Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 00:21:57
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: kabel medzi hlavou a bednou - ukazky  (Prečítané 16367 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #75 kedy: 26. Január , 2015, 14:16:08 »

Tu neplati nic typu "nedostacujuce".

Samozrejme neriesime extremy typu 300w bedna a 1w hlava Blackstar HT1. Cim mas vacsiu rezervu v bedni, tym v podstate lepsie. Maloco mne napriklad vadi viac ako bublajuce repraky pri poriadne vybudenej 100w hlave a 100w bedni.

50w hlava potrebuje min. 100w bednu atd. Je uplne ok, ak pojde aj do spominanej 300w.


lenze u teba je dobre vybudena hlava taka, kedy dochadza k singularite v roztavenom jadre a uz aj ta posledna chladiaca tyc sa vyparila vzduchom...

inak mal som 120w hlavu do boxu ktory mal nejakych 100w (evh 4x12) a cuduj sa svete nic sa nestalo, ono normalny clovek to nema potrebu nikdy tavit tak, aby to slo naplno.. hlavne ked hra v kapele.. samozrejme ked simuluje podmienky na prvom woodstocku, tak ano chapem.. ale zas.. na to je myslim aj paragraf proti spolunazivaniu nie?
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #76 kedy: 26. Január , 2015, 14:18:26 »

Ved som pisal predtym, ze zalezi aky ma amp samozrejme. Ja som čert.. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #77 kedy: 26. Január , 2015, 14:29:24 »


podla popisu mi to sedi na kubasaka  Bavím sa skvele

nieee...  Bavím sa skvele tento má niečo cez 60 rokov a je tu z BA. Kubbasak to nie je
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #78 kedy: 26. Január , 2015, 14:32:50 »

Kubbasak sa teraz skor venuje prerabaniu pamatnikov po sovietskych vojakoch. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #79 kedy: 26. Január , 2015, 14:43:56 »

Kubbasak sa teraz skor venuje prerabaniu pamatnikov po sovietskych vojakoch. Bavím sa skvele
no to tu bolo
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #80 kedy: 26. Január , 2015, 15:57:47 »

Kubbasak sa teraz skor venuje prerabaniu pamatnikov po sovietskych vojakoch. Bavím sa skvele

je to priekopnik slovenskeho guerilla pamiatkarstva  Bavím sa skvele
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #81 kedy: 26. Január , 2015, 19:12:47 »

no práveže to bol muzikant -basák a starý mazák ako sa hovorí....chlapík sa začal oháňať elektrikárčinou a v tom nie som doma
nieee...  Bavím sa skvele tento má niečo cez 60 rokov a je tu z BA. Kubbasak to nie je

Chalani ja som to nebol!
Naozaj!
Verte mi!
Ja nieeeeeeeee!   Bavím sa skvele
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #82 kedy: 26. Január , 2015, 19:21:12 »

Chalani ja som to nebol!
Naozaj!
Verte mi!
Ja nieeeeeeeee!   Bavím sa skvele
nie ty to nie si. Toto je, žiaľ basák v kapele v ktorej hrám...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #83 kedy: 02. Február , 2015, 13:37:54 »

ozaj ešte jedna otázka - ked je zapnutý aparát "ON" a nie je zapnuté Standby, tak vtedy je možné zapojiť prepojovací kábel alebo sa prepojenie musí robiť vždy len pri vypnutom aparáte "OFF"?
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #84 kedy: 02. Február , 2015, 13:51:44 »

ozaj ešte jedna otázka - ked je zapnutý aparát "ON" a nie je zapnuté Standby, tak vtedy je možné zapojiť prepojovací kábel alebo sa prepojenie musí robiť vždy len pri vypnutom aparáte "OFF"?
Môžeš káblovať. Až po zapnutí oboch vypínačov nesmieš vytiahnuť kábel (reprákový samozrejme).
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #85 kedy: 02. Február , 2015, 13:54:39 »

OK, to som chcel vedieť. čiže pokiaľ nie je Standby "ON" nezapojený kábel je ešte v pohode.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #86 kedy: 02. Február , 2015, 15:20:43 »

ozaj ešte jedna otázka - ked je zapnutý aparát "ON" a nie je zapnuté Standby, tak vtedy je možné zapojiť prepojovací kábel alebo sa prepojenie musí robiť vždy len pri vypnutom aparáte "OFF"?

len tak pre nas klavesakov: co by sa stalo keby to zapol a nemal by zapojeny ten kabel v repraku?
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #87 kedy: 02. Február , 2015, 15:56:18 »

nic, ale niektori ludia su bojazlivi a pre tych treba striktne navody a pravidla  Ja som čert..

neodporuca sa hrat do aparatu, v ktorom neni bedna, pretoze to ten aparat nemusi vydrzat a velmi velmi pravdepodobne ani nevydrzi. ale vsetko medzitym, cize kedy tam dam kabel a ci mam najprv zaznut svetlo v miestnosti, to je uz len na kazdom  Neviem
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #88 kedy: 02. Február , 2015, 16:50:07 »

nic, ale niektori ludia su bojazlivi a pre tych treba striktne navody a pravidla  Ja som čert..

neodporuca sa hrat do aparatu, v ktorom neni bedna, pretoze to ten aparat nemusi vydrzat a velmi velmi pravdepodobne ani nevydrzi. ale vsetko medzitym, cize kedy tam dam kabel a ci mam najprv zaznut svetlo v miestnosti, to je uz len na kazdom  Neviem

Cize keby mi vadilo ze gitarista je strasne nahlas staci mu kym si bude objednavat pivo pri bare vytiahnut kabel co ide do lepraku, zapnut aparat a par krat hrabnut do strun gitary? :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #89 kedy: 02. Február , 2015, 16:52:56 »

Cize keby mi vadilo ze gitarista je strasne nahlas staci mu kym si bude objednavat pivo pri bare vytiahnut kabel co ide do lepraku, zapnut aparat a par krat hrabnut do strun gitary? :-D

Hej, zosik daj este najlepsie uplne naplno. Alebo ved staci len pocas pauzy nenapadne vytiahnut ten kabel a tvarit sa ze nic. Zacne hrat a kym si pocas koncertu uvedomi, co sa deje, moze uz byt dost neskoro. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.148 sekund, 22 otázok.