Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 21:33:04
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: problem s peavey 6505+  (Prečítané 15254 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #90 kedy: 27. August , 2008, 17:32:12 »

mozu byt ukryte pod nejakou spolocnou mriezkou ci co, ale ta by snad mala ist lahko sundat. to ako fakt Peavey robi hlavu, pri ktorej sa neda dostat k lampam bez toho, aby som musel vytrhat sasi z kysne ?
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #91 kedy: 27. August , 2008, 17:36:09 »

ja si to tiez tak predstavujem, ze to musi ist. je blbost aby sa vymenou lamp stratila zaruka.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #92 kedy: 27. August , 2008, 18:00:58 »

ten plech na malych lampach tipujem na tieniace valceky  :)
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #93 kedy: 27. August , 2008, 18:23:55 »

ten plech na malych lampach tipujem na tieniace valceky  :)
Ak je to tak isto ako na 5150,tak preampovky sú v šasi pod takým krycím deklom plechovým.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #94 kedy: 27. August , 2008, 18:29:23 »

Ak je to tak isto ako na 5150,tak preampovky sú v šasi pod takým krycím deklom plechovým.

vyzera to tak, aspon co som aj fotky na nete pozeral ...
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #95 kedy: 27. August , 2008, 18:37:25 »

a predpokladam, ze ten sa da rucne odnat, lebo je nalahko prisrobovany dvoma srobami s velkou hlavou ? ci ako by mal byt prichyteny ?
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #96 kedy: 27. August , 2008, 18:38:36 »

a predpokladam, ze ten sa da rucne odnat, lebo je nalahko prisrobovany dvoma srobami s velkou hlavou ? ci ako by mal byt prichyteny ?
Tak to bolo myslím.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #97 kedy: 27. August , 2008, 18:42:04 »

ved ale ked tuna kaolko sa do toho boji kuknut. pokial neni na zadnom panely nejaka ochranna nalepka, alebo nieco podobne, tak to odsrobuj, ved kto na to potom pride. ked to budes mat dole, tak to iste sprav aj s tym plechom na sasi a uvidis.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #98 kedy: 17. September , 2008, 21:08:08 »

