Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 08:40:36
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: da sa este na slov zohnat stary original???? MARSHALL PLEXI  (Prečítané 33179 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #195 kedy: 14. Október , 2008, 11:34:54 »

toto som velakrat kecal s ludmi, co sa tomu vazne venuju a skumaju to (Brdo, Budinsky) a oni tvrdia, ze ten echt dobovy zvuk je dany prave tymi dobovymi trafakmi, ktore dnes nikto nedokaze napodobit. ako laikovy mi je to divne, ale ked to tvrdia, tak si snad nevymyslaju.

Ved o tom to je. Toto povazujem za fakty, ti ludia vedia o com hovoria. A potom Ti tu kopa musicmanov a spol. bude tvrdit, ze su to blaboly, nove je vzdy lepsie atd. a nicim to nepodlozi.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #196 kedy: 14. Október , 2008, 11:35:56 »


a co to je? futbalovy tim?
To vieš, Branko ich nebere ako kapelu ale ako jednotlivcov t.j. Jožko, Vaško, Janko.  ha ha ha
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #197 kedy: 14. Október , 2008, 11:37:07 »

To vieš, Branko ich nebere ako kapelu ale ako jednotlivcov t.j. Jožko, Vaško, Janko.  ha ha ha
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Este stale som kludny, a snazim sa ovladat Riško... Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Ale ten Vaško Ti vysiel...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 14. Október , 2008, 11:37:34 od Branko » Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #198 kedy: 14. Október , 2008, 11:42:48 »

toto som velakrat kecal s ludmi, co sa tomu vazne venuju a skumaju to (Brdo, Budinsky) a oni tvrdia, ze ten echt dobovy zvuk je dany prave tymi dobovymi trafakmi, ktore dnes nikto nedokaze napodobit. ako laikovy mi je to divne, ale ked to tvrdia, tak si snad nevymyslaju.

inak odohral som cosi trochu na velkych podiach a bez problemu som vzdy vystacil s 100W hlavou prepnutou na polovicny vykon, do raz tak velkej impedancie na bedni, s volume niekde na 4 - to na margo 100W Plexiny  :) u bigbitu je to asi trochu ine, ale aj tak :)

ti brdovci a kovacovci co maju povedat takym psycho Huh!  ved musia si udrzat aj vintage zakaznikov  Bavím sa skvele  ked niekto veri v "ducha" co zije v starom aparate tak mu to potvrdia a vedia ze raz im tu rarohu donese a skasnu ho  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #199 kedy: 14. Október , 2008, 11:43:06 »

Ved o tom to je. Toto povazujem za fakty, ti ludia vedia o com hovoria. A potom Ti tu kopa musicmanov a spol. bude tvrdit, ze su to blaboly, nove je vzdy lepsie atd. a nicim to nepodlozi.

to su blaboly.Mna nezaujima nazor brda a budinskeho už vobec.  tešim sa ako si kupim novučku 1987 nechcem staru svinu..Ja to mam odskušane, nove hraju lepšie lebo su nove ,stare su take huhlaky mali by to zahadzovat zo zakona ,aspon by tu potom nepisali kokotiny
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #200 kedy: 14. Október , 2008, 11:44:01 »

ti brdovci a kovacovci co maju povedat takym psycho Huh!  ved musia si udrzat aj vintage zakaznikov  Bavím sa skvele  ked niekto veri v "ducha" co zije v starom aparate tak mu to potvrdia a vedia ze raz im tu rarohu donese a skasnu ho  Bavím sa skvele
aj ten duch tam už nežije hladá si mlade maso
« Posledná zmena: 14. Október , 2008, 11:44:32 od joe » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #201 kedy: 14. Október , 2008, 11:45:48 »

