Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 16:25:40
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: napodobenina ESP KH2 by Racius  (Prečítané 30776 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #15 kedy: 24. September , 2008, 22:49:06 »

pjekna gytara Bavím sa skvele Bavím sa skvele
jaj ty musis byt dobry kludas ked take detajli robis jak hovado Ja som čert..
ja som mal problem uzerat rovno dve dosky na kysnu Bavím sa skvele
to si cely ty  ha ha ha
Zaznamenané

damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #16 kedy: 25. September , 2008, 07:58:09 »

No musím pochváliť ako už spravili osotaní. Bez toho to proste ani nejde, ked som si tvoju tému celú prečítal a uzrel. Vážne máš moj obdiv  Na zdravie! Len tak dalej, aby si svojú prácu doťiahol do konca. Som už teraz moc zvedvý na konečný výsledok.  Zdravíčko
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 25. September , 2008, 08:24:12 »

MartinLM - na jednom z tých obrázkov sa mi zdalo, že tam má byť Tune-O-Matic. Inak Racius, keď som tak pozeral tú gitaru v tvojich rukách, nieje ten krk trchu hrubší ako by mal byť? Alebo ho ešte zbrúsiš? Alebo to sa len mne na tej fotke zdá byť také poleno?

Trošku OT: Chválim ťa za to, že ako jeden z mála jedincov na tomto fóre píšeš ako človek. A tým teraz nemyslím diakritiku, ale poteší už aj to, že sa niekto zmôže na súvislé, normálne napísané vety, oddelené bodkami a tak.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #18 kedy: 25. September , 2008, 08:44:30 »

odpoviem za raciusa :)
kobylka pevna fender strat typ

krk na tej fotke este nema profil, cize na fotke je naozaj este iba poleno :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #19 kedy: 25. September , 2008, 08:58:17 »

 Fuuha zíram
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #20 kedy: 25. September , 2008, 08:59:42 »

klobuk dole  Zdravíčko
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #21 kedy: 25. September , 2008, 09:07:01 »

Tie lebky mi pripominaju terenca a philipa  ha ha ha

http://coolpark.free.fr/South%20Park/Fonds/terrence_et_Philip02.jpg
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #22 kedy: 25. September , 2008, 09:30:06 »

   Zdravíčko Držím prsty.
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #23 kedy: 25. September , 2008, 10:17:49 »

na to ze mas 17 je to super..ked si uvedomim ze za ri roky by som mal takto stavat gitaru tak sa mi az hlava kruti...ved nezvladnem ani langose...si macher
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #24 kedy: 25. September , 2008, 12:07:01 »

drzim palce...  Zdravíčko a som celkom rad, ze som si mohol pozriet tak detailne fotky z kazdeho kroku... aspon mi to trochu osvetlilo ako sa vlastne gitary vyrabaju...  Na zdravie! a som zvedavy ako bude vyzerat gitarka v konecnom stave...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #25 kedy: 25. September , 2008, 12:20:05 »

...a objednať si set Seymour Duncan SH-4 & SH-2N Set.
...

ja si myslim, ze niekto, kto si brusi na kolene lebky na vykladanie, tak by si mohol bez najmensieho problemu namotat aj snimace  Žmurk
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #26 kedy: 25. September , 2008, 12:45:06 »

ja si myslim, ze niekto, kto si brusi na kolene lebky na vykladanie, tak by si mohol bez najmensieho problemu namotat aj snimace  Žmurk
Sak mu uz rovno aj porad ako na to  Žmurk
Zaznamenané
Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #27 kedy: 25. September , 2008, 16:38:47 »

Na zdravie! Na zdravie! no a aky to ma dohmat? etda ajko to dopadlo s pražcami nedrnčia??
Pardon, asi si nebol online, keď sa netom šírila táto radostná správa že struny už nedrnčia po natiahnutí Popiskujem si

Aku to bude mat kobylku? Ked to ma uhol 15 stupnov? Ja ze je tam nieco na sposob Floyd Rose a tam si uhol neviem predstavit celkom. Alebo je predna strana tela zaoblena? Alebo tune'o'matic? Nerozumiem tomu :)
Taktiež tomu nerozumiem ako celku, tak po poradí: hlava sa na krku láme pod uhlom spomínaných 15 stupňov.
Bohužiaľ absolútna neskúsenosť a prvostavba ma primäla k tomu, aby som Floyd Rose ako je u originálu nahradil Vintage kobylkou.

Ono to vlastne nie je na škodu, je to jednoduché spraviť a ako na prvý nástroj je to lepšie, ani sa nebude rozlaďovať, lebo pri prvostavbe by som si netrúfol kupovať kobylkový systém za 6,5 tis. korún :)

Tak toto co si tu prave ukazal je az neuveritelne.Uz dlho som nevidel takeho odhodlaneho nadcenca ,ako si ty.
Dost mi to pripomenulo moje detstvo ,ked som sa od nedostatku inej zabavy pustal do veci ,ktore uz dnes asi ani nikto nepochopi.
Mas môj obdiv  Zdravíčko
Som rad ze tvorivy ludia este nevymreli
vďaka za podporu :) moje detstvo bolo v tomto také, že mi chýbala trpezlivosť, niečo som začal a nemal trpezlivosť dokončiť to do konca. Takto mám v pivnici po krabiciach uložené desiatky rozrobených papierových a drevených modelov, ktoré ani nedokončím, lebo sú proste škaredé Popiskujem si
Tvorivých ľudí ubúda, hold  konzumná spoločnosť nás utláča, ale my sa nedáme ha ha ha

