Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
07. Október , 2024, 10:35:53
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: galerie lampačov...  (Prečítané 45825 krát)
0 užívateľov a 84 Hostí prehliada túto tému.
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #105 kedy: 28. December , 2008, 10:43:08 »

za kolko mi to predas?
Este ti nemam co predat ,lebo hen to je iba laboracny prototyp.
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #106 kedy: 28. December , 2008, 10:56:53 »

to je nejaky viac stupnovy invertor ?
Ano  :) trojstupnovy.
Na to ,aby si poriadne nakrmil taky pocet zavaraninovych poharov a do takeho vykonu ,potrebujes mat invertor s dostatocnou rezervou prebuditelnosti a velkym rozkmitom na nizkej impeancii.To preto ,aby sa ti nestalo ze v spickach ,ked uz koncove lampy su v limitacii ti zacne aj invertor limitovat a tym padom sätna väzba nema uz ako reagovat a zosak iba chrci.
Pri takom zapojeni koncoveho stupna potrebujes k plnemu nabudeniu koncovych lamp az okolo 40V a bezne marshalacke invertory su uz v koncoch.
Dalej ked si zratas vstupnu impedanciu G1 4ch parov koncovych lamp,tak zistis ze to uz musis budit z katody ( z nizkej impedancie )
U vykonovych triod je to este brutalnejsie  Bavím sa skvele tam by som musel pouzit v invertore asi aj EL34ky ..... tie treba krmit okolo 140V a to uz je strane  Nechajte ma vydýchať
« Posledná zmena: 28. December , 2008, 11:56:53 od brdo prvy » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #107 kedy: 28. December , 2008, 11:02:19 »

brdo: ze teba inspiroval ten 1000W lampac, co tu kedysi daval progac a chces sa k nemu dopracovat  :)
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #108 kedy: 28. December , 2008, 11:44:52 »

brdo: ze teba inspiroval ten 1000W lampac, co tu kedysi daval progac a chces sa k nemu dopracovat  :)
Ako vies  Žmurk
Ked som obiavil tu stranku ,tak som sa potesil ,ze na tomto svete niesom sam co mu z lamp sibe  Bavím sa skvele
Ale taketo zverstva ma drzia uz dlho,davno pred tym ,ako na slovensku fungoval internet ,tak ako ho poname teraz,len som nikedy nemal dost penazi na zrealiovani mojich sialenosti  Smútim
Uz je to ale lepsie  :)
« Posledná zmena: 28. December , 2008, 11:57:34 od brdo prvy » Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #109 kedy: 28. December , 2008, 11:58:00 »

Ano  :) trojstupnovy.
Na to ,aby si poriadne nakrmil taky pocet zavaraninovych poharov a do takeho vykonu ,potrebujes mat invertor s dostatocnou rezervou prebuditelnosti a velkym rozkmitom na nizkej impeancii.To preto ,aby sa ti nestalo ze v spickach ,ked uz koncove lampy su v limitacii ti zacne aj invertor limitovat a tym padom sätna väzba nema uz ako reagovat a zosak iba chrci.
Pri takom zapojeni koncoveho stupna potrebujes k plnemu nabudeniu koncovych lamp az okolo 40V a bezne marshalacke invertory su uz v koncoch.
Dalej ked si zratas vstupnu impedanciu G1 4ch parov koncovych lamp,tak zistis ze to uz musis budit z katody ( z nizkej impedancie )
U vykonovych triod je to este brutalnejsie  Bavím sa skvele tam by som musel pouzit v invertore asi aj EL34ky ..... tie treba krmit okolo 140V a to uz je strane  Nechajte ma vydýchať
inac nemas na to vela casu lebo uz zakazali  vyrabat ziarovky tak si daj pozor aby ti nezakazali robit hlavy lebo vela zeru a su velke emisie Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #110 kedy: 28. December , 2008, 11:59:35 »

inac nemas na to vela casu lebo uz zakazali  vyrabat ziarovky tak si daj pozor aby ti nezakazali robit hlavy lebo vela zeru a su velke emisie Bavím sa skvele
ja si k nim prirobim katalizator  Bavím sa skvele a mozu mi ......
« Posledná zmena: 28. December , 2008, 12:01:30 od brdo prvy » Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #111 kedy: 28. December , 2008, 12:01:05 »

ja si k nim prirbim katalizator  Bavím sa skvele a mozu mi ......
to ano to mas pravdu ha ha ha
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #112 kedy: 28. December , 2008, 15:12:21 »

