Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 05:54:20
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ako robit obrovsky pedalboard....  (Prečítané 118412 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 05. August , 2008, 18:31:09 »

rad by som ten Axe-fx niekedy vyskusal...ale kym to dorazi k nam :) a co ja viem, zasa az taky drahy nie je - v USA stoji tolko co tc electronic g-force (skus si spocitat kolko ta stali vsetky tvoje krabicky  Popiskujem si )

k tomu pedalboardu - hej, moznosti mas strasne vela, ale ja by som to veru nechcel - je to velke, zlozite (odide to na koncerte a si hotovy) a neviem si predstavit kedy by som pouzil 10 delayov...
:)
 :)

Mam battery backup cez relaya. Dokonca raz sa stalo ze combo sa pokazil, ale na to mam ten maly A/B box, hned sa prepinam na simulator. Tu mas demo: 8 delayov na raz;
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 05. August , 2008, 20:35:16 »

rad by som ten Axe-fx niekedy vyskusal...ale kym to dorazi k nam :) a co ja viem, zasa az taky drahy nie je - v USA stoji tolko co tc electronic g-force (skus si spocitat kolko ta stali vsetky tvoje krabicky  Popiskujem si )

k tomu pedalboardu - hej, moznosti mas strasne vela, ale ja by som to veru nechcel - je to velke, zlozite (odide to na koncerte a si hotovy) a neviem si predstavit kedy by som pouzil 10 delayov...

Ved ten Axe-fx nie je ozaj az taky drahy, nove sa to da zohnat za 1500 usd, to je predsa uplne v pohode za taky procesor. Tolko isto stoji v Guitar center aj G-system, akurat odporucana MSRP cena je 2245 USD za G-system a 1700 za Axe-fx.

« Posledná zmena: 05. August , 2008, 20:37:48 od Semish » Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 05. August , 2008, 20:49:22 »

Viem, ale tym ze som prezil the rack attack uz pred 15mi rokmi, aj tak radsie budem mat svoje slapky (ale s magicstompami), lebo vzdy mam pocit ze mozem vytvorit zvuky co nemozem s multakom, a samozrejme je rychlejsie programovat pedalboard s TB looperom ako hociaky multak.
 Old school meets new school pre mna, a robit s pedalboardmi je super vec, taky relax som nemal dlho. Kazdy board je individualny! Na zdravie!
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #48 kedy: 05. August , 2008, 20:52:01 »

John, a ako stary pedalboardista :) , co hovoris na SKB Stage five pedalboard? Podla mna velmi dobre vymysleny pedalboard system, ma to aj signalny preamp, cable tester a je to cele stereo s moznostou zapojenia viacerych loopov a uplne univerzalne napajanie pedalov.
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 05. August , 2008, 21:01:55 »

John, a ako stary pedalboardista :) , co hovoris na SKB Stage five pedalboard? Podla mna velmi dobre vymysleny pedalboard system, ma to aj signalny preamp, cable tester a je to cele stereo s moznostou zapojenia viacerych loopov a uplne univerzalne napajanie pedalov.

Pouzival som to nedavno na danelectro cool cat preview demo v anglicku, VELMY slusne, myslim ze SKB zacali citat co pisu na TGP (dokonca aj danelectro sa mi zda!). A ten trafak je super, nenavidim to ked kupim alebo pouzivam taky prefab pedalboard a ma stavu len 500Ma.
 Keby mali aj vacsi by som to kupil.
 Dnes je taky trend (hlavne na TGP) kupit pedaltrainy, ale podlamna nie su tak super ak mas wah, volume alebo iny expression pedal.
 Ten moj pedalboard este ne stalo viac ako Sk1000, a zatial funguje super, len patchbay potrebujem a hodiny!

