Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. September , 2024, 12:33:29
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aktualizácie XP  (Prečítané 14396 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 24. September , 2008, 01:21:11 »

radsej neinstalovat ziadne aktualizacia, alebo najlepsie, nepouzivat Win   Bavím sa skvele

A co mam teda pouzivat? :) Mac OS? (zatial sa mi nechce kupovat ich HW, mozno casom nejaku G5 alebo co kupim, zatial nie), Linux? (chcem si obcas aj nejake hry zahrat, aj v ProToolsoch nieco nahrat ... a nie, WINE nechcem) , takze co je lepsie? Lebo stale som sa to nedozvedel, len na webe citam ze Windows radsej nie, daj si Linux a podobne, a ked som si nahodil Linux (mal som Mandrake, SuSe, Fedoru ...), tak mi ti zaryti linuxaci co ma tak presviedcali nevedeli ani z hlavy poradit ako zmenim rozlisenie obrazovky :).
Nie ze by som nejako vyzdvihoval Windows, to urcite nie, ale podla mna kazdy OS je tak dobry ako ho vie uzivatel pouzivat a tak bezpecny ako si ho vie odbornik zabezpecit.

Takze tieto pseudointelektualne a strasne moderne kecy o tom ze Windows nikdy neberiem ako argument.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 24. September , 2008, 06:06:44 »

Mne ten Winndovs tiež lezie občas na nervy. Minule po aktualizacii začalo všetko blbnut.A to nebolo prvy krat. /mam legal xp/ Takže už .......em na ich aktualizacie.
« Posledná zmena: 24. September , 2008, 17:58:03 od udry » Zaznamenané
xanderko
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #47 kedy: 24. September , 2008, 08:34:20 »

A co mam teda pouzivat? :) Mac OS? (zatial sa mi nechce kupovat ich HW, mozno casom nejaku G5 alebo co kupim, zatial nie), Linux? (chcem si obcas aj nejake hry zahrat, aj v ProToolsoch nieco nahrat ... a nie, WINE nechcem) , takze co je lepsie? Lebo stale som sa to nedozvedel, len na webe citam ze Windows radsej nie, daj si Linux a podobne, a ked som si nahodil Linux (mal som Mandrake, SuSe, Fedoru ...), tak mi ti zaryti linuxaci co ma tak presviedcali nevedeli ani z hlavy poradit ako zmenim rozlisenie obrazovky :).
Nie ze by som nejako vyzdvihoval Windows, to urcite nie, ale podla mna kazdy OS je tak dobry ako ho vie uzivatel pouzivat a tak bezpecny ako si ho vie odbornik zabezpecit.

Takze tieto pseudointelektualne a strasne moderne kecy o tom ze Windows nikdy neberiem ako argument.
ano v podstate suhlasim, mas pravdu a prave preto ze maloktory uzivatel dnes ovlada svoj OS na dostatocne urovni sa vsetci stazuju na tie WINs...osobne nemam problem s widlami..teda obcas, ale naozaj je to len v tom ako si ho nastavit...da sa z toho spravit aj celkom pouzitelny OS...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #48 kedy: 24. September , 2008, 12:56:37 »

ja uz od win2k cias tvrdim, ze je to absolutne normalny OS po kazdej stranke, XP detto, Visty neznam.
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #49 kedy: 24. September , 2008, 14:41:41 »

Osobne nemozem na XPcko nadavat. Jedine co ma vytaca su tie neskutocne stupidne chyby ako ked niekde necham kurzor a naskoci mi info o velkosti suboru. To je OK, ale problem je to, ze ked chcem vediet tu velkost tak to ani za boha neukaze. Vzdy iba ked ma to nezaujima. Iba taketo detaily mi vadia.

Kto nemieni hrat hry, tak win nemusi pouzivat. Beeee Mam orginal XP, uz SP3 a jedine co z aktualizacii zakazujem, je ten nastroj na odstranenie skodliveho softveru. Dva krat som ho nechal nainstalovat a potom mi nesli drivery usb od PODxt a ovladace k zvukovke. Bavím sa skvele
Zaznamenané

lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #50 kedy: 24. September , 2008, 17:24:04 »

Citácia
Visty neznam
Stastny clovek...  ha ha ha

No na XP staci malo - nepouzivat IE, nepustat kazdu blbost co dojde mailom, instalovat len co clovek potrebuje. Ja nemam antivir ani nic, a ked som si naposledy pustal, tak mi ani nic nenaslo. Samozrejme, ze ked clovek denne otvara doc a xls od neznamych zdrojov, tak antivir potrebuje. Ale PC mam asi 3 roky bez reinstalacie a absolutne bez problemov.
Co sa stability tyka - ono ked si clovek kupi ten najlacnejsi HW, tak od toho nemoze ani moc cakat, XP su na vine len malokedy  (dalsi extrem je hned najnovsi HW, najlepsie su neskorsie revizie).
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 24. September , 2008, 17:53:55 »

pucuj ak ces dam ti take seriove cislo ktore ked cez jeden program zmenis tak si bude myslet Windows ze je to origos cislo a nemas z nicim problemi setko ti naistaluej bez toho ze by ti napisalo ze mas nelegalny software sprava sa to ako legalne aj setko zelene je v tom geniue tools.....  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Alfonz2
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 337


...


