Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 19:43:05
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: David Bowie  (Prečítané 16517 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #15 kedy: 05. August , 2008, 13:19:52 »

Skvely hudobnik, jeden z najinvencnejsich muzikantov s neskutocnym polom posobenia, nieco ako sirokospektralne antibiotika .  Zdravíčko
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #16 kedy: 05. August , 2008, 13:32:42 »

hm...s velkym zaujmom som si pozrel dokument o nom...Naozaj celkom zaujimava osobnost, urcite invencny clovek a velky talent, co sa herectva tyka, je naozaj vyborny. Trochu mi vadili tie tendecne ladene kampane z jeho strany, ked sa kvoli publicite kludne oznacil za gaya...to bolo huste od neho, ale mozno chcel odstranit aj nejake spolocenske predsudky, ktovie
Chybala mi v tom dokumente aspon zmienka o podla mna jednej z najzahadnejsich osobnostiach 20-teho storocia - o Amande Lear. Bola jeho milenkou v 70-tych rokoch, dokonca vraj s pomocou Daliho vymysleli legendu o tom, ze ona ma byt preoperovany chlap a podobne. Je to zaujimava tema, rad sa v tom sprtam. Amanda bola kedysi krasna zena Žmurk
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 05. August , 2008, 21:26:16 »

Viete mi od neho poradit pre zmenu nejake dobre piesne?
Zaznamenané

Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #18 kedy: 06. August , 2008, 20:56:28 »

heroes, starman, jump, china girl, blue jeans,


toto treba vidiet , hranie starman v tv show  v jeho zaciatkoch, vsetci ti clenovia, ich image, tancujuce publikum, to zariadenie studia.. perfektna podivana.

Zaznamenané
miss.flamboyant
nováčik
*
Príspevkov: 15


... cool as Kim Deal ...


« Odpoveď #19 kedy: 03. August , 2009, 23:44:37 »

Skvely hudobnik, jeden z najinvencnejsich muzikantov s neskutocnym polom posobenia, nieco ako sirokospektralne antibiotika .  Zdravíčko
širokospektrálne antibiotiká ... :-D ... to je ešte výstižnejšie ako ten chameleón ...
ináč pre mňa je Bowie nr. 1 hudobník a spevák ... počas celého pôsobenia v showbussinese jeho hudba nestratila iskru a invenčnosť ... v poslednej dobe často počúvam jeho novšie albumy - Heathen, Hours, Reality, ale na klasiky ako Ziggy Stardust, Aladdin Sane, Low, Young Americans nedám dopustiť ...
ešte jedna vec - Bowie si vždy vedel vybrať hudobníkov snov, Ronson na gitaru a Vinsconti na basse za starých čias ... v novšom období Gail Ann Dorsey na bassu - jedna pani bassáčka, ktorá v pesničke Under pressure dáva lepšie ako Fredy + bubeník Sterling Cambel = neskutočn rytmická sekcia ... na jednom albume nahrával gitary Stevie Ray Vaughan, spolupáca s Petom Townshendom ... atď

Under Pressure -
Zaznamenané

"It is a very fine line between insanity and genius, for sure. I'm sure there's a lot of peole that already think I am totally insane. Not yet, not yet ..." NR
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #20 kedy: 12. Február , 2010, 01:01:00 »

Bowie je kráľ, ale cez bowieho som sa stretol najmä (možno paradoxne) s Brianom Enom, hudobným vizionárom, cez platňu LOW od Bowieho, kde skladba Warszawa ma totalne dostala. Ale celá tá doska je skvelá.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #21 kedy: 12. Február , 2010, 01:29:20 »

Bowie je kráľ, ale cez bowieho som sa stretol najmä (možno paradoxne) s Brianom Enom, hudobným vizionárom, cez platňu LOW od Bowieho, kde skladba Warszawa ma totalne dostala. Ale celá tá doska je skvelá.

Eno je aj moja srdcovka  Cmuk chlapci
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #22 kedy: 11. Január , 2016, 12:20:50 »

R.I.P. David. Vdaka ze si nam tu pred odchodom stihol na rozlucku nechat album Blackstar.

http://www.rollingstone.com/music/news/david-bowie-dead-at-69-20160111
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 11. Január , 2016, 13:26:53 »

R.I.P.
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.