Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 20:34:13
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tipy na recenzie  (Prečítané 26741 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #45 kedy: 15. Október , 2008, 12:23:21 »

to je uplne ine. tie nove ani nemaju byt replika starych. su to ine, nove aparaty, len design maju stary. ci ty mas akoze nejaku repliku ?

Né ja mám normálne tu novú Rockerverb 50 aj s boxom pomarančovým. A je mi jesné že to budú úplme iné aparáty. Ale aj tak..
Chcem porovnať o kolko iný odtieň oranžvej farby je na novom a starom.  ha ha ha ha ha ha ha ha ha Lebo ja ho mám len kvôli tej farbe. Bo sa mi lúbila. ha ha ha Bavím sa skvele ha ha ha
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #46 kedy: 15. Október , 2008, 12:25:32 »

no vidim, ze hovadska hysteria teraz okolo toho bude par dni... tak nech sa entuziazmus udrzi. hlavne ked testovat, tak nejak koncepcne a nie bezhlavo narychlo na pase. nech to ma proti 50 nazorom na harmony-central nejaku hlbsiu vypovednu hodnotu...
Naposledy tu bola taká ako sa zakladalo nové internetové rádio a brojilo sa proti rádiám.Ozaj už to funguje to rádio internetové,nevieš? ha ha ha
« Posledná zmena: 15. Október , 2008, 12:25:58 od ff » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 15. Október , 2008, 12:35:23 »

Bleee od jedenastich hulis...tsa... a tatko ti ani ruky za to dolamat nemoze, lebo by ten drahy gear, co ti nakupil, vysiel nazmar..

inac mohli by ste niekto nahovorit maja na jeho roadster, pripadne dusanove_uk stare DR, ani tie vht-cka by neboli zle.. (ale s tym ja neviem pomoct, kedze som takpovediac od ruky...)

S Majom som sa vcera bavil aj s Dusanom, padol tam taky napad ze by sme mohli spravit velky test Mesa aparatov - vsetky typy Recto, Roadster, Roadking na rozne bedne, 1x12, 2x12, 4x12.

Malo by to pre niekoho zmysel robit?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #48 kedy: 15. Október , 2008, 12:36:44 »

S Majom som sa vcera bavil aj s Dusanom, padol tam taky napad ze by sme mohli spravit velky test Mesa aparatov - vsetky typy Recto, Roadster, Roadking na rozne bedne, 1x12, 2x12, 4x12.

Malo by to pre niekoho zmysel robit?

Pre mna urcite :)
Ja mam TriAxis. Ale som z vychodu, co je problem... Smútim
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #49 kedy: 15. Október , 2008, 12:55:45 »

Malo by to pre niekoho zmysel robit?
blba otazka :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 15. Október , 2008, 13:02:46 »

Pre mna urcite :)
Ja mam TriAxis. Ale som z vychodu, co je problem... Smútim

Nic nie je problem :), dokonca ani len to ze si z vychodu :).


blba otazka :)

Pytam sa len pre istotu :).
Cize ano?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #51 kedy: 15. Október , 2008, 13:12:04 »

Nic nie je problem :), dokonca ani len to ze si z vychodu :).


Pytam sa len pre istotu :).
Cize ano?

ANO. :)
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #52 kedy: 15. Október , 2008, 13:17:44 »

S Majom som sa vcera bavil aj s Dusanom, padol tam taky napad ze by sme mohli spravit velky test Mesa aparatov - vsetky typy Recto, Roadster, Roadking na rozne bedne, 1x12, 2x12, 4x12.

Malo by to pre niekoho zmysel robit?

cotijebe popici ! Som metlak ked pri tom nebudem tak sa urazim :)
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #53 kedy: 15. Október , 2008, 13:46:37 »

Takisto neviem Semishko ci si to tu uz spominal, ale aj ten test 7struniek by sa mohol spravt.
Kludne aj ja sa na to podujmem (ibanez, schecter, framus, ...... vsetko co sa da zohnat)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 15. Október , 2008, 13:49:18 »

Takisto neviem Semishko ci si to tu uz spominal, ale aj ten test 7struniek by sa mohol spravt.
Kludne aj ja sa na to podujmem (ibanez, schecter, framus, ...... vsetko co sa da zohnat)

Vdaka Majo, to by ozaj mohlo byt zaujimave. Daval som to tiez sem (zoznam je v prvom prispevku, budem to updatovat), mozem dotrepat vsetky moje, pripadne Ondrove robene od Sivcaka (ak dovoli, aj ked tie su lavacke), nejake Schecter urcite zozenieme atd ...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 15. Október , 2008, 13:49:54 »

Ono je to super, ak mate nejake studio ci kvazi studio, kam len donesiete veci, vsetko potrebne je uz nastavene a nahra sa. Ja som za zucastnil par takyto akcii a najhorsie je prave doniest (aj ked) notebook a vsetko to tam pozapajat. Hm, prave som si spomenul, ze este ma caka strihacka basoveho testu Bavím sa skvele Uz to caka na mna par dni Smútim
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 15. Október , 2008, 13:53:36 »

Ono je to super, ak mate nejake studio ci kvazi studio, kam len donesiete veci, vsetko potrebne je uz nastavene a nahra sa. Ja som za zucastnil par takyto akcii a najhorsie je prave doniest (aj ked) notebook a vsetko to tam pozapajat.

ty si jaka lemra
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 15. Október , 2008, 13:59:30 »

Mas stastie, ze si adoptivny otec  Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #58 kedy: 16. Október , 2008, 09:10:00 »

ja dnes idem robit taky prizemnejsi testik a to novy rada Roland Microcube na domace hranie... myslim, ze aj to je uzitocne
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #59 kedy: 16. Október , 2008, 11:03:40 »

ja dnes idem robit taky prizemnejsi testik a to novy rada Roland Microcube na domace hranie... myslim, ze aj to je uzitocne


Kúpil som si ho len nedávno, chcel som mať niečo aj na sluchátká k dispozícií. Na poslednom fórovom pive som ho mal v batohu. Žmurk
« Posledná zmena: 16. Október , 2008, 11:04:31 od Pitu » Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 23 otázok.