Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 06:25:00
Strán: 1 [2] 3 4 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: zakky  (Prečítané 36711 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 12. August , 2008, 14:51:18 »

gratulujem k uzasnemu nastroju. farba je super, ako.. viem ze teraz by som si uz ciernu gitaru nekupil, ale tato matna zalezitost je fajna.. aspon nebudes mat cakanice po tele.. Vyzera jednoducho, ucelne, ziadna pretvarka. este take nejake evil logo by tam mohli spravit nech sa to tam hodi a si vybaveny :) Urcite nekompromisny nastroj pre niekoho kto vie, co chce a aj za vcleku fajn sumu ako pozeram.. 
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #16 kedy: 12. August , 2008, 14:57:47 »

Nemal si náhodou Parkera?Ak áno ,už sa Ti zhnusil? Bavím sa skvele
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 12. August , 2008, 15:24:13 »

uz by si nebol originalny. videl som take Gcko a jedno SL Na zdravie!

ja zas clko


maskacova nieje preto lebo sa to pri vyrobe dodrbalo, a oprava by trvala dlho respektive bolo by to zbytocne drahe keby sa to davalo striekat nejakemu airbrusherovy.....a okrem toho ma aj frajda ukecala aby nebola maskacova. ale myslim ze som nakoniec spravil dobre a cierna sa mi paci viac.

btw ked na tu gitaru hram tak mi je uplne jedno ako ta gitara vyzera lebo z toho leze taky ramus jak hovado.

dam nejaky postreh zo stvordnoveho hrania.
na moje prekvapenie po tom co som sa hral so snimacmi som ich nechal relativne daleko od strun pretoze ako som ich dal blizsie bolo menej pocut  samotnu gitaru ale hrali viac snimace. Ked sa do gitary poriadne udrie je to fakt citit v celom tele, priebezny krk tomu urcite pomohol, neviem si predstavit ako by to hralo s pevnou kobylkou. celkovo to stale porovnavam s japonskou RGckou co mam teraz doma s tymy istymi novymi strunami. Ta gitara je z lipy a podla mna to v porovnani stouto gitarou nehra, hraju tam len snimace ale gitara nie. Celkovo vlastne nerozumiem lipovym gitaram, pretoze im nejak chyba charakter. Tonom sa mi totiz viacej paci aj moja Skverka ktora v dnesnej dobe stoji asi tretinu ceny podobnej ibanezky ako mam doma.

Dohmat a krk mi sadli uplne krasne, krk je hrubsi ako na RG ale nejak to neriesim hra sa mi velmi dobre. Gitara ma menzuru tusim ako LP a hra sa mi na tom fakt ze super. celkovo pocit z hry zatial vynikajuci

jedine z coho mam obavy je ze ako bude vyzerat gitara o pol roka kedze je dost rohata a lahko sa snou triafa do nabytku. taktiez matna povrchovka je nachylna na skrabance ale zatial drzi vpohode.

najvacsie minus gitary je vsak to ze ju nemam v com nosit, a chodim po ulici ako koko*t s gitarou na krku  Som frajer

ked niekto v BA najdete na toto vhodny kufor resp gigbag tak mi pls dajte vediet
« Posledná zmena: 12. August , 2008, 15:24:39 od Zakky » Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 12. August , 2008, 15:32:49 »

Nemal si náhodou Parkera?Ak áno ,už sa Ti zhnusil? Bavím sa skvele

parkera som nemal a ta gitara sa mi velmi nepaci, mozno keby som bol Prince a vedel spagat tak by som ju chcel Žmurk

... a aj za vcleku fajn sumu ako pozeram.. 

este k tej cene, s igorom som sa dohodol na tom ze mu spravim stranku, ktora sa coskoro doladi a spusti, takze za gitaru som po vzajomnom obchode zaplatil (na to ako to hra) v podstate smiesne peniaze .
« Posledná zmena: 12. August , 2008, 15:38:02 od Zakky » Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #19 kedy: 12. August , 2008, 17:17:59 »

pekna, mne sa sice moc matne laky nepacia, tu to celkom sedi...mozno by sa tam hodila taka mala decentna podobizen dimebaga...ale takto vyzera tak dravo akoby bez srdca ako si asi chcel :)
gratulujem Na zdravie!
Zaznamenané

