Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
02. Máj , 2024, 09:11:43
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Co je lepsie podla VAS.  (Prečítané 19090 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #60 kedy: 19. September , 2008, 18:47:22 »

Howard Roberts Jazz guitar technique in 20 weeks
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #61 kedy: 20. September , 2008, 17:32:28 »

no uz som vam to poslal... hadam som na nikoho nezabudol...
Zaznamenané
IBANEZ2
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137


Pride den, ta zabijem nozom!


« Odpoveď #62 kedy: 20. September , 2008, 17:41:08 »

Diky kamaride  Je to frajer
Zaznamenané

Moj chudobny studentsky gear:
Ibanez RG350 EX
Marshall JCM 2000 Dsl401
Zoom G2
... a dalej kable ktore sa furt jebu.
Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #63 kedy: 20. September , 2008, 17:50:57 »

dik moc :-) dneska uz gitary nechcem ani vidiet ale zajtra sa na to mrknem

 Zdravíčko

mas u mna male pivo  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #64 kedy: 20. September , 2008, 18:02:24 »

dik moc :-) dneska uz gitary nechcem ani vidiet ale zajtra sa na to mrknem

 Zdravíčko

mas u mna male pivo  Bavím sa skvele
  Este, ze sa nevolas flasa borovicky ha ha ha

Inak ten Vai je v pohode. Sa mi to paci ovela viac ako Petrucciho Rock Discipline. Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #65 kedy: 20. September , 2008, 18:18:49 »

  Este, ze sa nevolas flasa borovicky ha ha ha

Inak ten Vai je v pohode. Sa mi to paci ovela viac ako Petrucciho Rock Discipline. Zdravíčko

Ja zasa nemozem ani jedno zle slovo povedat na jeho skolu. Dala mi dost vela, treba to cvicit, a uvidis posun. Najma chromatiku a prstove cvicenia.
Vai to iste samozrejme, ale JP mi pride viac inspirativny  Žmurk Moj nazor.

 Zdravíčko
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #66 kedy: 20. September , 2008, 20:00:04 »

Aj ked podla mna najlepsie, ale uz troska zlozitejsie su knizky od  Frank Gambale-a  "Technique book I. a II." a "Improvisation Made Easier". Tie su pre mna inspirativne. Lebo cvicis melodicke frazy, nielen chromatiku a stupnice hore dole po hmatniku. S Petrucciho sa da vybrat zopar cviceni. Keby som to mal cvicit cele, tak pridem o vsetku moju muzikalnost. Som za vodou kámo
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #67 kedy: 20. September , 2008, 20:35:44 »

Aj ked podla mna najlepsie, ale uz troska zlozitejsie su knizky od  Frank Gambale-a  "Technique book I. a II." a "Improvisation Made Easier". Tie su pre mna inspirativne. Lebo cvicis melodicke frazy, nielen chromatiku a stupnice hore dole po hmatniku. S Petrucciho sa da vybrat zopar cviceni. Keby som to mal cvicit cele, tak pridem o vsetku moju muzikalnost. Som za vodou kámo

No neviem, myslim, ze muzikalnost je v tebe, a skolou sa to neda pokazit... ASPON u mna urcite... a od Gambaleho som si presiel celu skolu Chop Builder.
Mam aj DVD z toho, je to pecka, neskutocne to obohati hru, ale urcite nie muzikalnost. Skor napady, inspiracia.... to je uz ine, ale skor to je individualne, co sa komu paci atd... ved predsa nemozme vsetci vyrast na jednej gitarovej skole nie?  Žmurk
 Zdravíčko
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #68 kedy: 20. September , 2008, 20:47:11 »

No neviem, myslim, ze muzikalnost je v tebe, a skolou sa to neda pokazit... ASPON u mna urcite... a od Gambaleho som si presiel celu skolu Chop Builder.
Mam aj DVD z toho, je to pecka, neskutocne to obohati hru, ale urcite nie muzikalnost. Skor napady, inspiracia.... to je uz ine, ale skor to je individualne, co sa komu paci atd... ved predsa nemozme vsetci vyrast na jednej gitarovej skole nie?  Žmurk
 Zdravíčko
Jasne, len ma pritom napada jeden vyrok Andreja Sebana: "Nemam rad, ked na koncerte gitaristi cvicia. Cvicit sa ma doma. Na koncerte treba hrat." Chcel som tym len povedat, ze cvicenia nesmu byt samoucelne. Musia Ta viest k nejakemu cielu. Preto som napisal, ze z toho Rock Discipline sa da nieco vybrat, ale nie vsetko pretoze je zbytocne hrat to, co nikdy nepouzijes pri hrani. Preto tie J.P. cvicenia su pre mna dost nudne a neinspirativne. Skor budem cvicit melodicke frazy, ci uz jazzove resp. bluesove ako bezhlavo sprintovat po hmatniku(ako to robi nielen Petrucci). Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #69 kedy: 21. September , 2008, 10:18:04 »

