Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 22:13:48
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zabil sa bubenik z Chinaski  (Prečítané 8346 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #30 kedy: 28. Júl , 2008, 11:41:52 »

predator:  Na zdravie! hlavne ze si zivy, zdravy a vladzes prispievat na forum  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #31 kedy: 28. Júl , 2008, 11:44:09 »

ja este len taku pikosku, kamos bol na madaroch na okruhu, v 100 sa vyjebal. oprasil sa nasadol a za par minut sa znova rozjebal v 180. Jemu sa nic nestalo motorka na sracku . Brutal stastie.  Som za vodou kámo
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
udry
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 28. Júl , 2008, 11:49:42 »

Kamoš tiež občas zajde na okruh/ Brno/. Tam je aj jedna z podmienok šport.kombineza.  / to ked sa ............. na kusky,aby ta nemuseli zbierat. V kombineze to zostane pekne nahromade./
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 28. Júl , 2008, 11:54:32 »

je uplne jedno, ci ide niekto 100 alebo 200, zabit sa da aj ked ides 40, si predstav, ze 200 kil (motorka) 2 tony (auto) ide 40 km/h a v par sekundach to zastavi na nulu...dovidenia...
a je rozdiel medzi havarkou a havarkou...ked je niekto koko*t, dostane silnu masinu a nie je s nou jedno telo, tak potom tak aj dopadne -vid raz, zitny a podobni blazni...ako blazni chodia ludia tak rok-dva po tom, ako dostanu auto, potom dostanu rozum, lebo uz donho musia aj investovat, lebo si ho jazdou rozjebali...akoze ja si to tiez jebnem 180 niekedy, lebo to proste milujem, ale za tie roky, co to auto jazdim uz viem, kedy si co mozem dovolit...
99% havariek spravia ludia, co nepoznaju svoj stroj, 1% su ludia, co havaruju uplnou nahodou, lebo stat sa moze vsetko
v kazdom pripade r.i.p., kohokolvek smrt je nakokot

udry -ta kombineza je v prvom rade nehorlava a ma elasticke pasy na nohach a rukach, aby si mal vo velkych rychlostiach dobry krvny obeh v koncatinach, lebo ich mas najdalej od srdca = slabsi tlak bla bla bla...ak sa teda ale bavime o poradnych rychlostiach a kombinezach...ne nejake sparco za 8 litrov a pod.
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
udry
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 28. Júl , 2008, 12:00:51 »



udry -ta kombineza je v prvom rade nehorlava a ma elasticke pasy na nohach a rukach, aby si mal vo velkych rychlostiach dobry krvny obeh v koncatinach, lebo ich mas najdalej od srdca = slabsi tlak bla bla bla...ak sa teda ale bavime o poradnych rychlostiach a kombinezach...ne nejake sparco za 8 litrov a pod.
Jasne,že ta kombineza je hlavne  z bezp. a pod. dovodov.Myslim,že ked ideš na okruh,musi byt aj certifikovana. To čo som napisal v zatvorke bol "čierny humor".
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #35 kedy: 28. Júl , 2008, 12:04:20 »

...ako blazni chodia ludia tak rok-dva po tom, ako dostanu auto, potom dostanu rozum, lebo uz donho musia aj investovat, lebo si ho jazdou rozjebali...
bodaj by nie, ked to jebu na plne gule od zaciatku...motor sa musi aj zabehat aby si mu mohol poriadne vytat a neznicil ho hned..
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #36 kedy: 28. Júl , 2008, 13:10:55 »

je uplne jedno, ci ide niekto 100 alebo 200, zabit sa da aj ked ides 40, si predstav, ze 200 kil (motorka) 2 tony (auto) ide 40 km/h a v par sekundach to zastavi na nulu...dovidenia...
a je rozdiel medzi havarkou a havarkou...ked je niekto koko*t, dostane silnu masinu a nie je s nou jedno telo, tak potom tak aj dopadne -vid raz, zitny a podobni blazni...ako blazni chodia ludia tak rok-dva po tom, ako dostanu auto, potom dostanu rozum, lebo uz donho musia aj investovat, lebo si ho jazdou rozjebali...akoze ja si to tiez jebnem 180 niekedy, lebo to proste milujem, ale za tie roky, co to auto jazdim uz viem, kedy si co mozem dovolit...
99% havariek spravia ludia, co nepoznaju svoj stroj, 1% su ludia, co havaruju uplnou nahodou, lebo stat sa moze vsetko
v kazdom pripade r.i.p., kohokolvek smrt je nakokot

udry -ta kombineza je v prvom rade nehorlava a ma elasticke pasy na nohach a rukach, aby si mal vo velkych rychlostiach dobry krvny obeh v koncatinach, lebo ich mas najdalej od srdca = slabsi tlak bla bla bla...ak sa teda ale bavime o poradnych rychlostiach a kombinezach...ne nejake sparco za 8 litrov a pod.

