Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 23:46:16
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: problem s peavey 6505+  (Prečítané 15256 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #105 kedy: 17. September , 2008, 21:31:35 »

skus napisat na forum na peavey.com...oni mali customer support na super urovni..aspon teda par rokov dozadu mali, ked som to este sledoval...aj ked neviem ako maju poriesenu Europu. Ale za pokus hadam stoji. :)

 v Europe sa vsetko riesi cez distributorov mam taky dojem.. cize sa mozem akurat tak obratit na dodavatela a zjebat ho.. ked nad tym uvazujem, anisa mi to tam nechce posielat na servis do tych Ciech. akurat to pojde nejakou zasranou UPSkou a dojde to v este horsom stave ako predtym. Vsadim opat na zrucnost nasich domacich majstrov-opravarov
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #106 kedy: 17. September , 2008, 21:32:36 »

Hmm... a to si chcem kupit JSX od nich  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Snad to bude dobre...  ha ha ha

 Zdravíčko

jasne akurat som si dnes robil  prdel ze len sa musis naucit stihat medzi tym ako hras sestnastiny vymienat poistku a bude to ok..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #107 kedy: 17. September , 2008, 21:34:59 »

Branko ak mas Traxis bud taky laskyplny a vyser sa na JSX.. kupi si k tomu 2:90 od Mesa a si tak vybaveny ze pomoc dovidenia.. plus nejaky recto cab nech ti rit natrhne aspon a je to :D .. lol ze JSX.. ach jaj..
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #108 kedy: 17. September , 2008, 21:36:38 »

jasne akurat som si dnes robil  prdel ze len sa musis naucit stihat medzi tym ako hras sestnastiny vymienat poistku a bude to ok..
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Ale stava sa to, co sa stalo tebe... Ved kolko Gibsnov a podobnych drahotin doslo v hroznom stave... popukane laky, atd.. a takisto je to aj s aparatmi.Je to predsa technika, hoci ako si spominal, ze vyzeralo to, ako keby do toho uz niekto rypal... Diky za info... to si hned skontrolujem uz v predajni, ci je vsetko OK.  Na zdravie!    Ale skoda, ze sa toto stalo prave Peavey... keby ze to bol "dnesny" marshall... tak neviem no... predsa to Peavey co mas, je vyrabane v USA, vsak? Lebo JSX je Made in USA.    Zdravíčko
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #109 kedy: 17. September , 2008, 21:37:39 »

v Europe sa vsetko riesi cez distributorov mam taky dojem.. cize sa mozem akurat tak obratit na dodavatela a zjebat ho.. ked nad tym uvazujem, anisa mi to tam nechce posielat na servis do tych Ciech. akurat to pojde nejakou zasranou UPSkou a dojde to v este horsom stave ako predtym. Vsadim opat na zrucnost nasich domacich majstrov-opravarov

Ak to je klasika cez distributerov, tak to potom dost tazko z centraly spatne stopovat..ale aspon ako forma feedbacku by to pre nich mohlo mat hodnotu, lebo pochybujem, ze by z toho mali radost v centrale ze sa taketo nepodarky predavaju....len pozeram, ze fora maju akurat dole, ze vraj upgrade softu :D

Inak klasicky problem s americkymi firmami...v USA to moze byt genialne ustretova firma, ze sa ti aj pod nohy hodia pri comkolvek, ale zastupenie v EU, co je casto nejaka 3. osoba je najvacsie peklo...
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #110 kedy: 17. September , 2008, 21:44:32 »

tak tak made in US of A :D .. ale to by som nebral ako indikator kvality zas.. ak su vsetky casti vyrobene v Cina a len sa to tam zlozi tak kde je pravda? mojim jedinym zadostucinenim je, ze som tuto informaciu o stave pri kupovani predal dalej.. amp sa da dokopy aj keby neviem co.. na vsetko su tu predsa peniaze.. vsakze...
« Posledná zmena: 17. September , 2008, 21:50:12 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #111 kedy: 17. September , 2008, 21:46:42 »

inak neverili by ste aky je teraz ten amp tichy.. :D sry nedalo mi
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #112 kedy: 17. September , 2008, 21:46:48 »

Inak klasicky problem s americkymi firmami...v USA to moze byt genialne ustretova firma, ze sa ti aj pod nohy hodia pri comkolvek, ale zastupenie v EU, co je casto nejaka 3. osoba je najvacsie peklo...

Mas konretne zle skusenosti so zastupenim?

Neskromne by som povedal, ze Peavey tu ma na rodnej hrudi, co sa tyka internetu super podporu. Neviem, co konkretne by si chcel viac, resp. kto ti tu ma vacsiu net support :-D

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #113 kedy: 17. September , 2008, 21:47:41 »

tak tak made in US of A :D .. ale to by som nebral ako indikator kvality zas.. ak su vsetky casti vyrobene v Cina a len sa to tam zlozi tak kde je pravda? mojim jedinym zadostucinenim je, ze som tuto informaciu o stave pri kupovani predal dalej.. amp sa da dokopy aj keby neviem co.. na vsetko su tu predsa peniaze.. vsakze... ach jaj

Neviem kto to na fore povedal..... ze Od kedy su peniaze, tak sa nedakuje :DDD myslim, ze v teme ako postavit pedalboard  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Ale vazne diky za info... Ked sa stretneme, tak musim sa ti podakovat pivkom  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #114 kedy: 17. September , 2008, 21:48:32 »

inak neverili by ste aky je teraz ten amp tichy.. :D sry nedalo mi

Boji sa sráč jeden  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Len mu daj...  Na zdravie!
« Posledná zmena: 17. September , 2008, 21:49:46 od Branko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #115 kedy: 17. September , 2008, 21:51:00 »

zacinam rozmyslat ze v USA tento tyzden krachlo Amslico AIG mozno preto mi vyhazduje furt poistku
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #116 kedy: 17. September , 2008, 21:51:37 »

Mas konretne zle skusenosti so zastupenim?

Neskromne by som povedal, ze Peavey tu ma na rodnej hrudi, co sa tyka internetu super podporu. Neviem, co konkretne by si chcel viac, resp. kto ti tu ma vacsiu net support :-D



Nehovoril som konkretne, ale vseobecne. Osobnu skusenost mam len s fy Eden z pred par rokov. V USA ochotne pomahali obcanom, mna ako Europana odkazali na zastupenie v okolitych krajinach, ktorych moj problem pochopitelne nemal dovod zaujimat...objednat a zacashovat celu predrazenu suciastku si mozem hocikedy a od hocikadial, to za customer support ale nepovazujem.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.