Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
22. September , 2024, 10:26:13
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Oasis vo Viedni!  (Prečítané 20780 krát)
0 užívateľov a 17 Hostí prehliada túto tému.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #45 kedy: 18. Október , 2008, 15:26:58 »

No vidis.. napr. ALE musi byt nevinuta Si píš!!!
 Bavím sa skvele
presne tak...taka sa lepsie zarezava do krku Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #46 kedy: 18. Október , 2008, 15:52:05 »

Kde chodíš v tvojom veku na takéto hovadiny..   Bavím sa skvele
to som cital asi pred 2 rokmi v tabore Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele on sa vola killmister alebvo tak nejak ze?:D
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #47 kedy: 18. Október , 2008, 16:15:47 »

a vlado ???chod do politiky a dokaž čo on

Ehm....  Popiskujem si toto snad uz nikto nedokaze.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #48 kedy: 18. Október , 2008, 16:18:37 »

Ľudi chodia na kadekoho..kua veď je to také ľahké, prečo potom všetci nevypredávame štadióny... : ?§!.

Vela hudobnikov o to nastastie nema zaujem.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #49 kedy: 18. Október , 2008, 18:55:08 »

naštastie to je pravda,psy štekaju a karavana ide dalej
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #50 kedy: 18. Október , 2008, 19:25:49 »

Oasis mas bud rad alebo na nich picujes.

Tema o Oasis tu uz je, diskusiu ste mohli zacat tam...

Btw. ja tiez nepisem do tem s koncertami, ktore ma nezaujimaju, ze tam nepojdem lebo to a tamto.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #51 kedy: 19. Október , 2008, 02:23:41 »

naštastie to je pravda,psy štekaju a karavana ide dalej
sak ta karavana aj skonci v peknej zumpe, neboj nic. pre teba je masovy uspech meritkom kvality? to potom skodovky su kvalitne auta, lacne tesco parky kvalitne zradlo a vstavanie do roboty na 8:00 krasny zivotny standart. MA TO PREDSA USPECH U MASY... joe, utekaj si prestavit budik a nakupit aspon za tasku tych pravych sojovych...  ?§!. .

jo a to ma este tak napada, ze Horizont a Drukos boli fest popici biznis plany... nie, to nebol lacny spinavy ojeb! ved zarob tolko najprv a potom kritizuj! kto co picuje na Fruniho? az my zarobime lacnymi trikmi na tupu hlavu priemerneho obyvatela tolko penazi, potom ho mozme odsudit az.

heil, joe-ova logika  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #52 kedy: 19. Október , 2008, 10:07:03 »

Oasis mas bud rad alebo na nich picujes.
ked ich mam na haku, tak do ktorej kategrie patrim? :)
« Posledná zmena: 19. Október , 2008, 10:08:25 od styrioci » Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #53 kedy: 19. Október , 2008, 10:31:29 »

ked ich mam na haku, tak do ktorej kategrie patrim? :)

Do ziadnej, pretoze ich neriesis.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 19. Október , 2008, 10:32:00 od kubo63 » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #54 kedy: 19. Október , 2008, 10:35:59 »

sak ta karavana aj skonci v peknej zumpe, neboj nic. pre teba je masovy uspech meritkom kvality? to potom skodovky su kvalitne auta, lacne tesco parky kvalitne zradlo a vstavanie do roboty na 8:00 krasny zivotny standart. MA TO PREDSA USPECH U MASY... joe, utekaj si prestavit budik a nakupit aspon za tasku tych pravych sojovych...  ?§!. .

jo a to ma este tak napada, ze Horizont a Drukos boli fest popici biznis plany... nie, to nebol lacny spinavy ojeb! ved zarob tolko najprv a potom kritizuj! kto co picuje na Fruniho? az my zarobime lacnymi trikmi na tupu hlavu priemerneho obyvatela tolko penazi, potom ho mozme odsudit az.

heil, joe-ova logika  Nechajte ma vydýchať
čo tu splietaš moju logiku hovor o svojej o mojej nič nevieš to čo si tu napisal ma akurat rozosmialo
Oasis je umna hviezdna kapela  dufamm že ti to nevadi to by ma mrzelo  a to je všetko maju podla mna super pesniky,čo tu splietaš Tesco a pod...Hlavne nehovor čo si mylim ja lebo vieš o mne velke gulove
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #55 kedy: 19. Október , 2008, 10:55:01 »

Noel:

“They (radiohead, coldplay) get to a certain level and start worrying about the environment.
That’s for the governments of the world to worry about. We need to concentrate on fucking women, taking drugs, wearing sun­glasses and being cool. Never mind the polar bears.”

