Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 13:39:02
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ako na solovanie  (Prečítané 61510 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #285 kedy: 23. Marec , 2009, 17:51:29 »

  fuha aka husta ostra diskusia...to mam rad :) treba sa vyjadrit. jedine co som chcel povedat ze ak niekto hra len taby a nerozumie tomu je to fajn na zaciatok naucit sa par skaldieb. Ale ostat len pri tom... to kazdeho PREJDE. Samozrejme ze je dobre si to pozret a netrapit sa s dacim co uz niekto urobil. Ale s tym ze rozmumiem tomu co hram a viem posudit ci je tam spravny alebo nie.
  Clovek sa snazi sem tam prispie nemam pocit ze by som niekoho zhadzoval. Ale tak vzdy sa najdu mudrejsi a este mudrejsi od tych mudrejsich a potom su aj uplne najmudrejsi :) to je asi dovod preco ludia ktori tu mali co povedat uz prisiepievaju len velmi zriedka Žmurk

velmi dobre napisane  Žmurk
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #286 kedy: 23. Marec , 2009, 17:57:37 »

Suhlasim s Lubom, nemam nic proti tabom, ale pridu mi zbytocne, pretoze sa z nich nedozviem okrem vztahu ;cislo = urcity ton; nic. Noty su aspon trochu lepsie vyjadrenie, ale aj tak je to stale malo, tiez maju svoje obmedzenia. Vela krat su tiez nepresne vyjadrenie myslenej hudby. Stretol som sa s tym najma v klasickom klaviri. Najviac suvislosti si dokaze odvodit clovek sam, pokial naozaj chce a dokaze sa na to sustredit. Pre mna je teoria len spatna analyza niecoho, co funguje za kazdych okolnosti, ci uz clovek pozna nejake vyrazy, znacky pre nieco alebo nie. Hudba = Pohyb
Zaznamenané

o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #287 kedy: 23. Marec , 2009, 18:08:35 »

Suhlasim s Lubom, nemam nic proti tabom, ale pridu mi zbytocne, pretoze sa z nich nedozviem okrem vztahu ;cislo = urcity ton; nic. Noty su aspon trochu lepsie vyjadrenie, ale aj tak je to stale malo, tiez maju svoje obmedzenia. Vela krat su tiez nepresne vyjadrenie myslenej hudby. Stretol som sa s tym najma v klasickom klaviri. Najviac suvislosti si dokaze odvodit clovek sam, pokial naozaj chce a dokaze sa na to sustredit. Pre mna je teoria len spatna analyza niecoho, co funguje za kazdych okolnosti, ci uz clovek pozna nejake vyrazy, znacky pre nieco alebo nie. Hudba = Pohyb

noty su nepresne Huh!Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele boha bohovho tak toto si odfotim ... pokial noty nepise opity replikar motorovych pil tak si myslim ze noty su velmi presne a dokazes podla nich zahrat skladbu ktoru si v zivote nepocul ...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #288 kedy: 23. Marec , 2009, 18:14:35 »

noty su nepresne Huh!Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele boha bohovho tak toto si odfotim ... pokial noty nepise opity replikar motorovych pil tak si myslim ze noty su velmi presne a dokazes podla nich zahrat skladbu ktoru si v zivote nepocul ...

ale ako ju zahras? mechanicky... najlepsie je uz niekoho pocut ako to zahral, lebo potom uz mas nacrt asi ako sa ma interpretovat... alebo si zober party takeho Jeffa Becka... tie sa vacsinou do not ani zapisat nedaju... Na zdravie!
Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #289 kedy: 23. Marec , 2009, 18:22:49 »

sorry ale 8 rokov zusky je vacsinou este horsie ako 2 roky v garazi...  Žmurk

ked si tento vyrok myslel vazne tak potom neviem ci sa mam na tom smiat alebo plakat teraz to myslim smrtelne vazne ...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #290 kedy: 23. Marec , 2009, 18:25:26 »

ked si tento vyrok myslel vazne tak potom neviem ci sa mam na tom smiat alebo plakat teraz to myslim smrtelne vazne ...

