Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 12:24:36
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Living Colour 16.10. Dom Kultury Zrkadlovy haj - Bratislava  (Prečítané 12795 krát)
0 užívateľov a 18 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« kedy: 13. Október , 2008, 10:04:20 »

Legendárna newyorská rocková skupina vystúpi u nás už vo štvrtok, 16. októbra 2008.

Living Colour prichádzajú po prestávke v ich jesennom európskom turné, ktorú trávili v Prahe, aby v bratislavskom Dome kultúry Zrkadlový háj odohrali jediný exkluzívny koncert na Slovensku.

Skupina, označovaná za prvú černošskú kapelu, ktorá hrala tvrdý rock v 80. rokoch, predala od svojho vzniku v roku 1983 viac ako 20 miliónov albumov.

Všetci štyria členovia Living Colour sú výnimoční muzikanti a každý z nich spolupracoval na rôznych projektoch. Napríklad:
Spevák Corey Glover – úloha Judáša v Jesus Christ Superstar na Brodwayi,
gitarista Vernon Reid – spolupráca s B.B. Kingom, Public Enemy či s Billom Frissellom,
basgitarista Dough  Wimbish – spolupráca s Rolling Stones, Depeche Mode alebo Madonnou,
bubeník Will Calhoun – spolupráca s Jacom Pastoriusom, Paulom Simonom alebo Lou Reedom.

Living Colour momentálne pripravuje nový, v poradí piaty album, ktorý by sa mal na trhu objaviť v roku 2009. DVD z minuloročného koncertu „The Paris Concert“ prichádza do predaja 11. novembra 2008.

Po nezabudnuteľnom bratislavskom koncerte v klube Babylon v roku 2005 Living Colour zahrá opäť v klubovom prostredí, v Dome kultúry Zrkadlový háj v Bratislave-Petržalke. Skupina nemá žiadne špeciálne požiadavky na usporiadateľov, dôraz kladie na zvukovú techniku. Ubytovanie napríklad požaduje iba v štandardnom trojhviezdičkovom hoteli.
 
Ako predkapela vystúpeni bratislavský Appendix.

Lístky na koncert je možné vyhrať v súťažiach Rock FM rádia, kúpiť je ich možné v sieti Ticketportal.

Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 13. Október , 2008, 10:08:37 »

Stretneme sa tam. Bol som na nich v Babylone a stálo to zato. Ich skladby ma až tak neoslovujú, ale koncert sa oplatí pozrieť. Kapela šlape, spevák spieva. Žmurk
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #2 kedy: 13. Október , 2008, 10:50:13 »

Stretneme sa tam viacerí.Nepoznám ich sice ale kvalitu si ujsť nenechám.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #3 kedy: 13. Október , 2008, 12:14:42 »

Stretneme sa tam viacerí.Nepoznám ich sice ale kvalitu si ujsť nenechám.

........pri všetkej úcte ale robíš si srandu  Huh! http://uk.youtube.com/watch?v=tTjKWq9Gges ...... Žmurk
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #4 kedy: 13. Október , 2008, 13:54:19 »

v babylone som bol v prvej rade a bol to totalny sok. vyborna kapela. ak by som bol v BA, tak som v prvej rade opat.
Zaznamenané

o-yep sro
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #5 kedy: 13. Október , 2008, 14:31:59 »

O koľkej to je ? To musím vidieť..
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 13. Október , 2008, 14:45:59 »

O koľkej to je ? To musím vidieť..

o 7, ale bude nejaká predkapela ešte. Máme to tu pod nosom, je pomaly hriech sa nepozrieť, ako to robia hoši z New Yorku. :)
A popritom si môžme dať pivečko spolu, keď sa tam už zídeme..  Na zdravie!
Zaznamenané

brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #7 kedy: 13. Október , 2008, 19:01:46 »

a kua asi prvy krat v zivote lutujem ze nie som z Bratislavy... Smútim tak si ich uzite, Living Color mam strasne rad...
Zaznamenané

one more solo?
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #8 kedy: 13. Október , 2008, 19:13:11 »

rozpravas, ako keby to bolo za oceanom. sak sadni za vlak a si tam. a este ked su tvoji oblubenci a zavitali zdaleka do tychto koncin.
Zaznamenané

brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #9 kedy: 13. Október , 2008, 19:16:58 »

rozpravas, ako keby to bolo za oceanom. sak sadni za vlak a si tam. a este ked su tvoji oblubenci a zavitali zdaleka do tychto koncin.

nie su to moji uplni oblubenci, ale pozrel by som si to straasne rad... ale je viacej dovodov preco si to nemozem pozriet - v penazenke mam presne tri 50-halierniky, a pochybujem ze este budu vobec volne listky Smútim ... spravit si na to cas a odist do BA je vazne minimum 
Zaznamenané

one more solo?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 13. Október , 2008, 19:17:38 »

nie su to moji uplni oblubenci, ale pozrel by som si to straasne rad... ale je viacej dovodov preco si to nemozem pozriet - v penazenke mam presne tri 50-halierniky, a pochybujem ze este budu vobec volne listky Smútim ... spravit si na to cas a odist do BA je vazne minimum 

Dnes som na stránke ticketportalu kupoval lístky, ešte boli..
Zaznamenané

brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #11 kedy: 13. Október , 2008, 19:19:18 »

Dnes som na stránke ticketportalu kupoval lístky, ešte boli..

aj ma zalozis ?  Beeee
Zaznamenané

one more solo?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 13. Október , 2008, 19:21:59 »

aj ma zalozis ?  Beeee

kam sa chceš nechať založiť?  :)
Zaznamenané

brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #13 kedy: 13. Október , 2008, 19:23:34 »

ale ved vies co myslim...  :) hmmm teraz rozmyslam kde zozenem peniaze na listok a cestu... tak a ideme obvolavat kamaratov  Bavím sa skvele
Zaznamenané

one more solo?
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #14 kedy: 13. Október , 2008, 20:16:57 »

no takze pokial vsetko klapne tak jak ma tak sa tam stvrtok vidime panove  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele mozete mi dat nejaku radu ako sa tam dostat? najlepsie z autobusovej stanice....
Zaznamenané

one more solo?
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.