Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 13:09:54
Strán: 1 [2] 3 4 ... 190 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fractal audio Axe-fx  (Prečítané 576648 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 10. August , 2008, 22:21:45 »

to uz je skoro "zajtra"  ha ha ha ale ja to chapem, mat prostriedky, tak mam tiez furu kokotin, uz teraz je to na povazenie  ha ha ha

ale k veci - o co je tato masina lepsia ako TOP ponuka na v sucasnosti?

Ved prave toto som sa tu chcel dozvediet, ci s tym ma niekto skusenost a ci to dokaze porovnat napr. s Pod X3 (kedze obidve tie masiny vedia simulovat aj aparaty). Co som sa docital , tak vraj Axe-fx je vernejsia simulacia, kedze ma omnoho vacsi vypoctovy vykon. Zatial som to vsak nemal moznost vyskusat, tak mam zatial stale objednany Pod X3 Pro :).
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #16 kedy: 10. August , 2008, 22:23:13 »

nevidel som to nepocul ale myslim ze to bude dalsia kokotina ako Rocktron Prophesy taky nadupany Zoom prakticky nepouzitelny pokial nehravas v Prazskom Vybere alebo nerobis zvukove efekty do pocitacovych hier.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 10. August , 2008, 22:25:42 »

nevidel som to nepocul ale myslim ze to bude dalsia kokotina ako Rocktron Prophesy taky nadupany Zoom prakticky nepouzitelny pokial nehravas v Prazskom Vybere alebo nerobis zvukove efekty do pocitacovych hier.

Jasne ze vlastne kokotina, ale dobre hrajuca, Prophecy ma az tak neohurilo, krasny umelohmotny zvuk zo Zooma nemusim, toho Poda pouzivam len doma na nahravanie, ale nazivo by som s tym urcite nehral. Aj ten Axe-fx by som bral akurat tak na nahravanie nejakych efektovych blbosti na nejaku nahravku ...
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #18 kedy: 10. August , 2008, 23:31:18 »

na petrucciho fore jak si pisal su fanatici na ten fractal, ale tiez poriadne neviem co to je, resp. viem ze je to fest drahe...:D
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #19 kedy: 11. August , 2008, 15:55:30 »

Rozdiel medzi Axe-fx a ostatnymi modelermi je, ze toto si ludia kupuju a nahradzaju tym profi lampove aparaty, hraju s tym live aj v studiu. Niektori to pouzivaju spolu s lampvym koncom, ini nakupuju aktivne monitory. A ked uz gitaristi ktori hravaju x rokov predavaju svoje lampace, lebo im na ne iba sada prach, sudim ze to bude velmi zaujimava masinka.... rad by som to niekde pocul nazivo.
btw. na ich fore pisal nejaky cech ze to vlastni...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 11. August , 2008, 15:58:13 »

Inak vobec to nie je nejako pekelne drahe, stoji to nejakych cca 1700 USD a verim ze sa to v USA da zohnat aj lacnejsie, mozem cvicne napisat do Guitar center aku cenu by mi na to spravili ...
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #21 kedy: 11. August , 2008, 16:02:48 »

Inak vobec to nie je nejako pekelne drahe, stoji to nejakych cca 1700 USD a verim ze sa to v USA da zohnat aj lacnejsie, mozem cvicne napisat do Guitar center aku cenu by mi na to spravili ...


no to pochybujem.... dlho to vyrabal designer/majitel firmy sam, zaujem bol vzhladom na jeho moznosti obrovsky, mali cakaci list (cakalo sa priemerne tak 9 mesiacov, niekedy aj ovela viac). Iba pred mesiacom-dvomi konecne presunuli vyrobu aby stihali vyrabat... pouzivane kusky sa predavali malokedy a ked, tak za cenu novej alebo dokonca vyssiu...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 11. August , 2008, 16:06:11 »

no to pochybujem.... dlho to vyrabal designer/majitel firmy sam, zaujem bol vzhladom na jeho moznosti obrovsky, mali cakaci list (cakalo sa priemerne tak 9 mesiacov, niekedy aj ovela viac). Iba pred mesiacom-dvomi konecne presunuli vyrobu aby stihali vyrabat... pouzivane kusky sa predavali malokedy a ked, tak za cenu novej alebo dokonca vyssiu...

Hej, vsimol som si ten ich waiting list na webe, normalny model uz dodavaju bez cakania, na ultra sa stale cake, ale mozno prave ten GC zobral nieco na sklad. Za pokus to stoji, aj ked velke sance tomu nedavam.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #23 kedy: 11. August , 2008, 16:07:47 »

skus a uvidis... potom daj vediet Žmurk
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 11. August , 2008, 16:08:35 »

skus a uvidis... potom daj vediet Žmurk

A aj tak teraz na to nemam prachy Smútim, takze ak to budem kupovat, tak niekedy buduci rok. Ale skusim :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #25 kedy: 11. August , 2008, 17:14:58 »

Rozdiel medzi Axe-fx a ostatnymi modelermi je, ze toto si ludia kupuju a nahradzaju tym profi lampove aparaty, hraju s tym live aj v studiu. Niektori to pouzivaju spolu s lampvym koncom, ini nakupuju aktivne monitory. A ked uz gitaristi ktori hravaju x rokov predavaju svoje lampace, lebo im na ne iba sada prach, sudim ze to bude velmi zaujimava masinka.... rad by som to niekde pocul nazivo.
btw. na ich fore pisal nejaky cech ze to vlastni...

nedialo sa toto iste aj pri rockmanoch, multakoch a prvych podoch? ze gitaristi predavali svoje lampove hlavy aby ich po rokoch opat kupili?
ako nehovorim ze je ta masinka zla, ale lampu uz chcelo nahradzat vela veci...ktovie ako sa to sprava pod rukou atd...
Zaznamenané

o-yep sro
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 11. August , 2008, 17:15:55 »

nedialo sa toto iste aj pri rockmanoch, multakoch a prvych podoch? ze gitaristi predavali svoje lampove hlavy aby ich po rokoch opat kupili?
ako nehovorim ze je ta masinka zla, ale lampu uz chcelo nahradzat vela veci...ktovie ako sa to sprava pod rukou atd...

Snad si to tu niekto coskoro kupi, potom niekto spravi recenziu, pripadne to vsetci poskusame a uvidime :).
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #27 kedy: 11. August , 2008, 17:26:29 »

na ich fore je cela kopa recenzii

napr.
http://www.setbb.com/axefx/viewtopic.php?t=756&mforum=axefx

http://www.fractalaudio.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=325
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #28 kedy: 11. August , 2008, 17:39:15 »

Snad si to tu niekto coskoro kupi, potom niekto spravi recenziu, pripadne to vsetci poskusame a uvidime :).

obavam sa ze to sa este nacakas, jedine ze by si dostal opat GAS  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 11. August , 2008, 17:43:00 »

obavam sa ze to sa este nacakas, jedine ze by si dostal opat GAS  ha ha ha

Ten mam stale, ved uz spekulujem kde na to zobrat, len zosilovac musim este tento rok kupit, teda taky je plan, a ten nestoji 5 skk (zial :) ).
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 190 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.