Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 06:24:13
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: problem s peavey 6505+  (Prečítané 15257 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #15 kedy: 26. August , 2008, 20:42:00 »

Si píš!!! Každým zásahom mimo dealera, resp jeho autorizovaného servisu strácaš záruku Si píš!!! FF by to spravil za dve minuty, ale co ak sa ukaze, ze tam blbne nieco ine, coho dosledok je ta lampy ?

ved prave preto si to hadam kupoval ako nove...to si si mohol kupit jazdene a hned to nechat prelampovat...alebo kupit BUGERU, to mas to iste za polovicu...
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #16 kedy: 26. August , 2008, 20:43:33 »

Si píš!!! Každým zásahom mimo dealera, resp jeho autorizovaného servisu strácaš záruku Si píš!!! FF by to spravil za dve minuty, ale co ak sa ukaze, ze tam blbne nieco ine, coho dosledok je ta lampy ?

ved prave preto si to hadam kupoval ako nove...to si si mohol kupit jazdene a hned to nechat prelampovat...alebo kupit BUGERU, to mas to iste za polovicu...

bugera je to iste len to ma zrkadlovo otoceny predny panel aby to nebola kopia 1:1
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 26. August , 2008, 20:43:55 »

Inak mne teraz dosiel iny fotostativ ako som objednal, do hodiny velkoobchod uznal chybu a na jeho naklady mi posiela spravny, ale v tomto pripade mam tazke pochybnosti, ze si po to pridu z ineho statu... kamarati maju "super" skusenosti s pixmaniou... ty si zisti postovne a vahu (hlavy su tazke a este ked tam priplatis poistku a nalepku pozor sklo...) do Ciech, ked im to budes posielat na vlastne naklady, mozno ta osobna navsteva vyjde lacnejsie.

PS: Lampa je spotreby tovar IMHO.


presne.. netusim ci ide o lampu.. asi im teda napisem ze ake mam moznosti, lebo myslim ,ze by pre to mohli dojst ak sa clovek ozve do nejakej kratkej lehoty od doby dodania..  tak snad to pojde ako po masle.. ak bude ale chalan cakat dalsie mesiac na tu hlavu tak nie ze jeho jebne.. mna jebne lebo to riesim uz dost dlho :D dpc. . ze som sa dal na to nahovorit.. :D
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 26. August , 2008, 20:44:50 »

spytaj sa spyrosa ten sa v tom vyzna najlepsie

Ak to chce reklamovat, musi to poslat svojmu predajcovi a oni to poslu "nam" ako autorizovanemu servisu (nemoze to rovno nam poslat, lebo to musi riesit cez svojho predajcu kvoli zaruke). Ak tam servisny technik objavi co len naznak neautorizovaneho zasahu, tak zaruka samozrejme pada a ten technik sa vyzna = robi tieto veci vyse 10 rokov pre Peavey, nespadol z visne.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #19 kedy: 26. August , 2008, 20:45:26 »

kaolko, skusal si len tak ocami skontrolovat lampy ? ci neni geter biely, alebo ci neni vidiltelne prasknuta.

a taka otazka, strata zaruku, sa straca aj ked otvori ten amp za ucelom vymenit lampy ? niaka blbost nie ? ja by som s nimi aspon skusil pohybat, ci nemaju len zly kontakt.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 26. August , 2008, 20:46:01 »

Si píš!!! Každým zásahom mimo dealera, resp jeho autorizovaného servisu strácaš záruku Si píš!!! FF by to spravil za dve minuty, ale co ak sa ukaze, ze tam blbne nieco ine, coho dosledok je ta lampy ?

ved prave preto si to hadam kupoval ako nove...to si si mohol kupit jazdene a hned to nechat prelampovat...alebo kupit BUGERU, to mas to iste za polovicu...

prave tomu sa chcem vyhnut.. takze mi asi nic ine neostava.. len som bol zvedavy ci niekto nevie takpovediac neinvazivnou metodou zistit kde je pes zakopany.. to s tou bugerou k tomu sa asi ani nevyjadrim.. :D
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 26. August , 2008, 20:46:58 »

a taka otazka, strata zaruku, sa straca aj ked otvori ten amp za ucelom vymenit lampy ? niaka blbost nie ? ja by som s nimi aspon skusil pohybat, ci nemaju len zly kontakt.

Aj vymena lamp moze byt proces pre niekoho... precitaj si tu viacdielne romany na temu bias etc...