WWW
« Odpoveď #52 kedy: 24. September , 2008, 17:58:43 »

inak už som ten sp3 nainštaloval pred par dnami... zatial mi nič nevyhodilo že by som mal nelegálne... aktualizácie šlapú... dokonca mi ponuklo WGA cez aktualizaciu dneska
Zaznamenané

katocaster, Zdenek Vavruša strat, Dowina DE111 LE --> JTamps 808 screamer, TC Nova repeater, TC Polytune, Cry baby --> Koch Studiotone
GUITAR CABLE SHOOTOUT - http://www.youtube.com/playlist?list=PL241AB3DB5E7B1074
Test tubescreamerov - http://youtu.be/h-ssot8PSRI
Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #53 kedy: 24. September , 2008, 18:06:38 »

... XP su na vine len malokedy ...


tak tomuto neverim aj keby ste sa rozkrajali vsetci z fora na sedem casti Si píš!!!
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #54 kedy: 24. September , 2008, 18:31:36 »


tak tomuto neverim aj keby ste sa rozkrajali vsetci z fora na sedem casti Si píš!!!
no ono ak sa na compe nieco potento, tak v drvivej vacsine je problem medzi stolickou a klavesnicou..
« Posledná zmena: 24. September , 2008, 18:32:25 od styrioci » Zaznamenané
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #55 kedy: 24. September , 2008, 18:41:32 »

Citácia
tak tomuto neverim aj keby ste sa rozkrajali vsetci z fora na sedem casti
No pozri. Ked si nainstalujes do PC napr. zvukovu kartu a nahras ovladace, tak ony byvaju od vyrobcu tej zvukovky, nie microsoftu. To MS nemoze nijako ovplyvnit, pretoze keby zakazal nepodpisane ovladace, tak by zas druha polka nadavala, ze to je monopolne spravanie sa atd.
Dalsia vec, vadny HW - toto sa casto tazko odhaluje, hadze to chyby uplne niekde inde, ale toto ti OS opravi len tazko. Na 100% funkcnom HW so stabilnymi ovladacmi bezia XPcka ako hodinky, co o predoslych verziach windowsov neplatilo, ale dobre... Co ale absolutne nechapem, ze preco ked im to uz takto pekne slapalo, tak to vsetko zahodili a vyrobili uplne novy OS?
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #56 kedy: 24. September , 2008, 18:47:51 »

no z niecoho treba zivit rodiny, tak preco nehodit na trh novy produkt, ktory sposobi, ze treba kupovat dalsi SW, ktory bude bezat pod novym OS atd atd... :)
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #57 kedy: 24. September , 2008, 21:19:55 »

Hej, uplne najlepsie su programy na odstranenie skodliveho softveru, defragmentaciu registrov a mazanie nepotrebnych informacii z odinstalovanych programov. Plus nejake dalsie a windows zarucene funguje. Poznam takych co tvrdia, ze musia kazde tri Si píš!!! mesiace preinstalovat win lebo blbne. Samotny XP mi sam od seba ziadnu chybu nevypisel. Vzdy je to inym zle naprogramovanm programom. Aj ked by teda win mohol pruznejsie reagovat na nereagujuce procesy. :)
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #58 kedy: 25. September , 2008, 12:53:39 »

este ma napadlo ci nemam nahodou nejake cracknute xp uz "od vyroby" :)  lebo napr. kdesi som cital cosi o tom, ze xp treba po instalacii aktivovat aby fungovali, co som ja nikdy nemusel robit

Druha moznost je taka, ze mas nainstalovanu Corporate verziu, ktora si nikdy ziadnu aktivaciu nepyta. Tu mam nainstalovanu aj ja uz tri roky a updaty mi chodia pravidelne. Genuine advantage som vzdy z aktualizacie vyradil a zafajkol, nech mi ho v buducnosti neponuka. Stiahol som cez WU aj SP3, nainstaloval, ziadny genuine tam nieje. Fungujem dalej s pravidelnymi aktualizaciami.

Mimochodom na XP nemozem kriveho slova povedat. Jasne, ze obcas su malickosti, ktore vadia, ale za tie si moze uzivatel sam. Ked kupim novy komp, uz tam asi dam Vistu a uvidi sa.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Marek
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #59 kedy: 21. November , 2008, 21:20:11 »

ved to je v pohode...mas zapnute automaticke aktualizacie...SP 3 mozes kludne nainstalovat nic sa nestane, kludne si nehaj tahat aktualizacie, SP3 nema genuine ten sa ti nainstaluje len ak budes aktualizovat cez stranku win update ... ak by bol predsa niaky problem na nete je plno genuine uninstalerov...nabuduce ked budes preinstalovavat win zozen korporatny ten nema problem z aktualizaciami ...no ale inak windows stoji uz par korun original...alebo si kup Mac Beeee to je iny svet :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.