Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 05:38:12
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: GnR opäť spolu ?  (Prečítané 43535 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 15. Október , 2008, 20:27:35 »

ale mas pravdu ... stary je ovela lepsi   Zdravíčko

Skor je to tak ze G'n'r uz neexistuje, proste nie je nejaky "novy" G'n'r, je len Axl s partickou najatych muzikantov hrajucich pesnicky od G'n'r a dlhe roky sa pokusajucich nahrat aspon nieco pouzitelne.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #46 kedy: 15. Október , 2008, 20:36:30 »

Skor je to tak ze G'n'r uz neexistuje, proste nie je nejaky "novy" G'n'r, je len Axl s partickou najatych muzikantov hrajucich pesnicky od G'n'r a dlhe roky sa pokusajucich nahrat aspon nieco pouzitelne.

vsak jasne, to mas pravdu, len je to take prehladne to pouzivanie stary/povodny GnR a novy GnR  Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #47 kedy: 16. Október , 2008, 01:36:46 »

jasne na tom sa urcite zhodneme ze je nevhodne to volat gnr ked ze ta kapela bola aj o inych muzikantoch ako je Axl a bez nich to uz neznie ako kedysi

homar: to je samozrejme v poriadku ze sa ti to nepaci, vela ludom sa to nepaci, ja sam som to najprv a priori negoval (coz samozrejme nemusi byt tvoj pripad)

teraz to vnimam tak ze axl sa niekam hudobne posunul a v spolupraci s inymi muzikantami urobil nieco ine aj ked samozrejme cosi z toho guns feelu to ma kedze tam je axl. Ja som kedysi guns pocuval velmi intenzivne ale teraz si ich uz nepustim, celkovo uz rockove kapely moc nepocuvam ale prave novych guns si velmi rad pustim a su pre mna zaujimavejsie ako stare a mam dojem ze Axl sa posunul dopredu (aj ked to z toho hladiska ze nie je schopny vydat album tak nevyzera). Ovela viac sa mi paci cesta ktorou sa vydal on, ako to co robi slash, duff a matt vo velvet revolver, kedze mam dojem ze oni sa nikam neposunuli, aj ked je to tiez dobra a pocuvatelna muzika. Ale hento sa mi proste paci viac
Zaznamenané
frunze
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #48 kedy: 16. Október , 2008, 07:22:04 »

teraz to vnimam tak ze axl sa niekam hudobne posunul a v spolupraci s inymi muzikantami urobil nieco ine aj ked samozrejme cosi z toho guns feelu to ma kedze tam je axl. Ja som kedysi guns pocuval velmi intenzivne ale teraz si ich uz nepustim, celkovo uz rockove kapely moc nepocuvam ale prave novych guns si velmi rad pustim a su pre mna zaujimavejsie ako stare a mam dojem ze Axl sa posunul dopredu (aj ked to z toho hladiska ze nie je schopny vydat album tak nevyzera). Ovela viac sa mi paci cesta ktorou sa vydal on, ako to co robi slash, duff a matt vo velvet revolver, kedze mam dojem ze oni sa nikam neposunuli, aj ked je to tiez dobra a pocuvatelna muzika. Ale hento sa mi proste paci viac

ano, to ze sa nikam neposunuli povedal aj ten ich spevak zo stone pilots a opustil kapelu VR
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #49 kedy: 16. Október , 2008, 08:26:52 »

som trosku mimo, Gun's v novej zostave aj nieco nahrali a vydali ci sa bavite akoze o "revival kapele", ktora v novej zostave hra stare veci?  :)
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #50 kedy: 16. Október , 2008, 08:27:39 »

Počul niekto nový album Sebastiana Bacha (ex- Skid Row) -Angel Down, kde mu na troch piesnach hostuje Axl Rose?? Podla mňa Axl dostal nový vdych života  Bavím sa skvele  Bomba  Na zdravie!

Ale Sebastian je aj tak lepší. Na zdravie! Načo mu je Axl, ked to dokáže aj sám zaspievať  Beeee


« Posledná zmena: 16. Október , 2008, 08:29:51 od damned13 » Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #51 kedy: 16. Október , 2008, 08:32:21 »

Pridávam ešte daľšie dve :
                                         
Proste bomba Na zdravie!  :

« Posledná zmena: 16. Október , 2008, 08:32:50 od damned13 » Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #52 kedy: 16. Október , 2008, 08:38:57 »

ak by niekoho (Love Is) A Bitchslap nudil, tu je lepšia video verzia  Bavím sa skvele
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #53 kedy: 16. Október , 2008, 08:41:49 »

som trosku mimo, Gun's v novej zostave aj nieco nahrali a vydali ci sa bavite akoze o "revival kapele", ktora v novej zostave hra stare veci?  :)

vydat nevydali zatial ale maju hotove pesnicky a uz to nejak koluje. To je ten problem ze vydanie (album sa ma volat Chinese Democracy) sa uz nejaky ten piatok odklada, najnovsi termin kedy to ma vyst je 23. november ale takych termonov uz bolo...ten bulvar okolo toho nepoznam. Mne len niekto posunul ten album respektive nejake songy od noveho gnr ktore tam maju byt a mne sa to lubi ale fakt neviem okolo toho nic
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 16. Október , 2008, 08:45:10 »

vydat nevydali zatial ale maju hotove pesnicky a uz to nejak koluje. To je ten problem ze vydanie (album sa ma volat Chinese Democracy) sa uz nejaky ten piatok odklada, najnovsi termin kedy to ma vyst je 23. november ale takych termonov uz bolo...ten bulvar okolo toho nepoznam. Mne len niekto posunul ten album respektive nejake songy od noveho gnr ktore tam maju byt a mne sa to lubi ale fakt neviem okolo toho nic

"nejaky ten piatok" :), to je pekne, podla wikipedie to zacali nahravat v roku 1994 :)
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #55 kedy: 16. Október , 2008, 08:49:41 »

"nejaky ten piatok" :), to je pekne, podla wikipedie to zacali nahravat v roku 1994 :)


sak hej to som povedal ironicky ze nejaky piatok.  :)
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #56 kedy: 16. Október , 2008, 08:50:52 »

"nejaky ten piatok" :), to je pekne, podla wikipedie to zacali nahravat v roku 1994 :)


Hej, presne tak Semish...je to trápne jak hrom a už by konečne mohli skončiť to divadlo. Lebo takto to vôbec ,ale vôbec nie je už zaujímavé. Skôr trápne a nie napäté. Mne práve táto časová únavnosť úplné znechutila celý GnR. Bleee
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 16. Október , 2008, 08:52:43 »

sak hej to som povedal ironicky ze nejaky piatok.  :)


Ved jasne, tak som aj pochopil, praveze mi to prislo vtipne ... :)

Hej, presne tak Semish...je to trápne jak hrom a už by konečne mohli skončiť to divadlo. Lebo takto to vôbec ,ale vôbec nie je už zaujímavé. Skôr trápne a nie napäté. Mne práve táto časová únavnosť úplné znechutila celý GnR. Bleee

Trapne to je viac ako dost, ale ved uvidime "oficialny" termin vydania sa blizi :), myslim ze je to nejaky 15. november ci co ...
Zaznamenané
Luk@s
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 299



WWW
« Odpoveď #58 kedy: 16. Október , 2008, 21:38:56 »

Chinesse Democracy to je jak Duke Nukem 3D Forever
Zaznamenané

Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #59 kedy: 16. Október , 2008, 22:43:33 »

semish : preco sa tesit ten album davno unikol na net .... ved po 15 rokoch tocenia ....  Huh!  Si píš!!!  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.