Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 10:29:48
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Living Colour 16.10. Dom Kultury Zrkadlovy haj - Bratislava  (Prečítané 12749 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #45 kedy: 17. Október , 2008, 00:31:37 »

no chlapci,ako? Je mi do plaču ja som musel po druhej polovici radsej odist Pomoooc!

No keď si odišiel po druhej polovici, tak si vlastne odišiel na konci. Žmurk

Strašné zvukové sklamanie. Kapela výborná, síce len pár skladieb, ktoré by rezali mojej duši, ale šlapali super. Spevák zas nesklamal, gitarista ma v tejto kapele vôbec nezaujíma, ale beglajt výborný. No ale čo už, keď zvuk bol tak vypeckovaný až skresloval a nič nebolo poriadne rozumieť. Úplne ma to otrávilo. Škoda, mohol to byť fajn zážitok..

Prešiel som si celú miestnosť a ako tak počúvateľný zvuk bol zozadu(zboku) kapely. Tam tak nerevalo PA a bolo niečo počuť aj z odposluchov. Bol som asi prvý, ktorý bol za ich zvukárom a povedal som mu že zvuk je otrasný, nech s tým niečo robí. Asi jedinému mi odpovedal, že to je Living Colour, všetkých ostatných už vyfackoval. Jednu by som mu normálne za to, že to tak doku..il, pri..bal (s prepáčením)..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #46 kedy: 17. Október , 2008, 00:35:19 »

ale ale babovky  ha ha ha ja som uz ku koncu mal pocit, ze pocuvam CDcko, aj toho Vernona som rozumel :) akurat mi este stale piska v usiach  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #47 kedy: 17. Október , 2008, 00:40:22 »

bolo to strašne nahlas, stále mi píska v ušiach... ..

a aj tak Ta to "utancovavalo" blizsie a blizsie k podiu  Žmurk
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #48 kedy: 17. Október , 2008, 00:46:04 »

ale ale babovky  ha ha ha ja som uz ku koncu mal pocit, ze pocuvam CDcko, aj toho Vernona som rozumel :) akurat mi este stale piska v usiach  :)

S tebou ten koncert urobil strašné divy - normálne si nechlastal, ako máš vo zvyku. :)
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #49 kedy: 17. Október , 2008, 01:19:15 »

S tebou ten koncert urobil strašné divy - normálne si nechlastal, ako máš vo zvyku. :)

Asi ho zaujala muzika...:)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #50 kedy: 17. Október , 2008, 07:11:13 »

jéj, už mi nepíska...  :)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 17. Október , 2008, 12:41:45 »

kde to v zrkadlaci vlastne bolo? v kinosale?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #52 kedy: 17. Október , 2008, 12:58:14 »

kde to v zrkadlaci vlastne bolo? v kinosale?

nie. V hale, ako bývajú bežne už koncerty..
Zaznamenané

anh
nováčik
*
Príspevkov: 44



« Odpoveď #53 kedy: 17. Október , 2008, 13:29:16 »

Viacerí, čo sme tam boli, sme sa zhodli, že ich zvukár už je chudák totálne hluchý, len škoda, že potom museli trpieť všetci ostatní účastníci koncertu. Po druhej pesničke som musel odísť za PAčko a zboku sa to dalo prežiť. Súhlasím s rastisom, že okrem gitary bolo rozumieť všetkému - basa, spev aj bicie.  Gitara tam pridavála uvrešťané stredy a ak som aj zachytil nejaký známy rif, tak sóla boli úplná guča - motorová píla. Na koncerty LC nemám veľmi šťastie. Na Hodokvase bol oničom spevák (niekto zaskakoval Glovera) a teraz atentát na sluchový aparát.   Smútim
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #54 kedy: 17. Október , 2008, 13:55:12 »

Podobný zážitok mám z dvoch koncertov Malmsteena.Zvukár tiež totálne hluchý a nebolo rozumiet ničomu.Jeden velký balík hluku
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #55 kedy: 17. Október , 2008, 14:04:04 »

Podobný zážitok mám z dvoch koncertov Malmsteena.Zvukár tiež totálne hluchý a nebolo rozumiet ničomu.Jeden velký balík hluku

Ani tam som to po 4 skladbách nevydržal a išiel otravovať zvukára, dokonca som mu musel hovoriť (!?), čo s tým má robiť, lebo sa tváril dosť bezradne.. To sa aspoň trochu v polovici koncertu vylepšilo..
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #56 kedy: 17. Október , 2008, 14:13:53 »

Já som mu v Prahe tiež skušal vysvetlit ze niesu na strahove.Nepochopil pri mojej angline ale aj ti čo plynule hovorili aj na nich kukal ako puk.Z PKO sme zo synom odišli po troch skladbách na pivo a pak sme si doma pustili dvd.Keby že viem že ho usmerníš tak vydržíme.V tej sále sa nedalo pred tým hurhajom schovat.Jedine na wc ale aj tak ničomu rozumiet nebolo.Občas ked im zvukari ohluchnú by ich mali vymenit  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #57 kedy: 17. Október , 2008, 14:18:41 »

poviem ti,ze to nebol ich zvukar ale bratislavska agentura ktora ich zvuci tuto v okoli(HU,...).
Aparát bol od Pala Prockla, ten aj zvučil predkapelu (myslím, že znela neporovnateľne lepšie). Potom sa toho chopil ich zvukár a do ničoho si nedal hovoriť..

Citácia
rastis:nechapem ako mozes povedat ze nastroje boli citatelne,sak to bol gulas,iba zboku podia sa nieco rozumne dalo zachytit.
Tiež si myslím, aj basu som horkoťažko vnímal len zboku pódia.

Citácia
pitu:tak sa mi zda,ze ked si bol za tym zvukarom,tak smes stali vedla seba Bavím sa skvele

je to možné.. :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #58 kedy: 17. Október , 2008, 14:32:46 »

...
rastis:nechapem ako mozes povedat ze nastroje boli citatelne,sak to bol gulas,iba zboku podia sa nieco rozumne dalo zachytit....

zeby trenovanejsie ucho ?  Popiskujem si po par pesnickach som si jednoducho zvykol na tu hladinu hlasitosti...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #59 kedy: 17. Október , 2008, 14:33:35 »

...ako máš vo zvyku. :)

co ty vies o mojich zvykoch ?  Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 23 otázok.