Poslal som fotky Roosterovi u Trailertrash pedalboards a dal suhlas!. A to je cest, ver mi.
Brian u Lavacables slubil ze hned posle novy right angle lavacables cim skor a sa tesim ako Michael Jackson v sirotienci.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 05. August , 2008, 21:05:44 »

Pouzival som to nedavno na danelectro cool cat preview demo v anglicku, VELMY slusne, myslim ze SKB zacali citat co pisu na TGP (dokonca aj danelectro sa mi zda!). A ten trafak je super, nenavidim to ked kupim alebo pouzivam taky prefab pedalboard a ma stavu len 500Ma.
 Keby mali aj vacsi by som to kupil.
 Dnes je taky trend (hlavne na TGP) kupit pedaltrainy, ale podlamna nie su tak super ak mas wah, volume alebo iny expression pedal.
 Ten moj pedalboard este ne stalo viac ako Sk1000, a zatial funguje super, len patchbay potrebujem a hodiny!

Poslal som fotky Roosterovi u Trailertrash pedalboards a dal suhlas!. A to je cest, ver mi.
Brian u Lavacables slubil ze hned posle novy right angle lavacables cim skor a sa tesim ako Michael Jackson v sirotienci.

Dik za info, tie firmy nepoznam, ale hned to idem nastudovat. Ja som kupil prave ten SBK kedze som krivy na to aby som si nieco take vyrobil a toto sa mi pozdavalo, cena 300 USD bola tiez v pohode. Kablujem to s Monster cables rock a zatial velka spokojnost. Aj ked som musel specialne objednavat angled-angled kable lebo to nikto nemal na sklade, ale nakoniec mi to Guitarcenter zohnali priamo u vyrobcu cize spokojnost.


Btw great job with your pedalboard Si píš!!!
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 06. August , 2008, 09:02:26 »

Teaser time kids!!!:
 Ako, pre boha, mozem namontovat tento footswitch na moje pedalboard?Huh!:
Howdy folks!


Viete? to este neprezradim, to je novy trik a nic podobne som este nenasiel..... Som za vodou kámo
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 06. August , 2008, 09:07:49 »

Teaser time kids!!!:
 Ako, pre boha, mozem namontovat tento footswitch na moje pedalboard?Huh!:
Howdy folks!


Viete? to este neprezradim, to je novy trik a nic podobne som este nenasiel..... Som za vodou kámo

A co velcro nestaci?
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #53 kedy: 06. August , 2008, 09:12:13 »

Pozri na to: nie je tam flek ale ja som 100% isty ze to dokazem namontovat aby bol funkcny. Toto bude sranda....Hned zacinam
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 06. August , 2008, 09:20:27 »

nazdar, nechcel by si niekedy vyskusat a ohodnotit moj pedalboard?
Zaznamenané

jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 06. August , 2008, 09:27:39 »

nazdar, nechcel by si niekedy vyskusat a ohodnotit moj pedalboard?

Nie som odbornik! Posli link a sa na to pozeram :)
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #56 kedy: 06. August , 2008, 09:32:31 »

nemam link, je ale tu niekde v mojich gitarach
Zaznamenané

jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 06. August , 2008, 09:46:05 »

Ok,
 zdroj ako Rocktron DC on-tap/one spot staci pre bossy, ibanez, behringer, clone,stone a grail, ta  GU20 je super ladicka, ale zabije signal, ale vidim ze nie je vo signal chain tak fajn (pozor vsetci: Ladicky maju najhorsie buffery na svete a nikdy nesmu byt zapojeny kde je signal - treba A/B box alebo TB tuner ako strobostomp alebo ta nova Korg pitch black, jediny BOSS TU-2 ma dobry buffer a to vzdy musi byt posledny vo signal chain)
 Ibanez AC 5ki su dobre, ale oko vidim, mas side input na behringer AB100 (perfektny lacny switcher inak - mam 4), sa da zohnat aj lomeny power jacky co uvolnuju real estate na pedalboard a mozes mat viac efektov!!

este mas fotky?, ja som pozeral len ta tu prvu.
J.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #58 kedy: 06. August , 2008, 09:55:12 »

A je to:


Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #59 kedy: 06. August , 2008, 10:02:55 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.116 sekund, 23 otázok.