Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 20:50:05
Strán: 1 ... 186 187 [188] 189 190 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fractal audio Axe-fx  (Prečítané 576453 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2805 kedy: 31. Január , 2018, 20:29:27 »

co splietas?  Bavím sa skvele DSPcko, ktore pouzivali v IIke je v EOL cykle, to znamena, ze sa uz nevyraba alebo sa prestava. preto museli prejst na novu platformu - za tu istu cenu mas vacsi vykon, farebny display, viac vstupov/vystupov. nejake updaty vo FW ... nie som fanboy, ani si to nikdy nekupim (asi  Bavím sa skvele), ale ides trochu z cesty  Popiskujem si
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2806 kedy: 31. Január , 2018, 23:10:59 »

ty urcite citas dake ruske hoaxy jak polka tohto naroda ze?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #2807 kedy: 02. Február , 2018, 06:17:07 »

ty urcite citas dake ruske hoaxy jak polka tohto naroda ze?  Bavím sa skvele

Keby len! Najnovsie uz strednu europu vraj ovplyvnuju aj cinania!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
edo
nováčik
*
Príspevkov: 11


« Odpoveď #2808 kedy: 02. Február , 2018, 13:17:46 »

Ale no tak chlapi..netreba to brať osobne,ruské hoaxy nečítam,ani čínske,i keď musím uznať,že páni z iných svetadielov sa veciam rozumejú prinajmenej tak dobre ako tí z USA,ale o to nejde. :)Mňa len trochu serie tá ich obchodná politika,i keď je to na druhej strane pochopiteľné,však z toho žijú.Vlastne tým,čo som napísal,chcem povedať len to,že kuchár tanier trochu prikrášlil pestrejšou oblohou,ale aby sa tam zmestila,musel odobrať prílohu,ktorú však ponúka na extra tanieri,samozrejme za príplatok.Teda namiesto MFC101  FC12.Síce menší,ale zato komplikovanejší prístup k parametrom.A to uvádzam len jeden príklad...Čo sa týka upgrade hardwaru a s tým spojenie určitých vychytávok,samozrejme úplne súhlasím,pokiaľ jednotlivých prípadoch nájdu svoje uplatnenie.Otázkou však zostáva-a to ukáže čas,či tie všetky zmeny sa podpíšu aj na kvalite samotného zvuku vo všetkých ohľadoch-a to je dominantný parameter všetkých  tu zúčastnených-aspoň si to teda myslím.A pokiaľ to tak bude,kajám sa v prachu a popole Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2809 kedy: 02. Február , 2018, 13:20:51 »

Keby len! Najnovsie uz strednu europu vraj ovplyvnuju aj cinania!  Bavím sa skvele

moment to je ale pravda, ked niekto vlastni vacsinu businessu (ako napriklad polku afriky) tak ma nejaku svoju sferu vplyvu. V Taliansku stoja za podnikmi rozne ine cinske velkopodniky a konglomeraty cize nic  nove pod slnkom.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2810 kedy: 02. Február , 2018, 13:53:48 »

Mňa len trochu serie tá ich obchodná politika,i keď je to na druhej strane pochopiteľné,však z toho žijú.Vlastne tým,čo som napísal,chcem povedať len to,že kuchár tanier trochu prikrášlil pestrejšou oblohou,ale aby sa tam zmestila,musel odobrať prílohu,ktorú však ponúka na extra tanieri,samozrejme za príplatok.Teda namiesto MFC101  FC12.Síce menší,ale zato komplikovanejší prístup k parametrom.A to uvádzam len jeden príklad...
trosku to rozved...
stary MFC controller je kompatibilny cez MIDI, novy typ controllera so scribble strips si vyziadali ludia (zacali s tym RJM a uplne to spopularizovalo Line 6 ked uviedli do zivota Helix, odvtedy chcu ludia len to). GUI je oproti starsej verzii prekopane podla mna k lepsiemu - nie je to na urovni Line6, ale kaslat maly display, ked je k tomu PC editor. cena ta ista, podobne ako v pripade malych uprav Axe FX II na verzie XL a XL+, tak neviem co mas za problem  Bavím sa skvele co sa tyka zvuku - FAS priznali, ze stare DSP ich uz trochu limitovalo co sa poweramp modelingu tyka. ale ak ta stve, ze len vydali novy produkt, tak mozes blameovat Analog Devices, ze uz prestali vyrabat DSP, na ktorom bezala dvojka.

ci aka politika by sa ti pozdavala? predali by posledny kus Axe FX II XL+ a zavreli by firmu..  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 02. Február , 2018, 15:16:40 od styrioci » Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #2811 kedy: 02. Február , 2018, 13:53:55 »

moment to je ale pravda,...