Este ti nemam co predat ,lebo hen to je iba laboracny prototyp.

orientacna cena hotoveho ampu?
Zaznamenané

o-yep sro
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #113 kedy: 28. December , 2008, 15:29:06 »

orientacna cena hotoveho ampu?
Tazko povedat ,lebo uz teraz su naklady 20klackov  Nechajte ma vydýchať
Finalne to bude mat aj controler (samozrejme ze bypasovatelny,keby sa v nom nieco posralo ,lebo ja procesorom neverim  Bacha na vec kamo! ) na nastavenie ampu a sistematicke kontrolovanie stavu lamp a podobne ftakoviny ... nieco ako toto radio
http://www.markbass.it/products.php?lingua=en&cat=1&vedi=80
« Posledná zmena: 07. Január , 2009, 09:50:24 od brdo prvy » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #114 kedy: 28. December , 2008, 15:45:27 »

Ano  :) trojstupnovy.
Na to ,aby si poriadne nakrmil taky pocet zavaraninovych poharov a do takeho vykonu ,potrebujes mat invertor s dostatocnou rezervou prebuditelnosti a velkym rozkmitom na nizkej impeancii.To preto ,aby sa ti nestalo ze v spickach ,ked uz koncove lampy su v limitacii ti zacne aj invertor limitovat a tym padom sätna väzba nema uz ako reagovat a zosak iba chrci.
Pri takom zapojeni koncoveho stupna potrebujes k plnemu nabudeniu koncovych lamp az okolo 40V a bezne marshalacke invertory su uz v koncoch.
Dalej ked si zratas vstupnu impedanciu G1 4ch parov koncovych lamp,tak zistis ze to uz musis budit z katody ( z nizkej impedancie )
U vykonovych triod je to este brutalnejsie  Bavím sa skvele tam by som musel pouzit v invertore asi aj EL34ky ..... tie treba krmit okolo 140V a to uz je strane  Nechajte ma vydýchať

fiiiiha - ta posledna moznost sa uz ani neoplati, to radsej koncak z tych EL34 :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #115 kedy: 28. December , 2008, 15:53:04 »


Finalne to bude mat aj controler (samozrejme ze bypasovatelny,keby so v nom nieco posralo ,lebo ja procesorom neverim  Bacha na vec kamo! ) na nastavenie ampu a sistematicke kontrolovanie stavu lamp a podobne ftakoviny ... nieco ako toto radio
http://www.markbass.it/products.php?lingua=en&cat=1&vedi=80


brdo ty vies aj mikroprocesoriky programovat ? keby si chcel niekedy pomoct, tak neni problem  :) akurat teraz v najblizsej dobe je to skola, najpr tam musim porobit k maturite zopar veci  Na zdravie!
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #116 kedy: 28. December , 2008, 19:25:58 »

Tazko povedat ,lebo uz teraz su naklady 20klackov  Nechajte ma vydýchať
Finalne to bude mat aj controler (samozrejme ze bypasovatelny,keby so v nom nieco posralo ,lebo ja procesorom neverim  Bacha na vec kamo! ) na nastavenie ampu a sistematicke kontrolovanie stavu lamp a podobne ftakoviny ... nieco ako toto radio
http://www.markbass.it/products.php?lingua=en&cat=1&vedi=80


...proste nic pekne a jednoduche, nechces postavit lampovu kalkulacku?  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #117 kedy: 18. Január , 2009, 20:40:51 »

tomu hovorim vintage
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #118 kedy: 18. Január , 2009, 20:42:56 »

to niekde nasiel.... :)
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #119 kedy: 18. Január , 2009, 20:43:10 »

..ja-nebezpečný odpad... Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 23 otázok.