Prijemny podvecer vam prajem. Touto cestou sa chcem s vami podelit o par postrehov, ktore si nemozem odpustit, pretoze som momentalne mierne rozcarovany a neda mi to dnes asi spat. Na zaciatku jula sme s kamaratom objednali 2 ks hlav peavey 6505+ (dalej uz len tzv. c.1 a c.2) za tzv. vyhodnu cenovu ponuku. Hlavy dorazili v polke augusta a ak mam byt uprimny ani ja, ani kamarat sme si na nich nestihli ani len Cdur zahrat a uz sa vyskytli problemy. c.1 hralo v poriadku. c.2 od zaciatku nebolo pojazdne. Na podnet jedneho z uzivatelov som kontaktoval p. Kovaca, ktoremu touto cestou dakujem za pomoc pri spojazdneni c.2. Na hlave neboli ochranne plomby cize sa dalo nahliadnut dovnutra bez problemov so stratou zaruky. Ten dal c.2 do poriadku so slovami - od vyroby zle, zaoxidovany konektor na patici jednej lampy (co vraj mozno vidat na starych aparatoch bezne..opakujem kupovali sme 'fungl nove aparaty'), prepaleny nejaky spoj, neskutocne zle sparovane koncove lampy a tzv studeny bias cize za 30 litrov dobra kupa. c.2 bolo od minuleho tyzdna konecne pojazdne. prejdeme k c.1, od zaciatku nezavadna hlava, hral som na nej par hodin. Brazdil som nejake tie fora v zahranici kde chalani spominali vymenit V1 preampovu lampu za 12AX7 Tung Sol za ucelom zlepsenia zvuku a znizenia sumu. To som aj urobil kedze som chcel vyskusat ci to bude fakt taka zmena (znizenie sumu, lepsi zvuk). Tak som vyuzil prilezitos, ktora sa naskytla a  vybral sa s uzivatelom Inferno za Vallom, ktory mu mal nastavit bias, spolu aj s mojou c.1 ved reku aspon to nebudem robit sam ked sa do toho vobec nevyznam. Vallovi taktiez dakujem za ustretovost a sviznu vymenu danej lapmy. Prisiel som do skusobne, zapol som c.1 a mrdla poistka v hlave. OK vravim si, moze sa stat. Kamarat mi nakupil do zasoby 3ks rezervnych poistiek podla mnou poskytnuteho popisu a reku ze dnes ju vymenim. Dosiel som, vymenil som a mohol som ist hned aj domov. Poistka rupla znova a to rovnakym sposobom ako prvykrat. To znamena zapol som amp v rezime stand-by a ked som ho prepol na aktivny rezim ozvalo sa hlasite puk a skapal zas. Aby som bol presny pozuivam prepetovu ochranu Samson PowerBrite cize ta by sa vyhodila skor nez halva kebyze je problemso sietou. Otvoril som este zadny panel pre istotu ze mozno su nejake koncove lampy uvolnene, ze ich skusim dotlacit a rovno som si porobil aj par fotiek. Taky ten medeny plat pod trafom je uplne doskrabany od srobovaka od 'profesionalnej' manipulacie tych co to davali dokopy (co ak nam nahodou predali uz predtym reklamovane ampy nahodou, vsakze?) . Taktiez su nastrbene kabliky veduce k trafu (priblizne ako ked chovate doma potkana). Tie kabliky som si vsimol uz ked som to vybral z krabice, domnieval som sa ale, ze ide len o divny lom svetla kedze je to tam na prvy pohlad zle vidiet. Cize jedine co mi ostava je asi fakt znova skontaktovat p. Kovaca, ktory si bude mysliet ze ma tzv. strange deja vu , dufam, ze sa mu nevyhodi zo mna alergia. A tymto som asi povedal vsetko co som chcel. O a este aby som nezabudol - kupovane bolo cez musiccenter.cz (ale zrejme je to dnes uplne jedno)
« Posledná zmena: 17. September , 2008, 21:15:34 od kaolko » Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #99 kedy: 17. September , 2008, 21:20:17 »

podla toho popisu by som povedal, ze to zrejme neboli "fungl" nove kusky....ak sa pamatam dobre, spyros spominal, ze je velky nedostatok tychto aparatov, tak bohvie ci to neboli nejake "opravene" reklamacie alebo minimalne "refurbish"...v kazdom pripade ale nechapem, ako to mohlo byt predane ako nove aparaty za plnu cenu..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #100 kedy: 17. September , 2008, 21:25:07 »

pochybujem ze by predajca pri neskorsej konforntacii priznal, ze su to ako spominas refurbish alebo uz opravovane zalezitosti.. myslim, ze asi ani nie je sposob ako to dokazat.. ako, vizualne sa javia byt uplne nove tie aparaty.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #101 kedy: 17. September , 2008, 21:26:40 »

no pekne... dufam, ze si im poslal pekny mail - viem je to nahovno, ale mozno sa Ti ulavi.
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #102 kedy: 17. September , 2008, 21:28:50 »

pochybujem ze by predajca pri neskorsej konforntacii priznal, ze su to ako spominas refurbish alebo uz opravovane zalezitosti.. myslim, ze asi ani nie je sposob ako to dokazat.. ako, vizualne sa javia byt uplne nove tie aparaty.

skus napisat na forum na peavey.com...oni mali customer support na super urovni..aspon teda par rokov dozadu mali, ked som to este sledoval...aj ked neviem ako maju poriesenu Europu. Ale za pokus hadam stoji. :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #103 kedy: 17. September , 2008, 21:29:12 »

no pekne... dufam, ze si im poslal pekny mail - viem je to nahovno, ale mozno sa Ti ulavi.

no ani nahodou este som im nic neposlal.. ale spravim tak zajtra z prace.. aspon budu kukat ked tam uvidia firemnu hlavicku :D:D:D
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #104 kedy: 17. September , 2008, 21:30:27 »

Hmm... a to si chcem kupit JSX od nich  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Snad to bude dobre...  ha ha ha

 Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.