Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 08:37:40
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Oasis vo Viedni!  (Prečítané 20706 krát)
0 užívateľov a 17 Hostí prehliada túto tému.
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« kedy: 16. Október , 2008, 13:05:48 »

Oasis

26.2.2009

20:00, Stadthalle, Vieden, Rakusko

Statie:    1420,-  SK  (47.47€)
Sedenie: 1690,-  Sk  (56.10€)

(zdroj: http://hudba.info/vEventView.jsp?eventId=3634 )
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 18. Október , 2008, 10:45:23 »

naco sa davali zas dokopy?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #2 kedy: 18. Október , 2008, 10:48:00 »

naco sa davali zas dokopy?

fest blba otazka...  ha ha ha
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #3 kedy: 18. Október , 2008, 10:53:35 »

naco sa davali zas dokopy?

Ty co davas ?  Na zdravie!

Oasis sa nikdy nerozpadli...
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #4 kedy: 18. Október , 2008, 11:07:38 »

isiel by som...kokos..neni zly napad... :)
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #5 kedy: 18. Október , 2008, 11:34:21 »

ale maju dobry zvuk, su napicu ale gitary sa mi lubia. aj ja by som si vedel taky namiesat kebyze mam k dispozicii vsetky gitary so vsetkymi aparatmi
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #6 kedy: 18. Október , 2008, 11:38:02 »

chlapi oasis je strata casu, nuda, neoriginalita, hanba, je to tu dost ubohe, v anglicku sa zrodilo vela kapiel ,ktore mali tendenciu zmenit svet, ale oasis je obycajna tlacenka , fetaci co kopirovali beatles ,  honili si brka v studiach kde sa rodili songy, ktore by oni radi mali v ich katalogu, guru koko*t alan mcgee ich predal a skoncili asi ako elan pre slovakov, okolo sveta , kopa frajeriny a par akordov ,kapely ako  glas  vegas a podobne sracky tiez zacinaju predavat, ale je to nuda, kde su tie casy, ked anglicke kapely boli priam okultne a ich skladby sa pocuvaju aj po 40 rokoch, za 40 rokov po oasis ani pes nestekne , najviac ma sere ,ked sa chvalia ako pisu songy every day cize aki su skveli a ked si to pustis zistis ,ze aj ten elan je lepsi, fakt touz asi coldplay   ha ha ha Na zdravie! Zdravíčko

sorac no "kravina" jak mraky...oasis a elan  ha ha ha
o tom sa ani bavit uz nebudem...

nezaujima kto bude po kom kedy stekat...na oasis by som siel kedykolvek...a ty chod teda na elan  Je to frajer
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 11:38:26 od joey » Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #7 kedy: 18. Október , 2008, 11:58:38 »

myslel som to prirovnanie  tak, ze pre anglanov je oasis narodna kapela, oni su v hudbe ultra nacionalisti, oasis je pre anglanov a  elan hra turne v usa pre slovakov , oasis okolo sveta pre anglanovcize  Bavím sa skvele Na zdravie! Zdravíčko ok mozes sa pridat, ja nikdy nebudem fajcit kokoty anglanom a ich nekvalite, to fakt uz radsej nejaky svedsky punk, zvuk maju taky aky chcu mat, aj ty taky mozes mat, len si zaplat

tak ja budem fajcit kokoty anglanom a ty fajci svedakom...  Bavím sa skvele dohodnute...
Zaznamenané
mando_diao
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 72


Hagström Guitars


« Odpoveď #8 kedy: 18. Október , 2008, 12:02:01 »

Ja si myslim, ze Oasis su fajn. Prve dva albumy su brutal dobre. Hned by som sa siel pozret, skoda ze do Prahy nedojdu.

a Doom 3D , aky svedsky punk si myslel konkretne. Hives? alebo daco starsie (Charta 77)?
Zaznamenané

Hagström Viking + Digitech Whammy, Big Muff (homemade), EHX Small Clone, Big Muff SuberBuzz mod (homemade), Nurse Quacky, Lofo Mofo

Mando Diao rules
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #9 kedy: 18. Október , 2008, 12:03:52 »

Keď tu tak bude niekto spievať tak nebudem chodiť na takéto kapely, dovtedy áno...
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #10 kedy: 18. Október , 2008, 12:15:08 »

chlapi oasis je strata casu, nuda, neoriginalita, hanba, je to tu dost ubohe, v anglicku sa zrodilo vela kapiel ,ktore mali tendenciu zmenit svet, ale oasis je obycajna tlacenka , fetaci co kopirovali beatles ,  honili si brka v studiach kde sa rodili songy, ktore by oni radi mali v ich katalogu, guru koko*t alan mcgee ich predal a skoncili asi ako elan pre slovakov, okolo sveta , kopa frajeriny a par akordov ,kapely ako  glas  vegas a podobne sracky tiez zacinaju predavat, ale je to nuda, kde su tie casy, ked anglicke kapely boli priam okultne a ich skladby sa pocuvaju aj po 40 rokoch, za 40 rokov po oasis ani pes nestekne , najviac ma sere ,ked sa chvalia ako pisu songy every day cize aki su skveli a ked si to pustis zistis ,ze aj ten elan je lepsi, fakt touz asi coldplay   ha ha ha Na zdravie! Zdravíčko
ked raz zlozis take pesnicky ako zlozili oasis..potom sa mozme o niecom bavit Som frajer
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #11 kedy: 18. Október , 2008, 12:19:06 »

ked raz zlozis take pesnicky ako zlozili oasis..potom sa mozme o niecom bavit Som frajer
ha ha ha ha ha ha

Dobreeeee.... Oasis su este nic, co sa tyka tvorby... tak ako bolo povedane, vplyv Beatles - u.
 Na zdravie!

ALE OK. neriesim. Bavime sa o koncerte, ze kedy je.. atd. Nie o kapele.
Mne sa Oasis nepaci.
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 12:22:01 od Branko » Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #12 kedy: 18. Október , 2008, 12:30:38 »

Keď tu tak bude niekto spievať tak nebudem chodiť na takéto kapely, dovtedy áno...

k tomuto si zapalit zelenu a nic ine nepotrebujem  Som frajer :

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #13 kedy: 18. Október , 2008, 12:31:11 »

ale maju dobry zvuk, su napicu ale gitary sa mi lubia. aj ja by som si vedel taky namiesat kebyze mam k dispozicii vsetky gitary so vsetkymi aparatmi

Dojdi k nam do skusobne, tam mozeme mat taky zvuk hocikedy. Kvoli zvuku gitar by som na nich veru nesiel. Ved hrali pokial viem na starsich Marshalloch.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #14 kedy: 18. Október , 2008, 12:33:37 »

Dojdi k nam do skusobne, tam mozeme mat taky zvuk hocikedy. Kvoli zvuku gitar by som na nich veru nesiel. Ved hrali pokial viem na starsich Marshalloch.

progi...vsetci vieme co mate zac v skusobni...  ha ha ha
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 23 otázok.