiny a ponožka celá od krvi. ale kašli na to. Paradoxne síce bola hromada krvi, ale nejak ma to nebolelo ... možno šok.
« Posledná zmena: 28. Júl , 2008, 11:27:41 od Predator » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #28 kedy: 28. Júl , 2008, 11:37:19 »

ach jo..teraz sa predvadzajte, kto mal vacsie bobo  :) kazdy co-to zazil...roztate kolena, zodrate nohy, chrbat, zlomeniny, vyklbenia... bla bla...vsak sme tu, zivi a zdravi, bez nasledkov... to je dolezite, mozme sa z toho tesit Žmurk niekto take stastie nemal  Smútim
« Posledná zmena: 28. Júl , 2008, 11:47:35 od styrioci » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #29 kedy: 28. Júl , 2008, 11:38:08 »

tak, tak... Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 22 otázok.