Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 02:58:09
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lydia Kaboesj on bass  (Prečítané 14877 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 14. Október , 2008, 17:15:40 »

Kazdy, kto hra alebo spieva funkcne a pekne, je hodny posratia, vsak o tom to cele je, nie :)
Ja som predsa netvrdil že ta hra a ten spev nie su O.K. Dokonca sa to aj prijemne počuva. Ale v čom je to nejak  "extra zaujimave" ? Oproti ostatnym "bežnym" funky basakom ?  / ono, niekto namiesto toho aby napisal v čom to je,tak si radšej rypne,že maestro Dr./ Na zdravie!
« Posledná zmena: 14. Október , 2008, 17:17:40 od udry » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #31 kedy: 14. Október , 2008, 17:15:52 »

hod nejakeho nech sa pogrcam Bavím sa skvele

To potom radsej nie. Beeee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #32 kedy: 14. Október , 2008, 17:33:48 »

Ja som predsa netvrdil že ta hra a ten spev nie su O.K. Dokonca sa to aj prijemne počuva. Ale v čom je to nejak  "extra zaujimave" ? Oproti ostatnym "bežnym" funky basakom ?  / ono, niekto namiesto toho aby napisal v čom to je,tak si radšej rypne,že maestro Dr./ Na zdravie!

tak ono bezny funky basak...poznam ich aj vela nezaujimavych, pravdu mas ale v tom ze co je "extra zaujimave"...pre ma osobne ma jej hra omnoho zaujimavejsi a zivelnejsi nadych ako mnoho inych funkovych basakov.
Zaznamenané

o-yep sro
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #33 kedy: 14. Október , 2008, 17:36:41 »

Tu sa nikto nikoho nepytal, ze kto je lepsi, horsi, alebo neviem aky...
Taketo chujoviny piste do inych tem "basaci", ale najlepsie bude, ak ich nebudete pisat nikde. Žmurk

Tema je o tejto basacke. Nie o nejakom Markovi,...  Na zdravie!

Pre tych, co nerozumeju, tak nech sa paci.
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,61626.0.html
« Posledná zmena: 14. Október , 2008, 17:37:48 od Branko » Zaznamenané

yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #34 kedy: 14. Október , 2008, 17:37:20 »

Už niekto zarval že má patrične "funky" kozy alebo budem prvý ?  Ja som čert..
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #35 kedy: 14. Október , 2008, 17:42:17 »

Tu sa nikto nikoho nepytal, ze kto je lepsi, horsi, alebo neviem aky...
Taketo chujoviny piste do inych tem "basaci", ale najlepsie bude, ak ich nebudete pisat nikde. Žmurk

Tema je o tejto basacke. Nie o nejakom Markovi,...  Na zdravie!

Pre tych, co nerozumeju, tak nech sa paci.
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,61626.0.html

branko šmaril o zem počitač Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 14. Október , 2008, 17:46:34 »

tak ono bezny funky basak...poznam ich aj vela nezaujimavych, pravdu mas ale v tom ze co je "extra zaujimave"...pre ma osobne ma jej hra omnoho zaujimavejsi a zivelnejsi nadych ako mnoho inych funkovych basakov.
Bežny funky basak-tak zas som nemyslel nejakych amaterov.  Na zdravie! Podla mna je funky "živa,živelna,pulzujuca muzika" / aj ked su samozrejme rôzne "odnože" funky/ a jej prejav mi pride moc uhladeny,sterilny,taky  "posedenie pri kávičke".
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 14. Október , 2008, 17:48:12 »

Tu sa nikto nikoho nepytal, ze kto je lepsi, horsi, alebo neviem aky...
Taketo chujoviny piste do inych tem "basaci", ale najlepsie bude, ak ich nebudete pisat nikde. Žmurk

Tema je o tejto basacke. Nie o nejakom Markovi,...  Na zdravie!