WEIRD THRASH
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 12. August , 2008, 17:21:28 »

pekna, mne sa sice moc matne laky nepacia, tu to celkom sedi...mozno by sa tam hodila taka mala decentna podobizen dimebaga...ale takto vyzera tak dravo akoby bez srdca ako si asi chcel :)
gratulujem Na zdravie!

jasan, take slabe kontury len... aj ked tam moze byt problem ze co ak zmeni svoj gitarovy idol.. napriklad by presiel na Petrucciho, to by sa tazko prelakovalo do jeho podoby potom :D
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #21 kedy: 12. August , 2008, 18:52:32 »

super...gratulujem k vysnenemu nastroju
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #22 kedy: 14. August , 2008, 07:19:32 »

waw  Fuuha zíram
krasny kus!!!! nadhera... daj aj nejake ukazky a tak  Na zdravie!
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #23 kedy: 14. August , 2008, 08:06:54 »

Za toto si zaplatil 1300 EUR ?  Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať
..no hlavne aby si bol spokojný... Na zdravie!
« Posledná zmena: 14. August , 2008, 08:07:15 od RobG » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 14. August , 2008, 10:28:26 »

Za toto si zaplatil 1300 EUR ?  Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať
..no hlavne aby si bol spokojný... Na zdravie!
Toto  http://www.musik-produktiv.de/esp-original-series-rs-s.aspx    stoji 3000 euro a možno to hra horšie ako ta jeho.  Ale ked sa hodnoti podla vzhladu........ Bavím sa skvele
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #25 kedy: 14. August , 2008, 10:36:09 »

Rudy niekedy mám s Teba pocit že píšeš kôli tomu aby si písal. Nehovorím že to musí byť zlý nástroj, len jednoducho súhlasím s Duskym, že mi to príde strašne veľa prachov... Inak hral alebo mal si niekedy origoš ESP ?
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #26 kedy: 14. August , 2008, 10:43:12 »

gitara sa mi paci, aj ta cierna farba je tam vazne pekna, len ta hlava neni moj styl, inak celkovo velmi sympaticka gitarka, nech sluzi Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
zakky
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 14. August , 2008, 10:46:29 »

inak to nieje robene podla ESP ale skor taky mix Deanu a Washburnu.  Popiskujem si

a okrem toho taka gitara sa nevyraba, nieje to kopia, vzhlad je sice dimebagova gitara ale konstrukcne je to v niecom ine.
a zatial spokojny som, uvidime casom.

ja som hral len na vysoke LTDcky a tie tak nehrali......ale podla mna je to dost subjektivne
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 14. August , 2008, 10:47:51 »

Rudy niekedy mám s Teba pocit že píšeš kôli tomu aby si písal. Nehovorím že to musí byť zlý nástroj, len jednoducho súhlasím s Duskym, že mi to príde strašne veľa prachov... Inak hral alebo mal si niekedy origoš ESP ?
Rob G : Vieš,ked niekto tam da  Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať a vie ,že to nie je seriovka, ani to nedržal,nepočul tak mi neda nereagovat. Mne pride strašne vela prachov 10 000 za Vintage . Žmurk Nie nemal som origoš ESP.No a čo to ma s tym spoločne? Len zas preboha nepiš kolko a akych gitar si mal,lebo ma to absolutne nezaujima. EDIT. Na Slovensku žiadny renomovany gitarar "poriadnu" gitaru lacnejšie neurobi.. Viem,informoval som sa.
« Posledná zmena: 14. August , 2008, 11:02:28 od udry » Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 14. August , 2008, 10:57:21 »

ja verim aj trochu duskymu, urcite toho odohral vela a preto to tvrdenie nehadzem prec ,ze to je blbost ,ze handmade hra lepsie a podobne.

Na druhu stranu nejak nevidim dovod preco by aj tato gitara nemohla hrat dobre. Snad niesom totalne hluchy Žmurk Neslo mi o to aby to znelo ako dean alebo co, ani som na tom v zivote nehral,  a asi to ani tak nehra. Chcel som aby z toho liezol dimebagovsky ton......a  ja ho tam pocujem :)

a len tak btw dean USA stoji 4000Euro a to by som asi nedal
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 22 otázok.