Toto je Oasis a nie parky v Tesco a nabytok v Ikea.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #56 kedy: 19. Október , 2008, 11:38:43 »

čo tu splietaš moju logiku hovor o svojej o mojej nič nevieš to čo si tu napisal ma akurat rozosmialo
Oasis je umna hviezdna kapela  dufamm že ti to nevadi to by ma mrzelo  a to je všetko maju podla mna super pesniky,čo tu splietaš Tesco a pod...Hlavne nehovor čo si mylim ja lebo vieš o mne velke gulove
jasne, ze o tebe viem gulove, to je v poho. a tiez je v poho, ze sa ti oasis pacia. kludne sa ti moze pacit, co len chces. len podla toho co tu pises, tak kazdy, kto ma uspech u ludi, je podla teba dobry muzikant. cim vacsi uspech, tym lepsi. takze som pouzil malu analogiu ako dokaz, ze masovy uspech je skor indikatorom nekvality, nez naopak. skoda, ze si to nepochopil, snad aspon niekto iny  Popiskujem si
« Posledná zmena: 19. Október , 2008, 11:40:37 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #57 kedy: 19. Október , 2008, 11:51:35 »

jasne, ze o tebe viem gulove, to je v poho. a tiez je v poho, ze sa ti oasis pacia. kludne sa ti moze pacit, co len chces. len podla toho co tu pises, tak kazdy, kto ma uspech u ludi, je podla teba dobry muzikant. cim vacsi uspech, tym lepsi. takze som pouzil malu analogiu ako dokaz, ze masovy uspech je skor indikatorom nekvality, nez naopak. skoda, ze si to nepochopil, snad aspon niekto iny  Popiskujem si
Slavny nas ujo tmavsej pleti  Bavím sa skvele

Jeho krasne pesnicky, okuzlujuce texty hlavne, z ktorych ide myslienka  Bavím sa skvele  Ten hovori v svojich "pesnickach" ze ma vypredane koncerty  Bleee
Snad viete o koho ide
 Na zdravie!
« Posledná zmena: 19. Október , 2008, 11:53:06 od Branko » Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #58 kedy: 19. Október , 2008, 11:57:31 »

jasne, ze o tebe viem gulove, to je v poho. a tiez je v poho, ze sa ti oasis pacia. kludne sa ti moze pacit, co len chces. len podla toho co tu pises, tak kazdy, kto ma uspech u ludi, je podla teba dobry muzikant. cim vacsi uspech, tym lepsi. takze som pouzil malu analogiu ako dokaz, ze masovy uspech je skor indikatorom nekvality, nez naopak. skoda, ze si to nepochopil, snad aspon niekto iny  Popiskujem si
co natom chces riesit...oasis sa akurat tak zasmeje a kupi si novy dom narozdiel od najvacsieho virtuoza neviem koho ktory len spekuluje ako vyzit z platu...treba robit hudbu ktora bavi ludi..a je jedno co je to jazz,metal,alebo hard rock
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #59 kedy: 19. Október , 2008, 12:06:21 »

...treba robit hudbu ktora bavi ludi..a je jedno co je to jazz,metal,alebo hard rock

pokial chces hudbou zarabat tak urcite.. pokial chces hrat to co chces bez toho aby si sa citil trapne za to jake pi*oviny hras tak to nie je dobra volba.. a je to uz len na hudobnikovi ci si vyberie cestu predajnej krysy alebo mu o peniaze az tak moc nejde. A ci vobec chce zostat hudobnikom alebo "zabavacom".
Zaznamenané

one more solo?
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 23 otázok.