Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Apríl , 2024, 05:46:14
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Semish - Rack a pedalboard  (Prečítané 7740 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« kedy: 02. September , 2008, 20:45:43 »

Tak som sa konecne odhodlal k tomu aby som nakabloval novy rack a snad sa dostanem aj k pedalboardu.
V racku je odhora : Furman Power conditioner Power factor Pro R E, Peterson StroboRack ladicka, AKG WMS 400 vysielacka, vedla nej pride este Midi switcher AmpGizmo, G-system (teda len jeho "mozog" GFX01) a 4U zasuvka na kable, stojany a podobne blbosti. Pedalboard je zatial "work in progress" , spekulujem co do neho vsetko narvat, necham si odporucit nejake zaujimave pedale (uvazujem o EHX POG). Ak by niekoho zaujimalo ako to je vzadu nakablovane (su tam aj este nejake pedale), mozem to nejako popisat, je to uz celkom ze dost zlozite :).


* IMG_1766small.jpg (108.43 KB, 1024x768 - prehliadnuté 949 krát.)

* IMG_1769small.jpg (90.55 KB, 1024x768 - prehliadnuté 961 krát.)
« Posledná zmena: 05. November , 2008, 09:55:09 od Pitu » Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #1 kedy: 02. September , 2008, 20:48:52 »

Majú zmysel tie ostatné pedále keď tam máš G-system  Popiskujem si ??
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 02. September , 2008, 20:50:08 »

pekna elektraren!
ked budem velky, tak budem mat aj ja podobne uchylarium, akurat neviem na co mi bude a co tam nastrkam, ale image to bude drsny a pedalbord bude od jaywalkera blikat ako raketoplan.
nech sluzi a vela sil k dalsej kablovacke  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 02. September , 2008, 20:55:26 »

Majú zmysel tie ostatné pedále keď tam máš G-system  Popiskujem si ??

Jasne ze maju zmysel, G-system je sice dobra vec, ale zasa vsetko to nevie. Taky wah alebo whammy chcem mat normalne a nie nejaku pseudonahradu cez expression pedal ku G-system. A urcite je mnozstvo zaujimavych pedalov ktore by sa dali este pouzit. Vzadu v racku mam este TC electronics VPD1, Rocktron HUSH, BBE SonicStomp a asi tam dam aj tel LoFi filter od Ibanez.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #4 kedy: 02. September , 2008, 20:59:22 »

chodim aj po zahranicnych forach ale taketo vychytavky ma malokto ....  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 02. September , 2008, 21:00:40 »

chodim aj po zahranicnych forach ale taketo vychytavky ma malokto ....  Na zdravie!

:), este sa tak na tom naucit hrat a uz to bude ...  Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #6 kedy: 02. September , 2008, 21:06:42 »

:), este sa tak na tom naucit hrat a uz to bude ...  Na zdravie!
´
mas na haku. ked si ty spokojny a naplna ta to...keby mali mat ludia aparaty a gitary zarovno s urovnou hrania, tak by sa gates chodil ucit o biznise do jolany.
Zaznamenané

o-yep sro
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #7 kedy: 02. September , 2008, 21:07:48 »

trosku OT: semish, ta gitara polozena na tom racku neni Ibanez SZ520QM ? alebo nejake PRS ? neni z foto dobre vidno :) ale podla potakov by som tipoval, ze to bude ta Ibanez  :)
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 02. September , 2008, 21:20:42 »

trosku OT: semish, ta gitara polozena na tom racku neni Ibanez SZ520QM ? alebo nejake PRS ? neni z foto dobre vidno :) ale podla potakov by som tipoval, ze to bude ta Ibanez  :)

Je to ten Ibanez :), dobry postreh.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #9 kedy: 02. September , 2008, 21:21:50 »

aj ja mam tu gitaru, tazke preto mi to hned tak udrelo do oci :)
« Posledná zmena: 02. September , 2008, 21:22:37 od mario bross » Zaznamenané

killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 02. September , 2008, 23:24:47 »

ooo nadhera Mato :)
radost si dupnut Beeee
ten amp gizmo budes mat na to, aby si nemusel mat amp footswitch, ale len midi kontroler, ak som to spravne pochopil? (a ak ne, tak by si ma zasvatil? Beeee ) Zdravíčko
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 02. September , 2008, 23:26:32 »

ooo nadhera Mato :)
radost si dupnut Beeee
ten amp gizmo budes mat na to, aby si nemusel mat amp footswitch, ale len midi kontroler, ak som to spravne pochopil? (a ak ne, tak by si ma zasvatil? Beeee ) Zdravíčko

Presne tak, AmpGizmo bude sluzit na prepinanie kanalov priamo z presetov v G-system (aspon teda dufam ze to bude fungovat :) ) a bude to univerzalne v tom ze mozem pouzit lubovolny aparat (vymenim len kabel z AmpGizmo do zosilovaca).
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #12 kedy: 03. September , 2008, 08:12:17 »

semish, ako funguje ten peterson stroborack tuner? vidim ze tam mas napis Rumburax, ked som si pozeral na nete tie ladicky, tak maju cisty displej - mozes si tam nahodit co chces a to ti potom svieti podla naladenia, alebo ako to je?
« Posledná zmena: 03. September , 2008, 08:20:47 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #13 kedy: 03. September , 2008, 08:19:03 »

Jasne ze maju zmysel, G-system je sice dobra vec, ale zasa vsetko to nevie. Taky wah alebo whammy chcem mat normalne a nie nejaku pseudonahradu cez expression pedal ku G-system. A urcite je mnozstvo zaujimavych pedalov ktore by sa dali este pouzit. Vzadu v racku mam este TC electronics VPD1, Rocktron HUSH, BBE SonicStomp a asi tam dam aj tel LoFi filter od Ibanez.

No jo ... chááápem  :) .
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 03. September , 2008, 08:19:59 »

semish, ako funguje ten peterson stroborack tuner? vidim ze tam mas napis Rumburax, ked som si pozeral na nete tie ladicky, tak maju cisty displej - mozes si tam nahodit co chces a to ti potom svieti podla naladenia, alebo ako to je?

Funguje to tak, ze ked neladis, tak tam moze byt bud myslim prazdny display, potom taky ich nejaky "screensaver" s logom, moze tam svietit nazov presetu, pripadne tam moze bud behat dokola vlastny napis , alebo moze aj blikat :). Proste vianocny stromcek  ha ha ha
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 22 otázok.