Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 23:21:58
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pali Gilbert Prahe  (Prečítané 8042 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #15 kedy: 10. Október , 2008, 22:17:05 »

Už aby to ti onanisti zavesili na klinec.Už su fakt nezaujimaví s tym nahananim tonov.Stale jaksik nedokažu pochopit,že s tymto sa ohurovalo pred 20 rokmi. Pre mna je to už total nezaujimave. To si radšej vypočujem tu stagemasterovu kapelu. Na zdravie!

Ty mas fakt uzasne nazory. ?§!. Je milion kapiel co hraju stale dokola styri akordy a pre vela ludi je to nezaujimave a nudne. Zdravíčko
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 10. Október , 2008, 22:27:41 »

Ty mas fakt uzasne nazory. ?§!. Je milion kapiel co hraju stale dokola styri akordy a pre vela ludi je to nezaujimave a nudne. Zdravíčko
Su to moje a nikomu ich nevnucujem. A štyri akordy? Nemaš ani predstavu,kolko zaujimavej hudby sa da postavit na štyroch akordoch. Zdravíčko
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #17 kedy: 10. Október , 2008, 22:29:35 »

...kolko zaujimavej hudby sa da postavit na štyroch akordoch. Zdravíčko

Svata pravda  Na zdravie!
 Zdravíčko
Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #18 kedy: 10. Október , 2008, 22:36:05 »

Su to moje a nikomu ich nevnucujem.

To by si nenapisal potom toto:

"Už aby to ti onanisti zavesili na klinec.Už su fakt nezaujimaví s tym nahananim tonov.Stale jaksik nedokažu pochopit,že s tymto sa ohurovalo pred 20 rokmi."

Napis, ze teba sa to nepaci a ne picoviny o tom, ze to je nahovno. ?§!.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 10. Október , 2008, 22:44:58 »

To by si nenapisal potom toto:

"Už aby to ti onanisti zavesili na klinec.Už su fakt nezaujimaví s tym nahananim tonov.Stale jaksik nedokažu pochopit,že s tymto sa ohurovalo pred 20 rokmi."

Napis, ze teba sa to nepaci a ne picoviny o tom, ze to je nahovno. ?§!.
Ked už cituješ,tak nevytrhaj z kontextu.... "Pre mna je to už total nezaujimave."...   A nevypisuj tu pičoviny o hovnach.  A  nikto ta to nenuti,čitat a tobôž na to reagovat. Ja tiež nereagujem na tvoje total ubohe znalosti ohladom stavby zosika,trafa,napäti atd.  Zdravíčko
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #20 kedy: 10. Október , 2008, 22:46:41 »

shred s' not dead  Som metlak
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #21 kedy: 10. Október , 2008, 22:51:38 »

Ked už cituješ,tak nevytrhaj z kontextu.... "Pre mna je to už total nezaujimave."...   A nevypisuj tu pičoviny o hovnach.  A  nikto ta to nenuti,čitat a tobôž na to reagovat. Ja tiež nereagujem na tvoje total ubohe znalosti ohladom stavby zosika,trafa,napäti atd.  Zdravíčko

mcmaros shreduje uplne inac ako gilbert vy sa nerozumiete  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 11. Október , 2008, 03:08:14 »

Ty už radšej hod naku svoju ukažku. Už sme davno nemali možnost ta zas "znosit pod čiernu zem". Bavím sa skvele

No udry, už by bolo načase, keby si aj ty hodil nejakú ukážku. Lebo mám pocit, že si asi najviac hundrajúci a pritom nehrajúci gitarista z fóra. Zdravíčko
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 11. Október , 2008, 07:25:58 »

No udry, už by bolo načase, keby si aj ty hodil nejakú ukážku. Lebo mám pocit, že si asi najviac hundrajúci a pritom nehrajúci gitarista z fóra. Zdravíčko
No Pitu, maš pravdu.Už skoro rok som nehrajuci gitarista.Gitarova muzika ako je prezentovana vo väčšine hudobnych štylov, stratila pre mna pritažlivost a zaujimavost. Takže som sa "ponoril" do uplne ineho druhu hudby,kde nachadzam radost a uspokojenie.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 11. Október , 2008, 07:26:39 »

No Pitu, maš pravdu.Už skoro rok som nehrajuci gitarista.Gitarova muzika ako je prezentovana vo väčšine hudobnych štylov, stratila pre mna pritažlivost a zaujimavost. Takže som sa "ponoril" do uplne ineho druhu hudby,kde nachadzam radost a uspokojenie.