skus nezabudat na fakt, ze uhol 15 stupnov je uhol, pod ktorym sa lomi hlava. mozno to vnesie trochu viac svetla do tohto ruskom tajomstava zahaleneho problemu :)
4Očko je netový kamarád, ktorý má prehľad o mojom počínaní, takže som rád, že si objasnil problém vo chvíli keď ja som už vylihoval v posteli. Cmuk chlapci

pjekna gytara Bavím sa skvele Bavím sa skvele
jaj ty musis byt dobry kludas ked take detajli robis jak hovado Ja som čert..
ja som mal problem uzerat rovno dve dosky na kysnu Bavím sa skvele
Ako kedy, veru, ako kedy, ... v škole chytám najčastejšie nervy a potom ma ešte štve keď doma niečo nemôžem nájsť, lebo okrem mňa v izbe nikto neupratuje, brat je celý čas zteperený za kompom a žije vo svojom vlastnom svete.

No musím pochváliť ako už spravili osotaní. Bez toho to proste ani nejde, ked som si tvoju tému celú prečítal a uzrel. Vážne máš moj obdiv  Na zdravie! Len tak dalej, aby si svojú prácu doťiahol do konca. Som už teraz moc zvedvý na konečný výsledok.  Zdravíčko
Keď som premýšlal, ako vlastne prišlo k tomu nápadu, tak som sa dopracoval k vete: "Tak čo Andrejko, nevyrežeme si gitaru ?" ... povedal otec zo srandy keď som si prezeral online shopy s gitarami... bolo to asi pred rokom, okolo jesenného obdobia 2007. Po Silvestri som mal už drevo doma ha ha ha
Takže, už sa mi ten záver práce črtá, i keď je stále ďaleko Popiskujem si

MartinLM - na jednom z tých obrázkov sa mi zdalo, že tam má byť Tune-O-Matic. Inak Racius, keď som tak pozeral tú gitaru v tvojich rukách, nieje ten krk trchu hrubší ako by mal byť? Alebo ho ešte zbrúsiš? Alebo to sa len mne na tej fotke zdá byť také poleno?

Trošku OT: Chválim ťa za to, že ako jeden z mála jedincov na tomto fóre píšeš ako človek. A tým teraz nemyslím diakritiku, ale poteší už aj to, že sa niekto zmôže na súvislé, normálne napísané vety, oddelené bodkami a tak.
Zdanie klamalo, ako som spomínal, tá Vintage kobylka :)
Krk na fotkách je hrubý, pretože to bola ešte neopracovaná časť krku, v týchto dňoch sa to už dá prirodzene držať, ale asi to ešte trocha zrašplujem a pekne zahladím.
Aspoň na tom nete sa správam ako človek Popiskujem si

drzim palce...  Zdravíčko a som celkom rad, ze som si mohol pozriet tak detailne fotky z kazdeho kroku... aspon mi to trochu osvetlilo ako sa vlastne gitary vyrabaju...  Na zdravie! a som zvedavy ako bude vyzerat gitarka v konecnom stave...
Budem o stavbe písať report, ale o tom potom. Postupne pekne všetko rozpíšem, aby som mohol ďalším ľuďom posunúť nejaký knowledge

ja si myslim, ze niekto, kto si brusi na kolene lebky na vykladanie, tak by si mohol bez najmensieho problemu namotat aj snimace  Žmurk
  Bavím sa skvele to je už troška iná kategória  Bavím sa skvele ale aj to mi navrhol jeden človek, jedna kamoška, ktorú občas podpichnem, či stavala na svojom dome Bavím sa skvele
Inak to ale vôbec neni zlý nápad, ale nie v tejto chvíli a so súčasnými možnosťami.

Ďakumem za podporu všetkým necitovaným, ale aj citovaným. Zdravíčko
« Posledná zmena: 25. September , 2008, 16:43:14 od Racius » Zaznamenané
Dave48
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


menej kecat, viac makat :-)


« Odpoveď #28 kedy: 10. November , 2008, 20:49:51 »

fakt klobúk dole pred tvojou prácou Zdravíčko ...ako postupuješ ďalej s týmto projektom??...pokračuje to vlastne nejako??..fakt ma tvoja téma veľmi zaujala
Zaznamenané
Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #29 kedy: 10. November , 2008, 22:03:05 »

jasne, snažím sa pokračovať, ale dôvody terajšej pauzy sú prozaické = školske povinnosti a kopa inej roboty, mam akualne rozrobenych par akutných projektov ktoré čím skôr dokončím, tým skôr môžem pokračovať na mojej drevenej láske.
Snímače Seymour Duncan mám už nejaký ten mesiac doma, lôžka na ne mi už môj strýko vyfrézoval, teraz som v kroku, kedy idem nalepiť šmirgel na brúsny valec, ktorým vybrúsim hrany tela do pekného-kolmého tvaru. :)
no a potom už ide slávnostné zletovanie elektroniky, zmontovania a horsa ku kamarádom na aparáty vyskúšať Bravooo
akonáhle niečo pokročí, pridávam fotky.

Aby to neznelo ako len reči, aj trošku pokonkretizujem, do školy sa pripravujem na chemickú olympiádu kat. A, .. vela písomiek posledne dva tyždne, pár doučovaní mám na pláne(doučujem chémiu), tanečný kurz, frajerka ( Bavím sa skvele), .. potom som slúbil kamarádovi že mu vyrobím fajku na marihuanu no a ešte mladší brat túži po novom compe, tak mu ho budem skladať, keď dorazia súčiastky.
Husto nabitý program ha ha ha
« Posledná zmena: 10. November , 2008, 22:08:22 od Racius » Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.294 sekund, 23 otázok.