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #22 kedy: 26. August , 2008, 20:47:09 »

Ak to chce reklamovat, musi to poslat svojmu predajcovi a oni to poslu "nam" ako autorizovanemu servisu (nemoze to rovno nam poslat, lebo to musi riesit cez svojho predajcu kvoli zaruke). Ak tam servisny technik objavi co len naznak neautorizovaneho zasahu, tak zaruka samozrejme pada a ten technik sa vyzna = robi tieto veci vyse 10 rokov pre Peavey, nespadol z visne.

jop dobre vediet.. poriesim to teda cez nich.. Žmurk vdaka moc za pomoc..
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #23 kedy: 26. August , 2008, 20:47:15 »

tam su lampy okrem koncovych tienene neni vidiet
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 26. August , 2008, 20:48:10 »

kaolko, skusal si len tak ocami skontrolovat lampy ? ci neni geter biely, alebo ci neni vidiltelne prasknuta.

a taka otazka, strata zaruku, sa straca aj ked otvori ten amp za ucelom vymenit lampy ? niaka blbost nie ? ja by som s nimi aspon skusil pohybat, ci nemaju len zly kontakt.

pozeral som.. aj som chcel ze otvorim ten zadny gril nech sa lepsie pozriem ale  nakoniec som si povedal ze jeb.at na to uz mam toho dost... geter nebol zafarbeny, vyzeralo to laickym okom ze zhavia normalne.. prasknutie som si nevdimol ale to by chcelo blizsie preskumat asi.. :)
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 26. August , 2008, 20:48:22 »

Karol, to je fakt naprd ze jeden z tych zosikov vam prisiel takyto .. Viem ze ste sa na to tesili.
Ako si ty s tym zatial spokojny?
Inak nasiel som uz aj spravnu (aspon dufam) schemu na ten kabel aby si mohol prepinat kanal na hlave rovno z G-system alebo G-major.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #26 kedy: 26. August , 2008, 20:48:51 »

tam su lampy okrem koncovych tienene neni vidiet

jj je tam vidno len tie 6L6tky..tie preampove su skryte..
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #27 kedy: 26. August , 2008, 20:50:47 »

a zaruka sa vztahuje aj na to ked ti prdne lampa Huh! tu si musis sam vymenit nie ? takze zadny kryt sa moze dat dole.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #28 kedy: 26. August , 2008, 20:53:38 »

Karol, to je fakt naprd ze jeden z tych zosikov vam prisiel takyto .. Viem ze ste sa na to tesili.
Ako si ty s tym zatial spokojny?
Inak nasiel som uz aj spravnu (aspon dufam) schemu na ten kabel aby si mohol prepinat kanal na hlave rovno z G-system alebo G-major.

vies co ta jedna halva co som skusal dnes prakticky cele poobedie ktora hrala ok je uplne super. Som uz teraz viac nez spokojny. S tym Gmajorom je to super ale az teraz si uvedomujem ako fakt ze velmi vela zerie toho signalu. Je to dost znatelne pocut.. povedzme ze niekto by to nazval ze to dost ampu uberie z charakteru, mne to prislo ze to skor uhladilo trochu zvuk a dalo ten gain pod kontrolu. To prepojenie a ostatne sme riesili cez ICQ s misom-kolom takze viem o sposobe ako sa to bude dat zrealizovat aby to fungovalo.. tiez som pozeral aj este dalsiu moznost objednat od axess amp switcher aj s kablom priamo na 6505+ za cca 200 dolacov len problem ze by sa to predrazilo viac nez dvojnasobne za UPSku a clo, dph a pod. So vsetkym pocinajuc zvukom, nastaveniami gmajora aj ostatnymi vecami sa budem musiet znova lepsie pohrat.. uz teraz som viac nez nadseny.. skoda len tej druhej no..
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 26. August , 2008, 20:55:36 »

vies co ta jedna halva co som skusal dnes prakticky cele poobedie ktora hrala ok je uplne super. Som uz teraz viac nez spokojny. S tym Gmajorom je to super ale az teraz si uvedomujem ako fakt ze velmi vela zerie toho signalu. Je to dost znatelne pocut.. povedzme ze niekto by to nazval ze to dost ampu uberie z charakteru, mne to prislo ze to skor uhladilo trochu zvuk a dalo ten gain pod kontrolu. To prepojenie a ostatne sme riesili cez ICQ s misom-kolom takze viem o sposobe ako sa to bude dat zrealizovat aby to fungovalo.. tiez som pozeral aj este dalsiu moznost objednat od axess amp switcher aj s kablom priamo na 6505+ za cca 200 dolacov len problem ze by sa to predrazilo viac nez dvojnasobne za UPSku a clo, dph a pod. So vsetkym pocinajuc zvukom, nastaveniami gmajora aj ostatnymi vecami sa budem musiet znova lepsie pohrat.. uz teraz som viac nez nadseny.. skoda len tej druhej no..

S Misom sme to tiez riesili, ja to zatial budem mat cez ten kabel, ale objednavam ten AmpGizmo, tak ked budes mat Axess, tak mozme porovnat.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 22 otázok.