Pre tych, co nerozumeju, tak nech sa paci.
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,61626.0.html
Dnes sa tu hrá každy na admina. :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #38 kedy: 14. Október , 2008, 17:52:26 »

Bežny funky basak-tak zas som nemyslel nejakych amaterov.  Na zdravie! Podla mna je funky "živa,živelna,pulzujuca muzika" / aj ked su samozrejme rôzne "odnože" funky/ a jej prejav mi pride moc uhladeny,sterilny,taky  "posedenie pri kávičke".

to u mna je zase naopak, pride mi dost zivelna. ale tak sto ludi sto chuti. poznas Tal Wikenfeld ci ako sa vola? to je podla mna stroj, ale totalne bez zivota.
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 14. Október , 2008, 17:58:52 »

to u mna je zase naopak, pride mi dost zivelna.
Možno je. Na zaklade tycj 3-4 ukažok sa mi nezdala.Ale ved to neni podstatne.Podstatne je,že su ludia,ktorym sa pači jej hudba/prejav ,chodia na koncerty a to je myslim pre nu doležitejšie ako naše/moje hodnotenie. Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #40 kedy: 14. Október , 2008, 17:59:40 »

Možno je. Na zaklade tycj 3-4 ukažok sa mi nezdala.Ale ved to neni podstatne.Podstatne je,že su ludia,ktorym sa pači jej hudba/prejav ,chodia na koncerty a to je myslim pre nu doležitejšie ako naše/moje hodnotenie. Na zdravie!

presne tak, vvvvvvv vo tom to je  ha ha ha  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
waldo42
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 273



« Odpoveď #41 kedy: 15. Október , 2008, 16:03:21 »

pisete o funkovych basakoch akoby boli okrajovi muzikantici.ktory metalovy alebo rockovy basak vycnieva z davu?tiez si sprngaju na basu,nie je to o nic zaujimavejsie ako funkovy basak.to mi fakt pride taky marcus miller,mark king,stanley clarke,alain caron zaujimavejsi ako cliff,flea,fieldy,newsted a ostatni metlaci/rockeri.je pravda ze aj medzi nimi je par svetlych vynimiek(deacon,wright...)
Zaznamenané

mozes si vybrat z dvoch ciest: "sex, drogy a rock ´n roll" alebo "masturbacia, antidepresiva a hip hop"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #42 kedy: 15. Október , 2008, 16:41:19 »

waldo - fleu by som rozhodne z tej druhej skupiny presunul do tej prvej skupiny

rudy - ta baba neni zla, skorej naopak. urcite su aj vacsie spicky, jej spev ma az tak velmi neocaruje. ale ona je pre mna taka mila internetova atrakcia, velmi slusne hra na basu, dobre sa na nu pozera a srsi z nej velka radost z hry... viac neviem, to by som musel pocut nejaku studiovku alebo vidiet nejaky lajv s kapelou, kde hra...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #43 kedy: 15. Október , 2008, 16:49:43 »

waldo - fleu by som rozhodne z tej druhej skupiny presunul do tej prvej skupiny

rudy - ta baba neni zla, skorej naopak. urcite su aj vacsie spicky, jej spev ma az tak velmi neocaruje. ale ona je pre mna taka mila internetova atrakcia, velmi slusne hra na basu, dobre sa na nu pozera a srsi z nej velka radost z hry... viac neviem, to by som musel pocut nejaku studiovku alebo vidiet nejaky lajv s kapelou, kde hra...
Rastis-ved je netvrdim,že je zla. Ved som aj napisal,že sa to prijemne počuva. Ale že by jej hra bola niečo "extra"-no ja neviem. POdla mna skôr nie.
Zaznamenané
Bassfriend
nováčik
*
Príspevkov: 21


Bass the base..


« Odpoveď #44 kedy: 15. Október , 2008, 18:49:32 »

Citam to tu a vidim, ze to tu nikam nevedie..  Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať , tym, ktorym sa Lydia nepaci posielam akurat: ...

tento neger je jeden z mnohych, ktori ju pre jej feeling obdivuju..  Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 22 otázok.