Jasne, len ma pritom napada jeden vyrok Andreja Sebana: "Nemam rad, ked na koncerte gitaristi cvicia. Cvicit sa ma doma. Na koncerte treba hrat." Chcel som tym len povedat, ze cvicenia nesmu byt samoucelne. Musia Ta viest k nejakemu cielu. Preto som napisal, ze z toho Rock Discipline sa da nieco vybrat, ale nie vsetko pretoze je zbytocne hrat to, co nikdy nepouzijes pri hrani. Preto tie J.P. cvicenia su pre mna dost nudne a neinspirativne. Skor budem cvicit melodicke frazy, ci uz jazzove resp. bluesove ako bezhlavo sprintovat po hmatniku(ako to robi nielen Petrucci). Zdravíčko

no neviem... vsak aj henry toth hra desne kukurice na koncertoch a mne sa teda nezda ze by to bolo prvoplanove... je v tom aj nieco viac a to hudba... preto nie kazdy kto hra rychlo je hned sportovec... a petrucci je podla mna velmi muzikalny... prave tou strojovostou... a to sa mi na nom race... Na zdravie! ale seban je aj u mna top gitarista a umelec, podla mna svetovej triedy... inac pocul som nejake chyry ze seban teraz pripravuje nejaku gitarovu skolu neviem co je na tom pravdy...
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #70 kedy: 21. September , 2008, 10:23:53 »

no neviem... vsak aj henry toth hra desne kukurice na koncertoch a mne sa teda nezda ze by to bolo prvoplanove... je v tom aj nieco viac a to hudba... preto nie kazdy kto hra rychlo je hned sportovec... a petrucci je podla mna velmi muzikalny... prave tou strojovostou... a to sa mi na nom race... Na zdravie! ale seban je aj u mna top gitarista a umelec, podla mna svetovej triedy... inac pocul som nejake chyry ze seban teraz pripravuje nejaku gitarovu skolu neviem co je na tom pravdy...



ja neviem, ale napriklad toto video mi uplne staci aby mne vytvorilo nazor, ktory len potvrdzuje co vravi cubo.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #71 kedy: 21. September , 2008, 10:29:38 »

to je jedno z najlepsich sol ktore kedy zahral..
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #72 kedy: 21. September , 2008, 10:30:40 »



ja neviem, ale napriklad toto video mi uplne staci aby mne vytvorilo nazor, ktory len potvrdzuje co vravi cubo.

CUBO, URMO a KAOLKO : PLNE SUHLASIM, pretoze toto video dokazuje, kolko napadov a kolko muzikalnosti ma v sebe Petrucci a pritom je technicky zdatny. Mam cely tento koncert, ako aj vsetky od DT a mozem povedat, ze lepsie sa mi zdaju tie starsie ako tie od roku 2004. Moj nazor. Tie starsie boli viac napadite ako dnesne. To mi uz povedalo viacero DT fans. DT mam velmi rad a kazdopadne su tam skveli muzikanti.  Žmurk    Zdravíčko  
« Posledná zmena: 21. September , 2008, 10:31:33 od Branko » Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #73 kedy: 21. September , 2008, 10:37:20 »

vy stale riesite vaia, petruciho, malmsteena ze ako hraju. lenze oni musia hrat svoj styl ktory ich charakterizuje. inak by zahrali uplne hocico ze by ste sa z toho posrali 3x posebe taki su namakani po vsetkych strankach.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #74 kedy: 21. September , 2008, 10:41:23 »

vy stale riesite vaia, petruciho, malmsteena ze ako hraju. lenze oni musia hrat svoj styl ktory ich charakterizuje. inak by zahrali uplne hocico ze by ste sa z toho posrali 3x posebe taki su namakani po vsetkych strankach.

jop, o tom sa nepochybuje
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.