Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 08:13:15
Strán: [1] 2 3 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ritchie Kotzen, 12.2.2009, Divadlo Aréna - Bratislava  (Prečítané 27831 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« kedy: 12. August , 2008, 01:35:27 »

"Jeden z najuznávanejších svetových rockových gitaristov Richie Kotzen je nielen excelentným inštrumentalistom, ale vládne hlasom, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani najväčší rockoví, či souloví speváci, sám aj píše vynikajúce texty."

Súčasná tvorba Richieho Kotzena je zmesou rocku, blues, soulu, plná emotívnych melodických motívov, jeho hlavná sila je však v živých vystúpeniach a v schopnosti napísať silnú pesničku, čo nie je zrovna častou devízou príliš zdatných inštrumentalistov.

Jeho minulosť je rovnako pestrá ako jeho výnimočné schopnosti - prešiel si glam-metalovou kapelou Poison a dopomohol im k multiplatinovým predajom, v kapele Vertu spolupracoval s jazzovou hviezdou Stanley Clarkeom, vystupoval s Gene Simmonsom z Kiss či s hereckou star Keanu Reevesom a jeho kapelou Dogstar a koncom 90. rokov sa pridal ku skupine Mr. Big.

V súčastnosti Richie Kotzen vystupuje prevažne sólovo a na nedávnom svetovom turné otváral japonské vystúpenia legendárnych The Rolling Stones na ich turné A Bigger Bang. Jeho charizmu, inštrumentálne kúzla, magický hlas a vynikajúce pesničky budete môcť zažiť na vlastnej koži 12. novembra v bratislavskom clube Randal.

Začiatok: 20:00 hod.
(zdroj)
« Posledná zmena: 25. November , 2008, 11:01:10 od Altostratus » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 12. August , 2008, 07:27:25 »

Ajajaj, tak to asi zidem z hor a dam si podpisat Telecastra.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 12. August , 2008, 08:22:47 »

To som zvedavy. Vzdy ked prisla nejaka hviedza, tak to drbli do PKO a prislo par ludi a bol pruser - prenajom priestorov velky, zly zvuk atd. Takto to bude v mozno vo vypredanom klube, s fajn zvukom a urcite lepsou atmosferou ako v poloprazdnom PKO. Tesim sa.
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #3 kedy: 12. August , 2008, 13:06:58 »

Zurivo sa dorutim pozret velkeho majstra. Konecne tu bude aj niekto, kto vie hrat absolutne rock n roll.
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #4 kedy: 14. August , 2008, 11:29:47 »

AAAAAAAAAAAAA!!!! Fuuha zíram No tak to tam musim byt...vyborny gitarista a byvaly clen mojej oblubenej kapely Mr.Big! Bravooo
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 14. August , 2008, 20:44:28 »

katka, cakal som kym zareagujes :)
ja jeho tvorbu sice nepoznam, ale urcite tam budem
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
javanne
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 227



« Odpoveď #6 kedy: 04. September , 2008, 09:37:17 »

katka, cakal som kym zareagujes :)
ja jeho tvorbu sice nepoznam, ale urcite tam budem

jaaaj bambus, tak chytro dopln aj jeho solofky...sak to je poprdeli gitarista, spevak aj skladatel....rock'n'roll ako sa patri :-)

Katka, nic proti, ale
ad 1. pre mna Mr Big bude Mr Big v prvom rade s Gilbertom v zostave, a
ad 2. mne sa skor pacia Kotzenove solove veci ;-)


tak sa tam dufam vidime :-)
Zaznamenané

Fender RK Tele / Paoletti Strats / Gibson VOS LPs -> Fryette Deliverance 60 -> custom cab w 2x12 Scumbacks speakers
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #7 kedy: 04. September , 2008, 09:52:16 »

ja ho nepoznam pre mna je neznamy gitarista a M big je Gilbert nie henten Bavím sa skvele tak ako purple je blackmoore a nik iny
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #8 kedy: 04. September , 2008, 09:57:01 »

ja ho nepoznam pre mna je neznamy gitarista a M big je Gilbert nie henten Bavím sa skvele tak ako purple je blackmoore a nik iny

nepoznas ho ? ked si bol v amerike hraval po kluboch.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #9 kedy: 04. September , 2008, 09:57:48 »

