Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Máj , 2024, 08:45:40
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Srdečná vďaka  (Prečítané 1558 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« kedy: 24. September , 2008, 05:47:28 »

Vážení užívatelia fóra, chcel by som sa vám týmto poďakovať za vernosť tomuto fóru. Viem že celé to tu stojí za pi.., kedže som neschopný sprevádzkovať poriadne úvodnú stránku aby som tým zjednodušil pridávanie recenzií, za ktoré vám veľmi ďakujem, a ktoré si veľmi vážim. Taktiež ďakujem všetkým, ktorí sa na nich podielajú špeciálny dík tým čo sa snažia ich uverejňovať.Ako ste sa si mohli všimnúť je úvodná stránka presmerovaná na inú adresu.Áno snažím sa už pár týždňov spať to minimum čo sa dá t.j. cca 4-5h hodín a ráno vstávať na pol šiestu do práce a venovať čas aj gitaristom. Viem že moja snaha sa zas nestretla s porozumením a že každý má iné predstavy. A ja aj tak napriek tomu vyvíjam úsilie ale dočkám sa akurát kritiky a nepochopenia beriem, pravda je, že gitaristi.sk je je moje dieťa a výchova je na mne. Nemôžem ovplyvniť vplyv okolia, nemôžem ovplyvniť moje okolnosti, ale budem rád ak ma pochopíte a budete so mnou ešte trpezlivý. Proste nerád by som sa zriekol otcovstva, dieťa je v puberte a je s ním kopec práce, ale rozhodol som sa venovať mu napriek všetkému viac času a verím tomu, že budete s výsledkom spokojný a, že nebude ani blog, ani len fórum gitaristi.sk ale portál pre gitaristov, ktorý plní účel a naplní moje plány aj ked možno v niekoho iného realizácii.
ďakujem
s pozdravom Majo Drnda Guitman
« Posledná zmena: 24. September , 2008, 11:04:47 od guitman » Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 24. September , 2008, 11:13:36 »

Majo - ty budeš vždy duchovný otec tohoto fóra..  Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.