sak daj aj z toho ukazku  Popiskujem si
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #25 kedy: 11. Október , 2008, 07:49:37 »

Ked už cituješ,tak nevytrhaj z kontextu.... "Pre mna je to už total nezaujimave."...   A nevypisuj tu pičoviny o hovnach.  A  nikto ta to nenuti,čitat a tobôž na to reagovat. Ja tiež nereagujem na tvoje total ubohe znalosti ohladom stavby zosika,trafa,napäti atd.  Zdravíčko

Prva cast tvojho prispevku vyznela tak, ako keby ta hudba bola davno mrtva a nikto ju nepocuval. Ja tiez nikde nevypisujem ze Oasis je nuda a pod. Ked sa mi nepaci, tak sa mi nepaci. Tu nejde o Gilberta. Mne je jedno o kom by sa tocilo, ale taketo hlasky ma vytacaju. Ty si hovoris muzikant, ked dokazes niekoho zadupad pod zem? Tu ide o princip. On hra to co ho bavi a ma svojich posluchacov, ktori ho pocuvaju. A ostatni nemusia. Ale naco take komentare? Takto isto budu reagovat aj ini ludia na tvoju hudbu. A tiez sa ti to potom nemusi pacit.

A nevypisuj tu pičoviny o hovnach.  A  nikto ta to nenuti,čitat a tobôž na to reagovat. Ja tiež nereagujem na tvoje total ubohe znalosti ohladom stavby zosika,trafa,napäti atd.  Zdravíčko

Keby si nieco vedel, tak by si mohol aj poradit. To ze som sa tento rok zacal zaoberat elektronkami a som z nich vytrety snad nie je na hanbu.

OT, netreba reagovat. Nechcem sa s nikym hadat.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 11. Október , 2008, 08:20:35 »

Prva cast tvojho prispevku vyznela tak, ako keby ta hudba bola davno mrtva a nikto ju nepocuval. Ja tiez nikde nevypisujem ze Oasis je nuda a pod. Ked sa mi nepaci, tak sa mi nepaci. Tu nejde o Gilberta. Mne je jedno o kom by sa tocilo, ale taketo hlasky ma vytacaju. Ty si hovoris muzikant, ked dokazes niekoho zadupad pod zem? Tu ide o princip. On hra to co ho bavi a ma svojich posluchacov, ktori ho pocuvaju. A ostatni nemusia. Ale naco take komentare? Takto isto budu reagovat aj ini ludia na tvoju hudbu. A tiez sa ti to potom nemusi pacit.

Keby si nieco vedel, tak by si mohol aj poradit. To ze som sa tento rok zacal zaoberat elektronkami a som z nich vytrety snad nie je na hanbu.

OT, netreba reagovat. Nechcem sa s nikym hadat.
Predsa len zareagujem.Neviem,prečo to bereš tak osobne a tak vážne.Ved podobnych a dokonca ovela horšich prispevkov na toho-ktoreho muzikanta či kapelu je tu vela.Nemôžeme byt všetci "naladeni na rovnaku vlnovu dlžku". To by sa tu pisali len same superlativy a bola by "nuda".Tebe ? sa napr. nepači nova Metallica, mne zas ANO. A nevadilo mi,čo sa o tom albume pisalo a nikomu som nevytykal jeho nazory. A k tej druhej veci: Samozrejme, je uplne v poriadku,že chceš sam postavit zosik a potrebuješ v niečom poradit.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #27 kedy: 11. Október , 2008, 09:35:19 »

Takže som sa "ponoril" do uplne ineho druhu hudby,kde nachadzam radost a uspokojenie.

nieco s mikrointervalmi ?
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 11. Október , 2008, 09:42:00 »

Takže som sa "ponoril" do uplne ineho druhu hudby,kde nachadzam radost a uspokojenie.

nieco s mikrointervalmi ?
Ani nie. Len hudbu,kde gitara nie je prioritna,zauživane hudobne postupy nepodstatne a hlavny doraz je kladeny na rôznorodost nastrojov,farebnost,aranžma atd.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #29 kedy: 11. Október , 2008, 09:47:13 »

daj nejaky nazov, ak sa Ti chce. tiez pocuvam gitarovu hudbu dost mensinovo...
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.097 sekund, 22 otázok.