Ty konspirator zasrany!  Bavím sa skvele Ja som čert..
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
edo
nováčik
*
Príspevkov: 11


« Odpoveď #2812 kedy: 02. Február , 2018, 14:52:50 »

trosku to rozved...
stary MFC controller je kompatibilny cez MIDI, novy typ controllera so scribble strips si vyziadali ludia (zacali s tym RJM a uplne to spopularizovalo Line 6 ked uviedli do zivota Helix, odvtedy chcu ludia len to). GIU je oproti starsej verzii prekopane podla mna k lepsiemu - nie je to na urovni Line6, ale kaslat maly display, ked je k tomu PC editor. cena ta ista, podobne ako v pripade malych uprav Axe FX II na verzie XL a XL+, tak neviem co mas za problem  Bavím sa skvele co sa tyka zvuku - FAS priznali, ze stare DSP ich uz trochu limitovalo co sa poweramp modelingu tyka. ale ak ta stve, ze len vydali novy produkt, tak mozes blameovat Analog Devices, ze uz prestali vyrabat DSP, na ktorom bezala dvojka.


Uviedol som len svoj skromný názor,čo však neznamená že na ňom trvám,pokiaľ ma niekto rozumnými argumentami z neho vyvedie Zdravíčko
V každom prípade,len čas a skúsenosti užívateľov ukážu,čo tento nový počin bude znamenať v praxi,a ja už som zvedavý na príspevok prvého šťastného majiteľa 3-ky. Na zdravie!
« Posledná zmena: 02. Február , 2018, 15:14:39 od rastis » Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #2813 kedy: 26. Marec , 2018, 13:15:14 »



asi tak ako som cakal, ziaden markantny rozdiel :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #2814 kedy: 28. Marec , 2018, 10:11:39 »



asi tak ako som cakal, ziaden markantny rozdiel :)
Hlavne to je dost umele. Ale bude to nastavenim, lebo nepochybujem o niektorych simulaciach.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2815 kedy: 28. Marec , 2018, 10:57:03 »

Akoze sak uz o axe fx sa vravi ze je na 98% blizko k realnemu ampu nasnimanemu, tak cakat ze axe 3 bude o milove kroky dalej nedava moc zmysel ci? Mam pocit ze uz jedine co to moze posuvat su lepsie zosnimane boxy a mozno dake featurky navyse co aj tak nikto z nas nevyuzije :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2816 kedy: 28. Marec , 2018, 12:51:43 »

ale ved oni ani netvrdia, ze to ma momentalne zniet diametralne odlisne. oba modely momentalne bezia na tom istom FW + nejake minor tweaks pre III. III-ka je future proofing, kvoli tomu, ze HW, na ktorom bezala IIka, uz konci vyrobu, + co sa tyka power amp modelingu, tak zacali narazat na vykonovy limit CPU, aj keby to chceli vytunit dalej. cize nejake zasadne rozdiely sa tam nemaju preco cakat, skor do buducna. momentalne ak niekto vlastni IIku, tak nie je ziaden dovod sa ponahlat s upgrade na III  Popiskujem si
Zaznamenané
dusan uk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247



« Odpoveď #2817 kedy: 28. Marec , 2018, 16:38:32 »

ale ved oni ani netvrdia, ze to ma momentalne zniet diametralne odlisne. oba modely momentalne bezia na tom istom FW + nejake minor tweaks pre III. III-ka je future proofing, kvoli tomu, ze HW, na ktorom bezala IIka, uz konci vyrobu, + co sa tyka power amp modelingu, tak zacali narazat na vykonovy limit CPU, aj keby to chceli vytunit dalej. cize nejake zasadne rozdiely sa tam nemaju preco cakat, skor do buducna. momentalne ak niekto vlastni IIku, tak nie je ziaden dovod sa ponahlat s upgrade na III  Popiskujem si

Asi tak..
Zaznamenané
edo
nováčik
*
Príspevkov: 11


« Odpoveď #2818 kedy: 11. Jún , 2018, 20:35:47 »

Predal som Kemper,idem do Axe 2.Ponúknite...
Zaznamenané
edo
nováčik
*
Príspevkov: 11


« Odpoveď #2819 kedy: 11. Jún , 2018, 20:37:03 »

mail:edokobra@gmail.com
Zaznamenané
Strán: 1 ... 186 187 [188] 189 190 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.