Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 14:29:42
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tomgunny: Nechapem....  (Prečítané 20345 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #120 kedy: 12. September , 2008, 15:23:14 »

dobra gitarova tema....
Zaznamenané

Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #121 kedy: 12. September , 2008, 15:24:13 »

dobra gitarova tema....

Prečo admin nepovolil debatu o tom aké katolícke kapely súúú? prečo mi proste zrušil tému?Huh!
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #122 kedy: 12. September , 2008, 15:26:26 »

preco sa to pytas mna?Huh!Huh!Huh!Huh!Huh!Huh!Huh!Huh!Huh!?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #123 kedy: 12. September , 2008, 15:26:52 »

Prečo admin nepovolil debatu o tom aké katolícke kapely súúú? prečo mi proste zrušil tému?Huh!
lebo by sa to skoncilo tak, ako sa to tu ochvilu skonci - nadavanim a urazanim  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #124 kedy: 12. September , 2008, 15:28:36 »

admin je vedma? Bavím sa skvele

a ked fanatici uražaju, tak to je OK....... admin ozvi sa mi..... toto nebolo féééééééééééééér
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #125 kedy: 12. September , 2008, 15:29:24 »

... vata vata vata ...  poriadnu recenziu sem už pekne dlho nikto nedal (okrem chronickych nadšencov ala rastis)  ...   pubertálny jedinci a podobné životom ošlahané typy metafyzických filozofov tu riešia otázky existencie omnipotentnej entity a jej potomstva a smerovaní nasledovníkov jednej z možných odpovedí ....

... vyserte sa už na to  a postujte radšej vyčerpávajúce opisy svojho gearu,  reči typu  .. "môj Marshal MG hrá dobre" sa lahšie trávia ako takéto dišputy.

 Zdravíčko
« Posledná zmena: 12. September , 2008, 15:33:15 od yngsteen » Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #126 kedy: 12. September , 2008, 15:32:17 »

Aka hudba sa hrava v pekle?
heavy metal?
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #127 kedy: 12. September , 2008, 15:32:44 »

Aka hudba sa hrava v pekle?
heavy metal?

Michal David.
Zaznamenané
Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #128 kedy: 12. September , 2008, 15:35:26 »

toto bolo na mna? Je mi do plaču

si admin???
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #129 kedy: 12. September , 2008, 15:37:21 »

Michal David.
myslim, ze ani v pekle nemoze byt az tak zle, aby sa tam hral Michal David  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #130 kedy: 12. September , 2008, 15:37:57 »

Michal David.

V pekle sa hraje všetko čo nemá formu ako SK gospel........

Sloha: Milujem
           Milujem
           Mulijem

Ref:      Ježiša
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #131 kedy: 12. September , 2008, 15:52:00 »

ak by som si mal vybrat ku ktorej cirkvi sa hlasit tak jednoznacne mormoni.. oni aspon maju mnohozenstvo :D ale ne.. vcelku sa nam to tu rozdebatilo.. na margo Boh ano/ nie.. Boha si ludia vymysleli a predstavuje vsetko to, co este veda zatial nedokaze popisat.. hovorim o bohu nie o cirkvi (taka katolicka cirkev bola a bude len paka na vyberanie penazi a trtkanie maloletych chlapcov pod zasterkou celibatu aneb ked uz nemozem zeny, dovolte mi aspon male decka).. ak aj boh je uz davno ho muselo jebnut zo vsetkeho alebo svoju pozornost upriamil niekam inam.. napr na otazku ci John Petrucci naozaj momentalne tajne skusa novu Mark 5 alebo ci je to len 'gossip'.. 
Zaznamenané

Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #132 kedy: 12. September , 2008, 15:53:22 »

ak by som si mal vybrat ku ktorej cirkvi sa hlasit tak jednoznacne mormoni.. oni aspon maju mnohozenstvo :D ale ne.. vcelku sa nam to tu rozdebatilo.. na margo Boh ano/ nie.. Boha si ludia vymysleli a predstavuje vsetko to, co este veda zatial nedokaze popisat.. hovorim o bohu nie o cirkvi (taka katolicka cirkev bola a bude len paka na vyberanie penazi a trtkanie maloletych chlapcov pod zasterkou celibatu aneb ked uz nemozem zeny, dovolte mi aspon male decka).. ak aj boh je uz davno ho muselo jebnut zo vsetkeho alebo svoju pozornost upriamil niekam inam.. napr na otazku ci John Petrucci naozaj momentalne tajne skusa novu Mark 5 alebo ci je to len 'gossip'.. 

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele   No to by aj mna zaujímalo, či už ju skúša...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #133 kedy: 12. September , 2008, 15:58:20 »

toto je mrte haluzovo napisane ale je to kruta pravda Zdravíčko a strasne s tebou suhlasim Na zdravie!...vezmes si ma? Bavím sa skvele

to by nefungovalo.. vztahy cez IPcku nefunguju :D
Zaznamenané

Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #134 kedy: 12. September , 2008, 15:58:41 »

Ja som bol kedysi viac veriaci.... kedysi som sa volal Kresťanom, ale dnes už niektoré hriechy neľutujem... ale v Boha verím... neverím však kresťanskej cirkvi... moj kamoš ma na toto perfektnú hlášku


Boh existuje, Ježiš bol dobrý, ale jeho nastupcovia sú tuční a nenormálni...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 22 otázok.