Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 01:38:44
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Adobe Audition 1.5, 2.0, 3.0  (Prečítané 8228 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #30 kedy: 18. August , 2009, 09:49:26 »

nemas to prevalene ?
Zaznamenané

Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 19. Apríl , 2011, 23:13:26 »

zdravim.. nevedeli by ste mi poradit, ako mam urobit takuto vec: ked striham, odstrihnem urcity usek tak sice mi tam vznikne ziadane ticho, ale pocut ze to je useknute, taky puk sa ozve, neviete mi poradit ako asi by som  mohol ten "rez" zaoblit, vyhladit?
vdaka
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 20. Apríl , 2011, 09:14:25 »

zdravim.. nevedeli by ste mi poradit, ako mam urobit takuto vec: ked striham, odstrihnem urcity usek tak sice mi tam vznikne ziadane ticho, ale pocut ze to je useknute, taky puk sa ozve, neviete mi poradit ako asi by som  mohol ten "rez" zaoblit, vyhladit?
vdaka

treba si stopu zobrazit na urovni samplov, rucne dokreslit vlnu, alebo mala by tam byt aj funkcia, kde si nastavis Zero crossing, to znamena ze v mieste spojenia bude vlna mat nulovu amplitudu. Musi tam byt ale este plynuly prechod, iba nulova amplituda v tom mieste nestaci, inak tam vznikne nahly skok, ktrory budes pocut ako lupanec....
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #33 kedy: 22. Júl , 2012, 12:30:36 »

caute ludia, mam taky maly problem, mam Adobe Audition 5.5, a nechce mi z Line6 UX1 vobec nahravat zvukovu stopu, zozaciatku mi vobec nechcelo ani spustit recording, tak som nastavil vsetky parametre na 48000Hz a 24-bit, odvtedy to uz nema namietky a recording sa spusti, avsak ziaden zvuk nezaznamena, ako input mam nastaveny ten UX1, tak kde moze byt problem? mate niekto podobne skusenosti?
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 22 otázok.