Je to vážny gitarista, joe mrkni si nejaké youtube, fender mu vyráva Signature Telecaster aj Signature Stratocaster.
Zaznamenané
katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #10 kedy: 04. September , 2008, 10:19:22 »

jaaaj bambus, tak chytro dopln aj jeho solofky...sak to je poprdeli gitarista, spevak aj skladatel....rock'n'roll ako sa patri :-)

Katka, nic proti, ale
ad 1. pre mna Mr Big bude Mr Big v prvom rade s Gilbertom v zostave, a
ad 2. mne sa skor pacia Kotzenove solove veci ;-)


tak sa tam dufam vidime :-)

Javanne: Ano, suhlasim s tebou...ale nemozes mu zapriet, ze sa tiez podpisal pod historiu Mr.Big, aj ked len na chvilku... Žmurk
Tiez dufam, ze sa mi podari dojst... No hanbím sa..
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #11 kedy: 04. September , 2008, 10:25:07 »

nepoznas ho ? ked si bol v amerike hraval po kluboch.
asi hral inde,ale poznam tak  ho z helikoptery.Ja som hraval napr s klavesakom z Mahagony Rush, nepočuvam muziku mna bavia filmy a tam je hudby až až a vobec nepoznam mena kapiel ani muzikantov ,hlavme dobrych je strašne vela,nevzrušuju ma vyhravači na to si postačim sam,mne sa pačia gitaristi z rolišov a acdc,Who a taky k veci
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 04. September , 2008, 10:34:58 »

asi hral inde,ale poznam tak  ho z helikoptery.Ja som hraval napr s klavesakom z Mahagony Rush, nepočuvam muziku mna bavia filmy a tam je hudby až až a vobec nepoznam mena kapiel ani muzikantov ,hlavme dobrych je strašne vela,nevzrušuju ma vyhravači na to si postačim sam,mne sa pačia gitaristi z rolišov a acdc,Who a taky k veci
Mahogany Rush a mam dojem,že nemaju klavesaka. A ak,tak len daky "hosťak". Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #13 kedy: 04. September , 2008, 10:44:18 »

hostak- kostak Bavím sa skvele, s Frank Marinom som sa poznal
Zaznamenané

javanne
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 227



« Odpoveď #14 kedy: 04. September , 2008, 10:54:51 »

Jedna neoficialna sprava:

RK robi turne az vo februari - info od jeho bubenika. A38 klub v Madarsku tiez menil termin, malo to byt jesenne turne ale vsetko sa udajen presuva.
Vid http://punks.uw.hu/xkoncert.html takmer celkom dole, koncert v A38 je planovany na 18.2.2009 Smútim  

a strohu info o zruseni koncertu som nasiel aj tu: http://listky.sme.sk/tp_spravy.asp?ArticleID=1920 ... navyse ani stranka http://www.richiekotzen.com/ neuvadza jesenne terminy koncertov...


Pre tych co sa im nechce hladat info ku Kotzenovi:

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,66773.0.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Richie_Kotzen

Zaciatky s Poison, od '89 solova draha, od '99 Mr. Big

Odporucam minimalne tieto albumy, pre prehlad o rozmanitosti tvorby:
(1990) Fever Dream
(1991) Electric Joy
(1994) Mother Head's Family Reunion
(1995) Inner Galactic Fusion Experience
(2001) Slow
(2003) Acoustic Cuts
(2003) Change

 Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Fender RK Tele / Paoletti Strats / Gibson VOS LPs -> Fryette Deliverance 60 -> custom cab w 2x12 Scumbacks speakers
Strán: [1] 2 3 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.113 sekund, 22 otázok.