Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 20:33:30
Strán: [1] 2 3 ... 36 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cyklistika  (Prečítané 107187 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« kedy: 08. Október , 2008, 10:26:52 »

Uz o viacerych gitaristoch som sa docital, ze ak prave nehraju na gitarke, tak si daju jazdu bicyklom. Zo svetovych gitaristov to je John Petrucci, Joe Satriani, Eddie Van Hallen a kopec znamych mien. Je to moja druha oblubena cinnost po hrani na gitare. Co ja osobne poznam takych, tak ak sa nemylim, tak David Kollar a zatial kazdy kamos, co hra na gitare. A co vy? Pripadne ake mate "bajky" ? Žmurk
 Na zdravie!   Zdravíčko
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #1 kedy: 08. Október , 2008, 10:32:34 »

uff, tak mna bike akosi neberie..  ha ha ha
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #2 kedy: 08. Október , 2008, 10:41:27 »

Ja sa sem tam prebehnem,ale akosi je málo času na to...Kúpil som si  Author Reflex,celkom ujde,ale z roboty do krčmi to je tak dve minuty,takže som nabehal zatiaľ asi tisícku Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 08. Október , 2008, 10:45:37 »

Jazda na bicykli ? Udierat a mačkat si gule? Ani keby mi platili,tak na bicykel nesadnem.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #4 kedy: 08. Október , 2008, 16:34:25 »

Jazda na bicykli ? Udierat a mačkat si gule? Ani keby mi platili,tak na bicykel nesadnem.

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ja nemam ten pocit, aby som si gule mackal a udieral  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 08. Október , 2008, 16:38:35 »

možno je to tým, že si hrou na gitaru nemôžu zarobiť na auto  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
MMM
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 08. Október , 2008, 16:48:47 »

Jazda na bicykli ? Udierat a mačkat si gule? Ani keby mi platili,tak na bicykel nesadnem.

+1    Na zdravie!
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #7 kedy: 08. Október , 2008, 17:36:03 »

ja mam novy bike Kona Cinder Cone, kupil som ho v akciovej zlave a som nadmieru spokojny  Som frajer
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #8 kedy: 08. Október , 2008, 17:53:03 »

Jazda na bicykli ? Udierat a mačkat si gule? Ani keby mi platili,tak na bicykel nesadnem.
Ty musis mat fakt svojsky sposob jazdenia na bicykli  Bavím sa skvele

Ja som kedysi daval cestnu cyklistiku, nieje to tolko o adrenaline atd ako MTB / zjazd, ale skor o dlhodobom rozlozeni sil, take vyletiky spojene so sportom. Teraz uz len sedim doma a tlstnem...    Smútim
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #9 kedy: 08. Október , 2008, 18:01:48 »

ja mam novy bike Kona Cinder Cone, kupil som ho v akciovej zlave a som nadmieru spokojny  Som frajer


hentie drapaky to sa dobre natahas  Som metlak ha ha ha
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #10 kedy: 08. Október , 2008, 18:06:05 »

ja mam novy bike Kona Cinder Cone, kupil som ho v akciovej zlave a som nadmieru spokojny  Som frajer


roberto perfekto  Bravooo
ked budem mat lova a nebudem potrebovat ziadne efekty tak presne toto chcem...
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #11 kedy: 08. Október , 2008, 18:10:34 »

mna tiez nebavi jazdit na bicykli. maximalne po rovinke a dole kopcom. ked fuka vietor, alebo velky kopec, tak mam chut zosadnut, ale aby to nebolo trapne tak to s nadavanim nejako vydrzim - samozrejme mam hranice ha ha ha
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #12 kedy: 08. Október , 2008, 18:20:41 »

pneumatiky to ma 2.0. takze to nieje az taka katastrofa ani na cesty. Bol som par krat na kolibe zajazdit downhill a bike to ustal bez problemov  Som metlak
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #13 kedy: 08. Október , 2008, 18:52:36 »

odkedy som skoncil na rohatke s rozseknutym kolenom a posunutym ramenom, tak slo DH na klinec.
Zaznamenané

o-yep sro
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 08. Október , 2008, 19:08:26 »

odkedy som skoncil na rohatke s rozseknutym kolenom a posunutym ramenom, tak slo DH na klinec.

Teraz si radsej dosieras zdravie vlacenim a vytavovanim 8x10 chladnicky :).
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 36 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.