ako myslis... kazdy mame svoj nazor, ci sa ohladom toho budes vzrusovat az k slzam alebo smiechu je na tebe... mne je uprimne jedno co si tu kto mysli...  Na zdravie!
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #291 kedy: 23. Marec , 2009, 18:29:15 »

pick up changeeeeeeeeeee, dobre videjko supis!  Na zdravie!
Zaznamenané

stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #292 kedy: 23. Marec , 2009, 18:30:30 »

O:-:rek: Ked sa budes pozerat na text a to je jedno, ci takyto alebo hudobny (noty) stale 2D , na nic neprides. Prosim, neber vsetko doslovne a skus sa aspon zamysliet nad tym, preco je to tak napisane. Kedze text je vyjadrenie pocitu, resp. myslienky, ktora je abstraktna, vyznam bude viacrozmerny.
Zaznamenané

cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #293 kedy: 23. Marec , 2009, 18:37:34 »

hmm.... , treba vsak dodat ze Lubo atc riesia uz asi vyssi stupen muzikalonosti, ja som to mieril na zaciatok, teda sak tak bola koncipovana tema.  Snazim sa dobrat si teóriu, bo som na dlhsi cas prestal a zabudlo sa vela  a tak ale pre mna je gitarka hobby. Hadam ste neboli pobureny, ja som amater, ziaden expert , ale aj tak hram  Zdravíčko a bavi ma to. Teoriu povazujem za potrebnu aj znalost hmatnika, sam som bol nuteny si prebrat pretoze dalôej to inak neslo...  Ale treti rozmer som v tom nikdy nenasiel heh
stagemaster poznas Fregeho a spol. ? len tak pre zaujimavost. no attack
« Posledná zmena: 23. Marec , 2009, 18:41:31 od cubaka » Zaznamenané

o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #294 kedy: 23. Marec , 2009, 18:45:54 »

O:-:rek: Ked sa budes pozerat na text a to je jedno, ci takyto alebo hudobny (noty) stale 2D , na nic neprides. Prosim, neber vsetko doslovne a skus sa aspon zamysliet nad tym, preco je to tak napisane. Kedze text je vyjadrenie pocitu, resp. myslienky, ktora je abstraktna, vyznam bude viacrozmerny.

takze ty si v tvojom predoslom prispevku napisal hlboky abstrakt kde je ukryta studnica mudrosti ktoru som ja prehliadol nebodaj ?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #295 kedy: 23. Marec , 2009, 18:51:59 »

takze ty si v tvojom predoslom prispevku napisal hlboky abstrakt kde je ukryta studnica mudrosti ktoru som ja prehliadol nebodaj ?

 Je mi do plaču
Zaznamenané
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #296 kedy: 23. Marec , 2009, 18:52:48 »

Nehnevaj sa, ale nic nie je namierene proti Tebe, len som reagoval na Tvoj vysmech. Myslim, ze by sme sa zhodli v tom, ze aj noty maju svoje obmedzenia.
« Posledná zmena: 23. Marec , 2009, 18:54:38 od stagemaster » Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #297 kedy: 23. Marec , 2009, 18:53:27 »

kero, ja by som ti dal ban, keby som admin, píšeš hovadiny, každého zhadzuješ...
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #298 kedy: 23. Marec , 2009, 18:56:19 »

nezhadzujem nikoho ... len to je take iste ako keby niekto napisal ze abeceda ma v pisomnej komunikacii svoje obmedzenia ale ok ked si zasluzim BAN nech sa paci ... nebudem proti
Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #299 kedy: 23. Marec , 2009, 19:00:03 »

vlastne netreba BAN odidem sam ... majte sa  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 22 otázok.