Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 21:44:14
Strán: 1 ... 19 20 [21] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ako na solovanie  (Prečítané 61506 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #300 kedy: 23. Marec , 2009, 19:00:31 »

nezhadzujem nikoho ... len to je take iste ako keby niekto napisal ze abeceda ma v pisomnej komunikacii svoje obmedzenia ale ok ked si zasluzim BAN nech sa paci ... nebudem proti

a nema? zober si slovo "kludne" toto slovo moze znamenat jednako kludne ako v pohode, jednak "kludne" s nasratym podtonom, pricom zapis v pismenach je ten isty...

radsej rozmyslaj nad tym co ti niekto v dobrej snahe napise ako brechat... podla vsetkeho mas este velke rezervy vo vela oblastiach...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #301 kedy: 23. Marec , 2009, 19:01:06 »

vlastne netreba BAN odidem sam ... majte sa  Zdravíčko

cau
Zaznamenané
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #302 kedy: 24. Marec , 2009, 00:33:07 »

nad týmto sa je niekedy škoda pozastavovať... nečudujem sa Predatorovi že sa rozhodol tak, ako sa rozhodol...
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #303 kedy: 24. Marec , 2009, 10:26:06 »

Milujem tieto samonasiercie typy :D
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #304 kedy: 24. Marec , 2009, 11:56:42 »

... len to je take iste ako keby niekto napisal ze abeceda ma v pisomnej komunikacii svoje obmedzenia
Vidis, teraz si to pekne vystihol. :) Aj ked mas napisany nejaky text, napr. len obycajnu smsku, tak niekedy nepocujes a tym trochu tazsie pochopis, co tym dotycny, ktory smsku pisal myslel a aky ma ton hlasu. Ci bol nahnevany, ci to bola ironia, alebo vazna vec. To iste je aj v hudbe. Skus si pozriet nejake partitury a zistis, ze castokrat su tam okrem not, aj vseliake popisky ako co zahrat. Tu zrychlit, tu spomalit, tam hrat pri kobylke, tam nech ten rytmus pekne plava atd.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #305 kedy: 24. Marec , 2009, 12:56:16 »

no ale tie znacky predsa patria k tomu jazyku, je to ten systém, ale nechajme to radsej tak, radsej nech sa ten kdo ma zaujem ucit nech si kukne tipy a triky alebo ako sa vola ta sekcia, ked chce nieco vediet ako hrat.
Sa to tu zvrhlo, neviem preco sa niekto tak nasieral.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #306 kedy: 24. Marec , 2009, 13:11:39 »

hmm velmi casto vidim taky ten mucednicky pristup u ludi..'chcete ma vyhodit, tu radost vam neurobim, ukrizujem sa sam aj keby som si tu poslednu ruku mal pribit vtakom.. ' zas nebudme vsetci vtaci stahovacni.. majme sa radi, vyhladavajme svoju spolocnost kazdy z nas ma kazdeho co naucit.. ak nedokazeme byt  voci sebe zdvorili a sudrzni, mozme to rovno zabalit vsetci.. a nie hadat sa co je spravny postup na solovanie.. a pod. kktiny v inych temach.. kazdy z nas ma moznost akym sposobom sa tomu solovaniu bude venovat.. ci si niekto stiahne a privlastni cudzi rukopis bez vedomosti teoretickeho podkladu, alebo ci sa najprv nabazi teorie a potom zacne experimentovat v style 'idem podla navodu a urcite neurobim chybu' to je uplne vysostne jedno.. ale ruku na srdce.. vy, co sa venujete len cisto gitare pomerne dlho a omielate tu ze pre boha ako mozes hrat bez toho aby si ovladal teoriu.. ruku na srdce.. vy ste ako zacali hrat? najprv ste studovali 10 kniziek a potom ste sa plni vedomosti pustili do praxe, alebo ste zobrali gitaru, skusali co ako kde zneje a az casom ste si osvojili dane teoreticke principy? ak mi tu aspon jeden clovek povie, ze ano, najprv som mal nastudovanu celu teoriu, ktoru povazujem za potrebnu a az potom som chytal gitaru do ruky, tak podla mna ojebava az to pekne  neni a mal by vypit prvy ranny moc kvoli dezinfekcii ustnej dutiny .. opakujem.. hovorim o tych, co hraju len na gitaru..ziadne ze mlady slecen hra od embrionalneho vyvoja na klavir a pred 3 rokmi chytil gitaru do ruk.. nie.. hovorim o tabula rasa..
Zaznamenané

Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #307 kedy: 24. Marec , 2009, 14:40:15 »

ale sak to je jasne ze to tak je. Akurat ked ta niekto moze viest a poradit ci uz teoreticky alebo prakticky mozes sa cez jednotlive stadia prenasat ovela rychlejsie.
Zaznamenané

cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #308 kedy: 24. Marec , 2009, 17:38:26 »

mas recht  Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 ... 19 20 [21] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 22 otázok.