pravda. Minule leto som mal zmasirovaneho tatka na taku 25 konovu motorecku. potom sa v jednom tyzdni zajebali 3 motorkari, s toho 2  akurat vychadzali z kopcianskej z prepisu jebli tomu plny kotol a obtocili prvu lampu. z mojej motorky bol zrazu nedostupny sen  Smútim. No ale co uz.
K tym kombinezam- jj tie kombinezi maju este jednu unikatnu vlastnost. Su pevnejsie ako sa zda. Kvalitna kozenna kombineza dokaze zabranit zlym zraneniam jednak chranice a jednak ta tvrdenan koza veal vydzri. Pozeral som report z jedneho motozrazu kde typek tahal v nejakej kombineze babu modelku 1,5 kila za motorkou a babe nic nebolo len mala malicku popaleninu od zipsu lebo nemala pod nou vobec nic. Presne ako hovor killya, treba byt s tym strojom zoznameny ale pozor to nieje zaruka ze sa nic nestane. Co ja viem kamos ma odjazdenych cez 150 000 na motorkach je dost dobry a hovoril ze vacsinu blbych pripadov v ktorych mal stastie a mohol byt uz dead zposobili iny ludia. To vobec nemusi byt chyba jazdca. Staci ked ti vleti avia do cesty a z motorkara sa stane treska.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #37 kedy: 28. Júl , 2008, 13:16:30 »

chyba tu nejaky poradny okruh, ktory by si partia 10 chlapcov objednala za 20 litrov na den a mohli by sa tam jebat aj 400 km/h by som tam isiel hned, jak by som si nasporil...vzdy lepsie, ako si to drbat po blave 80 a len ti pomaly odpaluje naprava, lebo cesty su jak v sarajeve...a plus debilne babky, ktore su v tom, ze na prechode su nesmrtelne a potom CPckari, ktori si nalizuju kia picanto a zmatkuju s tym na kazdej krizovatke (nic proti CPckarom, ja mam ludi rad, ale keby si aspon kondicne najprv spravili, nech poznaju mesto)
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
Dugo
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 28. Júl , 2008, 13:19:26 »

no na to ze sme hlavne mesto su tie cesty ozaj zalostne.  ?§!.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #39 kedy: 28. Júl , 2008, 13:23:18 »

cim dalej viac sa stretavam s tym, ako motorkari spominaju, ze ich skoro niekto nabral tam a hentam.. a ze vodici automobilov su povacsine tym arogantnym agresorom, inymi slovami tym, kto sa niekoho snazi bud vytlacit, alebo mu odreze cestu a podobne. Vidia chlapika v kozi alebo S/M oblecku a uz by ho najradsej sundavali z cesty prec.. Smutne ale je to tak..
Zaznamenané

Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #40 kedy: 28. Júl , 2008, 13:23:56 »

chyba tu nejaky poradny okruh, ktory by si partia 10 chlapcov objednala za 20 litrov na den a mohli by sa tam jebat aj 400 km/h by som tam isiel hned, jak by som si nasporil...vzdy lepsie, ako si to drbat po blave 80 a len ti pomaly odpaluje naprava, lebo cesty su jak v sarajeve...a plus debilne babky, ktore su v tom, ze na prechode su nesmrtelne a potom CPckari, ktori si nalizuju kia picanto a zmatkuju s tym na kazdej krizovatke (nic proti CPckarom, ja mam ludi rad, ale keby si aspon kondicne najprv spravili, nech poznaju mesto)

na okruhu by si rozjebal auto do 10 minut. tam tomu jebes tak , ze by si zobul secky pneu zodral brzdy a prinajlepsom v 2-3 zakrute najebal do mantinelu ak nie do stromu. kludne by si mohol byt na celom aj sam (na okruhu do teba vstupy nevidana sila  Som metlak , avsak tvoje auto nezdiela rovnake pocity). A okrem toho 20 litrov na den? to je trosicku malo.
« Posledná zmena: 28. Júl , 2008, 13:35:35 od Tomino » Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #41 kedy: 28. Júl , 2008, 13:26:57 »

cim dalej viac sa stretavam s tym, ako motorkari spominaju, ze ich skoro niekto nabral tam a hentam.. a ze vodici automobilov su povacsine tym arogantnym agresorom, inymi slovami tym, kto sa niekoho snazi bud vytlacit, alebo mu odreze cestu a podobne. Vidia chlapika v kozi alebo S/M oblecku a uz by ho najradsej sundavali z cesty prec.. Smutne ale je to tak..

no neviem, ja musim chytit stranu aj soferom automobilou lebo co mam ja skusenost tak sa psravaju jak keby boli nesmrtelny ty motorkari. Chapes na obchvate v ba ma redbieha auto, za nim nalepeni motorkar ze som ho vobec nevidel. Ja sa za to auto chcem zaradit a zrazu co vystreli s poza neho motorka v 100 km/h keby som odbocil o sekundu skorej uz moze dosmrti cucat stravu. kua jake som mal nerve
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.122 sekund, 22 otázok.