Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. Apríl , 2024, 04:47:13
Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aka 4x12 bedna k Mesa boogie caliber 50+  (Prečítané 27504 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #135 kedy: 19. Október , 2010, 23:40:37 »

moj nazor je ze -

-recto box sa mi nepaci ako hra v skusobni, pre mna ma vo zvuku nieco s cim moje usi maju zasadny problem a to taky mierne gumeny sound v basoch a trhavy zvuk vo vyskach ako ked nafuka clovek balon a trie ho rukou.. no ked sa nasnima na live mikrakom tak je to popici a neviem ci poznam lepsi zvuk pre metalovu kapelu :)



davam ti presne tyzden, kym tu budes zahanat a pojdes si zlamat ruky za mesa, vieme preco  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #136 kedy: 19. Október , 2010, 23:42:10 »

nazor moze mat kazdy svoj, ale treba sa pozriet co tie boxy urobili v Randalle, ked mal do toho pichnute Semish to peavey, zvuk ako vino a bolo to z velkej casti aj cabmi
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #137 kedy: 19. Október , 2010, 23:44:01 »

je to mozne.. a aj som to zvazoval ze mozno 2X12 recto by sa mi hodila k tomu co ma prist.. fakt je ten, ze aby som to este teda urpesnil - zrejme sa mi nepaci charakter recta ako takeho a v kombinacii s boxom recto mi to nerobi dobre.. to je cele..  moze byt ze proste mi to vadi tie boxy co sa tyka smerovania zvuku, ze je mi z toho spatne akurat a boli ma halva z toho vzdy ked hra niekto na recto, lebo mam rad prijemne zvuky..
aj semishovi som hovoril uz velakrat ze .. nejak sa mi to nepaci ako to hra ta 6505 s tymi recto boxmi v skusobni, ale velmi sa mi to paci ked to je na stagei a nasnima sa to a myslim si ze prave o tom to je
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #138 kedy: 19. Október , 2010, 23:44:42 »

nazor moze mat kazdy svoj, ale treba sa pozriet co tie boxy urobili v Randalle, ked mal do toho pichnute Semish to peavey, zvuk ako vino a bolo to z velkej casti aj cabmi
Nabudúce nech si chalani z r2d vymenia boxy a uvidíme či sa dačo zmení  Žmurk
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #139 kedy: 19. Október , 2010, 23:51:43 »

hlavne ma udivuje ze sa vzdy dokaze strhnut debata zas z povodnej temy o krabicah z dreva na to ze kto je schopny vyjadrit sa k teme a kto nie lol..
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #140 kedy: 20. Október , 2010, 01:07:54 »

orange su ale dost smerove, odost viac ako mesa, mesa ma podla mna aj "vacsi" zvuk a v priamom porovnani je podla mna v kapele mesu pocut lepsie
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #141 kedy: 20. Október , 2010, 07:53:55 »

Nabudúce nech si chalani z r2d vymenia boxy a uvidíme či sa dačo zmení  Žmurk

:), nechcem Orange boxy, hraju sice vyborne ale Mesa boxy su krajsie  Bavím sa skvele

Osobne si myslim ze k Mesa zosilovacu patria Mesa boxy, proste verim tomu ze chlapci Mesa inziniery to maju spolu odladene (aj ked teda Caliber je uz trosku starsi zosilovac).

A OT k tomu "mojmu" zvuku Peavey+Mesa, nas basak to krasne vystihol (dlho kruuutil nosom ked to pocul hrat v skusobni), ze: to jak keby ma po chrbte volakto skraaaabal, fuj, az ma z toho zvuku v riti stiiipe :). No ale mne sa to tak paci, hra to tak hnusne konkretne a potom to na koncertoch dobre pocut. Od tohto je uz hnusnejsi, taky ten "suchy" zvuk uz len Mesa Mark (Karol tes sa :) ).
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #142 kedy: 20. Október , 2010, 08:29:08 »

to bolelo  Smútim
Zaznamenané

exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #143 kedy: 01. November , 2010, 13:58:30 »

Uz som si pozapajal box 4x12 V30 ako bolo treba a vysledok... spolu s 2x12 bednou to hralo dobre ale samo o sebe ma to sklamalo - bolo to take uzrnene ala metalzone, ziadne spodky ani dz dz a cely apara sa zdal akoby mal malo gainu. Vraciam sa k homemade 2x12 V30...zatial som cez moj zosik nepocul nic lepsie a hral som aj na orange 2x12.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #144 kedy: 01. November , 2010, 14:01:23 »

pokial je caliber podobny jak mark tak by si mal skusit mozno supnut do boxu povodne EV12 repraky ci ako sa to volalo.. od electro voice.. to fakt ten zosik nehra dobre so ziadnym boxom? divne nie? nebude inde problem?
Zaznamenané

exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #145 kedy: 01. November , 2010, 14:18:16 »

Na ten orange to nebolo moc zle, ale hunost a take to skrtanie pri palmutingu je proste ten robenak najlepsi...asi sme vtedy nahodou trafili(teda Darthez) idealny rozmer na nas aparat. A aj valwatt hra cez to lepsie a hlavne nie som hluchy kedze ta 4x12 mi hrala pekne do uska  tie skarede bzukoty ?§!.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #146 kedy: 01. November , 2010, 14:23:50 »

pokial je caliber podobny jak mark tak by si mal skusit mozno supnut do boxu povodne EV12 repraky ci ako sa to volalo.. od electro voice.. to fakt ten zosik nehra dobre so ziadnym boxom? divne nie? nebude inde problem?
Elektrovoice su dost drahe a vobec som ich este nepocul, su  tazke ako prasa...mozno by boli dobre. Myslim vsak ze ten 2x12 box bude dobry aj nadalej, so zvukom som v podstate spokojny a mam na vyber z 2 paratov.  :) Dokonca som do toho 2x12 boxu supol a governory a aj tie tam hrali lepsie ako v 4x12.
« Posledná zmena: 01. November , 2010, 14:24:21 od exhumer » Zaznamenané

WEIRD THRASH
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #147 kedy: 01. November , 2010, 14:25:04 »

exhumer: nechce sa mi to citat uplne cele, ale zmenil nakoniec bednu? ci si zostal pri starej? podla mna to hralo super s tou domorobo, ved ju mam aj ja :D len mi ten caliber chyba Neser ma!
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #148 kedy: 01. November , 2010, 15:07:37 »

exhumer: nechce sa mi to citat uplne cele, ale zmenil nakoniec bednu? ci si zostal pri starej? podla mna to hralo super s tou domorobo, ved ju mam aj ja :D len mi ten caliber chyba Neser ma!
Nakoniec som sa vratil k starej 2x12 bedni s V30.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.