Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 08:44:28
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: problem s peavey 6505+  (Prečítané 15258 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« kedy: 26. August , 2008, 20:17:01 »

Ahojte touto cestou by som chcel oslovit niektoreho z vyrobcov alebo opravcov ampov najlepsie tu v okoli BA, ktory by sa mi vedel pozriet na aparat. Vec sa ma nasledovne: s kamaratom sme si objednali hore-spominanu hlavu. Cele poobedie som stravil v skusobni, natocil som paradny zvuk a ked navecer dosiel on s tym ze ideme zapojit jeho hlavu a skusit ci je OK (standardny postup ako v prvom pripade cize predpokladam ze procedura bola o.k.), z boxu as ozyvali rozne lupanice a hlasitost bola v porovnani s tou mojou hlavou asi tak 1/8..jednym slovom zneje to uplne inak ako ta moja podobalo sa to na zoom 505 II pri horsom nastaveni zvuku.. Gitara, box, kable vsetko boli rovnake veci lebo sme to zapojili na moje veci.. Je tu nejaky expert cez ampy, ktory by mi (resp kamaratovi) vedel zistit kde je problem? Samozrejme ma na nu zaruku a servis ale predtym nez to bude riesit cez dodavatela bol by som rad keby sme dopredu vedeli kde je pruser. Dik caute.
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #1 kedy: 26. August , 2008, 20:18:05 »

ze by lampa (y) v prdeli?
Zaznamenané

stoka!
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 26. August , 2008, 20:19:11 »

Ja sa sice prd vyznam, ale tiez by som tipoval lampy. Nemohlo sa nieco pri preprave uvolnit, rozbit ... ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 26. August , 2008, 20:19:20 »

ak je to nove a v zaruke, tak by som to asi ani nenechal niekoho rozoberat a rovno by som to oplieskal o hlavu predajcovi
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 26. August , 2008, 20:20:56 »

ze by lampa (y) v prdeli?

to by bol ten lepsi pripad.. tiez sa nazdavam ze problem bude v tom ale kedze nie som elektrotechnik (ja viem ze sa to da zistit aj jednoduchsie poklepkanim) a ani som nemal teraz uz navecer moc silu otvarat ten zadny grill a kukat to, tak uz to riesim takto.. kazdopadne stastnym vyhercom daneho aparatu je uzivatel Misko, vsetci mi gratulujeme a posielame pozdravy :D
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 26. August , 2008, 20:21:36 »

ak je to nove a v zaruke, tak by som to asi ani nenechal niekoho rozoberat a rovno by som to oplieskal o hlavu predajcovi

cakali sme na tie aparaty asi mesiac a pol ak to teraz da predajcovi tak bude cakat do roku 2010 :D jasne, mozem im napisat ze nech si po to dojdu a daju to dokopy..
« Posledná zmena: 26. August , 2008, 20:22:02 od kaolko » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #6 kedy: 26. August , 2008, 20:24:55 »

Je to lampa..ale aj je v záruke, okamžite naspäť a ani neotvárať. To je ten za dobré prachy ? Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 26. August , 2008, 20:25:50 »

Je to lampa..ale aj je v záruke, okamžite naspäť a ani neotvárať. To je ten za dobré prachy ? Na zdravie!

presne tak.. asi mas pravdu.. napisem im mail ze nech si po to dojdu..
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #8 kedy: 26. August , 2008, 20:27:56 »

kto to predAL ? zastupenie ma lidl.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 26. August , 2008, 20:32:45 »

kto to predAL ? zastupenie ma lidl.

predal to musiccenter.cz
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #10 kedy: 26. August , 2008, 20:35:52 »

predal to musiccenter.cz

ak to beru z lidla mozna by ti to zobrali so servisu aj na slovensku. ja by som to dal kuknut nejakemu majstrovi. ak je tam puknuta elektronka opravi to za 10 minut a takto budes cakat dlho.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #11 kedy: 26. August , 2008, 20:37:31 »

ak to beru z lidla mozna by ti to zobrali so servisu aj na slovensku. ja by som to dal kuknut nejakemu majstrovi. ak je tam puknuta elektronka opravi to za 10 minut a takto budes cakat dlho.

presne o to mi ide.. keby to dokazal niekto kuknut bez toho aby som stratil narok na reklamaciu potom, tak by to bolo super..  len btw. ak som to kupil cez musiccenter.cz mozem vyuzit zastupenie ktore tu ma Lidl music a poriesit to aj cez nich?
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #12 kedy: 26. August , 2008, 20:39:02 »

presne o to mi ide.. keby to dokazal niekto kuknut bez toho aby som stratil narok na reklamaciu potom, tak by to bolo super..  len btw. ak som to kupil cez musiccenter.cz mozem vyuzit zastupenie ktore tu ma Lidl music a poriesit to aj cez nich?

spytaj sa spyrosa ten sa v tom vyzna najlepsie
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 26. August , 2008, 20:40:14 »

presne tak.. asi mas pravdu.. napisem im mail ze nech si po to dojdu..

Inak mne teraz dosiel iny fotostativ ako som objednal, do hodiny velkoobchod uznal chybu a na jeho naklady mi posiela spravny, ale v tomto pripade mam tazke pochybnosti, ze si po to pridu z ineho statu... kamarati maju "super" skusenosti s pixmaniou... ty si zisti postovne a vahu (hlavy su tazke a este ked tam priplatis poistku a nalepku pozor sklo...) do Ciech, ked im to budes posielat na vlastne naklady, mozno ta osobna navsteva vyjde lacnejsie.

PS: Lampa je spotreby tovar IMHO.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #14 kedy: 26. August , 2008, 20:41:31 »

musiccenter.cz alebo inak audiotek maju zastupenie aj na slovensku, navyse su seriozni, zavolaj im, povedz co sa stalo a urcite sa dohodnete
Zaznamenané

stoka!
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.