Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
30. September , 2024, 16:35:50
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aktualizácie XP  (Prečítané 14456 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
Alfonz2
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 337


...


WWW
« kedy: 14. September , 2008, 10:29:44 »

takže, na počítač sa mi stiahla nevedomky aktualizácia pre Windows XP Service Pack 3 a furt sa mi núka aby som si ju nainštaloval...
lenže ja ju  nescem nainštalovať pretože obsahuje program Genuine Advantage.

Neviete či sa dá nenainštalovaná aktualizácia nejako vymazať  z počítača ?
Zaznamenané

katocaster, Zdenek Vavruša strat, Dowina DE111 LE --> JTamps 808 screamer, TC Nova repeater, TC Polytune, Cry baby --> Koch Studiotone
GUITAR CABLE SHOOTOUT - http://www.youtube.com/playlist?list=PL241AB3DB5E7B1074
Test tubescreamerov - http://youtu.be/h-ssot8PSRI
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #1 kedy: 14. September , 2008, 10:32:46 »

Aktualizacie sa myslim ukladaju do adresara windows. Byva tam kopec adresarov, ktore vzdy po aktualizacii mazem, lebo systemovy disk mam maly. Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #2 kedy: 14. September , 2008, 10:33:55 »

no to mas teda "problemy?  Bavím sa skvele

moznosti:

- legalny Windows
- zakazat automaticke aktualizacie
- cracknuty Windows, ktoremu nevadi Genuine Advantage

Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #3 kedy: 14. September , 2008, 10:35:03 »

Chod do systemovych nastaveni, obnovenie systemu a daj to o par dni dozadu. Budes to mat ako predtym..  Na zdravie!
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #4 kedy: 14. September , 2008, 10:37:39 »

a genuine sa neda odkliknut aby sa ti nenainstalovalo? vsak nezvolim expresnu instalaciu, ale vlastnu a tam zaklikam, ze co chcem a co nie...ci som len zle pochopil?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #5 kedy: 14. September , 2008, 10:38:55 »

a genuine sa neda odkliknut aby sa ti nenainstalovalo? vsak nezvolim expresnu instalaciu, ale vlastnu a tam zaklikam, ze co chcem a co nie...ci som len zle pochopil?

neda, ak chces aktualizovat, tak sa cez to nepreflusnes. ale jasne, ze sa da tvarit, ze mas OS legalne  Popiskujem si
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #6 kedy: 14. September , 2008, 10:41:52 »

neda, ak chces aktualizovat, tak sa cez to nepreflusnes. ale jasne, ze sa da tvarit, ze mas OS legalne  Popiskujem si
aha...jasne, uz som si spomenul ako to robim ja.. ked vidim, ze chce instalovat genuine, tak to jedoducho zrusim (to sa mi poplietlo s tym zakliknutim, ze to nechcem instalovat Bavím sa skvele )..este sa mi nikdy nestalo, ze by ma system viackrat obtazoval instalovanim tej istej aktualizacie
« Posledná zmena: 14. September , 2008, 10:42:29 od styrioci » Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #7 kedy: 14. September , 2008, 10:42:14 »

nainstaluj si genuine patch a potom si mozes kludne aj updatovat.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #8 kedy: 14. September , 2008, 10:44:10 »

aha...jasne, uz som si spomenul ako to robim ja.. ked vidim, ze chce instalovat genuine, tak to jedoducho zrusim (to sa mi poplietlo s tym zakliknutim, ze to nechcem instalovat Bavím sa skvele )..este sa mi nikdy nestalo, ze by ma system viackrat obtazoval instalovanim tej istej aktualizacie


no hej. lenze ked chces dalsie aktualizacie a bezpectnostne zaplaty, tak bez toho genuine sa nepohnes. a podla mna pokial mas komp normalne na nete, je dobtre mat aktualizovane Wins
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #9 kedy: 14. September , 2008, 10:45:26 »

tak bez toho genuine sa nepohnes.
si si isty?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #10 kedy: 14. September , 2008, 10:47:49 »

si si isty?

myslim, ze hej. tu vec skratka potrebujes, aby Ta vyhodnotila, ze si legalny a dovolila Ti aktualizovat. aleb sa mylim ?
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #11 kedy: 14. September , 2008, 10:49:41 »

myslim, ze hej. tu vec skratka potrebujes, aby Ta vyhodnotila, ze si legalny a dovolila Ti aktualizovat. aleb sa mylim ?

sak existuje patch exe spustis ho na kompe urobi ti z neho genuine a jedes dalej. co to rozoberate.....
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #12 kedy: 14. September , 2008, 10:51:06 »

sak existuje patch exe spustis ho na kompe urobi ti z neho genuine a jedes dalej. co to rozoberate.....

ja viem, ze sa s tym da vychcat. ale pisal som, ze ako to ma byt "naozaj"  Popiskujem si
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #13 kedy: 14. September , 2008, 10:52:17 »

myslim, ze hej. tu vec skratka potrebujes, aby Ta vyhodnotila, ze si legalny a dovolila Ti aktualizovat. aleb sa mylim ?
v podstate mas pravdu, len je tu taky detail - co ak si to nenainstalujes a ten soft nezisti, ze mas nelegalny win? v podstate ako prezumpcia nevinny - mas legalny soft pokial ti nedokazu opak, co sa nestane pokial si to nenainstalujes...teda aspon moja skusenost je taka - este som si nikdy ten genuine neinstaloval a aktualizacie taham stale.
ine je, ked si to nainstalujes a zisti sa opak..

a teraz ma semish roznesie v zuboch  ha ha ha (ale mam aj legalnu studentsku licencovanu verziu XP :) a visstu home, ktoru som dal prec radsej Beeee )
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #14 kedy: 14. September , 2008, 10:54:59 »

neviem, mozno som robil nieco zle, ale bez toho genuine som aktualizovat nedokazal.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.