To su mi argumenty. Bavím sa skvele  ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #202 kedy: 14. Október , 2008, 11:52:54 »

a ty by si mal dohliadat na to aby sa ten zakon dodržiaval Na zdravie!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #203 kedy: 14. Október , 2008, 11:59:54 »

ti brdovci a kovacovci co maju povedat takym psycho Huh!  ved musia si udrzat aj vintage zakaznikov  Bavím sa skvele  ked niekto veri v "ducha" co zije v starom aparate tak mu to potvrdia a vedia ze raz im tu rarohu donese a skasnu ho  Bavím sa skvele

ja som neni uchylak na stare ampy a uz vobec mi nepotrebuje tlacit nikto do hlavy kokotiny ako potencialnemu zakaznikovi na servis. este keby mi tak chcel predat Golema, mozno by som nejake ojeby pochopil, lebo viem, ze aj taki ludia su  Popiskujem si
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #204 kedy: 14. Október , 2008, 12:02:23 »

ja som neni uchylak na stare ampy a uz vobec mi nepotrebuje tlacit nikto do hlavy kokotiny ako potencialnemu zakaznikovi na servis. este keby mi tak chcel predat Golema, mozno by som nejake ojeby pochopil, lebo viem, ze aj taki ludia su  Popiskujem si

veru su. a je ich plno co nevedia rozoznat golem od VHT. ale inak maju rozumy na rozdavanie.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #205 kedy: 14. Október , 2008, 12:03:37 »

...stare su take huhlaky ...

sam si huhlak  Bavím sa skvele

mne sa strasne pacila situacia, ked som bol s Brdom tuto u chalanov v skusobni. nieco sa tam skusalo a riesilo a potom na zaver ze reku, zapojme tu Peavey 5150 co tam je v kute, ze ako to hra. tak sa to zaplo, asi 3 minuty sa skusali gombiky, ze co to robi a zrazu chrchlot, chrapot a ticho. definitivne :). sme sa takmer posrali smiechom... jo - ta 5150 bola Imbusova a kupil ju tu cez niekoho z fora, nechce sa mi spominat cez koho :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #206 kedy: 14. Október , 2008, 12:05:38 »

veru su. a je ich plno co nevedia rozoznat golem od VHT. ale inak maju rozumy na rozdavanie.

ked mi niekto da ukazku VHT a povie, ze to je Golem (ktory som v zivote nevidel z rychlika), a ta ukazka je navyse celkom pocuvatelna, tak ako normalny clovek napisem - kua, dobre hra ten Golem. ci mam byt preto za blba ? alebo mam uz navzdy zostat radsej ticho ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #207 kedy: 14. Október , 2008, 12:06:08 »

sam si huhlak  Bavím sa skvele

mne sa strasne pacila situacia, ked som bol s Brdom tuto u chalanov v skusobni. nieco sa tam skusalo a riesilo a potom na zaver ze reku, zapojme tu Peavey 5150 co tam je v kute, ze ako to hra. tak sa to zaplo, asi 3 minuty sa skusali gombiky, ze co to robi a zrazu chrchlot, chrapot a ticho. definitivne :). sme sa takmer posrali smiechom... jo - ta 5150 bola Imbusova a kupil ju tu cez niekoho z fora, nechce sa mi spominat cez koho :)

Nuz, to mas tie nove masiny.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #208 kedy: 14. Október , 2008, 12:07:36 »

ked mi niekto da ukazku VHT a povie, ze to je Golem (ktory som v zivote nevidel z rychlika), a ta ukazka je navyse celkom pocuvatelna, tak ako normalny clovek napisem - kua, dobre hra ten Golem. ci mam byt preto za blba ? alebo mam uz navzdy zostat radsej ticho ?

predtym zase niekto dal ukazku Diezel ze to je golem tak som si to ja blb kupil  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #209 kedy: 14. Október , 2008, 12:08:09 »

predtym zase niekto dal ukazku Diezel ze to je golem tak som si to ja blb kupil  Bavím sa skvele

aspon ze je rovnovaha  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 22 otázok.