Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 07:31:48
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: muchove sola  (Prečítané 17860 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #90 kedy: 11. September , 2011, 21:24:17 »

ja som spekulant strasny, teraz ma mata telecaster zase :)
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #91 kedy: 12. September , 2011, 09:21:12 »

sak much vie hrat paradne, pocul som ho aj nazivo s kapelou Planet Caravan ak si dobre spominam v Edene a potom u nas v skusobni... len to vibratko v 0:45 s mi tam trochu nesedi a ten bend v 2:31 je trošičku nadladeny ale inak skvela praca!!!

 Zdravíčko


Esteze to mas ty vsetko ok  Bavím sa skvele
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #92 kedy: 13. September , 2011, 16:01:31 »

naozajstna profi hra, ako ma byt  Zdravíčko
Prvé čo ma rozčuľuje je že si to hodil tak úplne do jednej strany/ľavý alebo pravý,ako si človek nasadí sluchátka :)/no a v konečnom dôsledku mi to nejak až tak profi nepríde....Sorry
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #93 kedy: 13. September , 2011, 22:26:31 »

Su tam hluchsie miesta, ale je to neskory nocny jam, tak to musi byt Bavím sa skvele Pekne sa tam hras s tym, co je v backtracku a reagujes na to, na konci paradne frazovanie a kukuricky :) Skvele!
Zaznamenané

much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #94 kedy: 13. September , 2011, 22:49:34 »

Martin, Dugo: dik som rad ze sa paci :)

ff: mas pravdu, najblizsie to skusim trochu lepsie poriesit, tu nahravku. Co sa hry tyka, tak tiez mas pravdu. Ani zdaleka nie som este na tom tak, ze z improvizujem bez chyb, alebo ze mam feeling andreja sebana. Aj ked v tejto som s vyberom tonov a fraz spokojny aj ked samozrejme nie som uplne spokojny s tym ako su vsetky zahrane. Ale je to na prvu supu, a viem ze mi este bude dlho trvat, kym dokazem hrat z fleku tak ako to citim a bez chyby. Dik za vypocutie aj koment
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #95 kedy: 14. September , 2011, 00:55:34 »

Skús to dať viac do stredu/panorámu/lebo takto to akosik nevynikne  v tej nahrávke...
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #96 kedy: 14. September , 2011, 09:31:07 »

trochu mi to pripomina Tony Joe White, az na tie kukurice na konci. tiez mi vadi solo gitara vpravo.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #97 kedy: 14. September , 2011, 13:28:18 »

...tiez mi vadi solo gitara vpravo.

inak na to existuje celkom jednoducha, ale malo znama finta. staci prehodit repraky medzi sebou a bude gitara nalavo. malo by sa to dat aj nejako elektricky prehodit, aby sa nemuseli hybat repraky, len to si nespomeniem, ako sa robi  No hanbím sa..
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #98 kedy: 14. September , 2011, 13:39:04 »

tiež som si to bohužiaľ len na slúchatká nevychutnal, podklad by sa mi páčil viac bez sóla, pretože gitaru som mal len v jednom uchu a vadilo mi to tak počúvať..  Ale hrané to bolo príjemne, chcem si to vypočuť normálne.. Žmurk
Zaznamenané

marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #99 kedy: 14. September , 2011, 16:29:57 »

kua pocuvam to uz piaty krat.  ten podklad je dost dobry zvuky perfektne. do 20 sekundy je to kua dobre potom take uvolnenie. pride mi to cele ako podklad niecoho...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #100 kedy: 14. September , 2011, 21:41:17 »

tiež som si to bohužiaľ len na slúchatká nevychutnal, podklad by sa mi páčil viac bez sóla, pretože gitaru som mal len v jednom uchu a vadilo mi to tak počúvať..  Ale hrané to bolo príjemne, chcem si to vypočuť normálne.. Žmurk

ale vsak on to sem nedal ako nejaku vlastnu pracu, ze hen, takuto hudbu som vyrobil. dal sem ukazku svojej improvizacie do podkladu. a ten ucel, ze vypocut si ako soluje, tak ten to splnilo... mohol to dat do stredu, mohol sa s tym zvukovo viacej pohrat s celym, ale nebral som to tak, ze toto si mam na tom vsimat...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #101 kedy: 14. September , 2011, 22:11:32 »

ale vsak on to sem nedal ako nejaku vlastnu pracu, ze hen, takuto hudbu som vyrobil. dal sem ukazku svojej improvizacie do podkladu. a ten ucel, ze vypocut si ako soluje, tak ten to splnilo... mohol to dat do stredu, mohol sa s tym zvukovo viacej pohrat s celym, ale nebral som to tak, ze toto si mam na tom vsimat...

ja viem, ale mal som možnosť to počuť len na slúchatká. A tak sa to moc dobre nepočúvalo, takže som z toho nemal ten pocit, akoby som si to vypočul normálne.. :)

Ten podklad je asi nejaký backing track stiahnutý, či..?  Veľmi príjemný na improvizáciu a tá muchova je fajn.
« Posledná zmena: 14. September , 2011, 22:15:23 od Pitu » Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #102 kedy: 16. September , 2011, 09:07:40 »

rastis
skusal som na mixe vo Windovse nastavit Pan dolava, ale aj tak to bolo nahovno. Nekritizoval by som to, keby slo o nieco zlozitejsie, s cim sa treba viac pohrat (EQ, Kompresor...), ale takto nastavena panorama to cele zabila. Aj mne sa to zle pocuvalo, clovek sa musel neprirodzene sustredit na pravy kanal...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 23 otázok.